Jump to content

Recommended Posts

Jos jedna tema koje nema... cini mi se da je pre bila otvorena na nekom drugom forumu, ali su do sad bile 2 reforme na ovim cyber prostorima!! Imaju bas HC zvuk, ali bukvalno, ne mislim na one gay-alternative bendove koji su obuceni kao sk8teri i kreste punih usta (tipa Poison Well i sl.), nego za pravo!!

Pa, jeste li ih culi, i imate li komentara? Meni se svidja vokal mnogo, dobijes zelju/energiju da bijes narod uz njega! icon_wink.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Sutke nikad jace... pivopije.gif

Edited by exIvan_Creed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da su IPAK vise metal, nego rock... mislim, poslusaj zvuk gitara! icon_wink.gif

...e,ova tema bash nema veze sa ovim site-om...to ti je klasichan hardcore nabod...novi album ima dosta primesa metala...to jest-hatecore je metalizirani hardcore...toliko o HateBreed-u...inache keva... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

hatebreed je super bend-cista definicija new school hardcore-a,samo su i oni malo pukli sa ovim universalom...i nove pesme su bezveze...

 

a ti sto si poceo temu,ne jedi govna mnogo za poison the well,jer su oni bendcina-ubica,pojma nemas ni ko su,ni sta su,ni kolko dugo sviraju-i gde su sve svirali...znaci pricao sam sa njima u Peshti i kao likovi su 101% hardcore,prema tome -ne sernjaj mnogo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

hatebreed je super bend-cista definicija new school hardcore-a,samo su i oni malo pukli sa ovim universalom...i nove pesme su bezveze...

 

a ti sto si poceo temu,ne jedi govna mnogo za poison the well,jer su oni bendcina-ubica,pojma nemas ni ko su,ni sta su,ni kolko dugo sviraju-i gde su sve svirali...znaci pricao sam sa njima u Peshti i kao likovi su 101% hardcore,prema tome -ne sernjaj mnogo!

Hardcore moje dupe... icon_rolleyes.gificon_rolleyes.gificon_rolleyes.gif

 

Ne jedi ti govna, i boli me uvo sto si ti pricao sa njim u nekom selu... icon_rolleyes.gif

Bendovi tipa Hatebreed su hardcore, a ostalo sto se naziva hc je sve icon_mrtav.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa onda ti veze nemas sa hc-om...a malo je verovatnoce da imas cim ti je avartar likovi iz slipknota -beda...

Ajde reci mi sad da su jos i Lost Prophets i Under Oath HC!!!!!!!!! icon_spava.gifno.gif

Slipknot... svi mi se vataju za njih.... no.gif Oni su mi najzabavniji, a slusam ja daleko vise od toga.... icon_rolleyes.gificon_spava.gif

I na kraju krajeva, kakve veze ima avatar? Imao sam i Britney Spears i Shagratha za avatar, pa sta? icon_rolleyes.giforangelistening.gif

 

A kad si toliko upucen, definisi mi HC.... od note do motiva? icon_rolleyes.gif Ja izgleda nemam veze bas... i ispadam Sinan sad... icon_spava.gificon_spava.gificon_spava.gif C'mon biZZnich!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivane, veoma preterujes u tome da je sve ostalo sem Hatebreed-a, a da spada u HC icon_mrtav.gif

 

Ima dosta bas dobrih grupa koje su HC, a pri tom su odlicne...kao na primer Earth Crisis (bar po mom misljenju)...

 

I Poison The Well je neka vrsta HC-a, samo drugacija od Hatebreed-a....

 

Dok "Hejtbrid" svira tipicni nabadajuci HC, ovi sviraju neku vrstu emo-a (mozda gresim) i to rade na nacin koji se meni licno nesvidja, ali ipak ukusi se razlikuju....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivane, veoma preterujes u tome da je sve ostalo sem Hatebreed-a, a da spada u HC icon_mrtav.gif

 

Ima dosta bas dobrih grupa koje su HC, a pri tom su odlicne...kao na primer Earth Crisis (bar po mom misljenju)...

 

I Poison The Well je neka vrsta HC-a, samo drugacija od Hatebreed-a....

 

Dok "Hejtbrid" svira tipicni nabadajuci HC, ovi sviraju neku vrstu emo-a (mozda gresim) i to rade na nacin koji se meni licno nesvidja, ali ipak ukusi se razlikuju....

Znam da preterujem.... icon_wink.gif

Dosadno mi malo... icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivane, veoma preterujes u tome da je sve ostalo sem Hatebreed-a, a da spada u HC icon_mrtav.gif

 

Ima dosta bas dobrih grupa koje su HC, a pri tom su odlicne...kao na primer Earth Crisis (bar po mom misljenju)...

 

I Poison The Well je neka vrsta HC-a, samo drugacija od Hatebreed-a....

 

Earth Crisis i ovi drugi su totalna sprdnja naspram legendi:Sick Of It All,Madball,Agnostic Front,Cro-Mags i Biohazard.

Samo mi nije jasno sta ce tema o Hatebreed na ovom forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde postade malo gusto...al' dobro.

 

Samo i ja da dodam po nesto... HATEBREED savrsen bend. Obozavam ih. ;) HC kakav ja volim. :D Al' nikako da prezalim sto nas zaobidjose sad na svojoj turneji po ovim prostorima. :(((((

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako je burazeru,nemam pojma...ti me nauci..

 

cim ti imas definiciju hardcore-a ,onda znaci da si teska pozeraja!....

 

 

 

 

kako nema dobrih bendova...pa tu su : Morning again,Stertch arm strong,trial,raid,earth crisis,ensign,empire falls,one king down,100 demons....

pa i od oldschoola ,eeeeee : YOT,gorile,wide awake....ima ih brdo do jaja hc bendova!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
tako je burazeru,nemam pojma...ti me nauci..

 

cim ti imas definiciju hardcore-a ,onda znaci da si teska pozeraja!....

 

 

 

 

kako nema dobrih bendova...pa tu su : Morning again,Stertch arm strong,trial,raid,earth crisis,ensign,empire falls,one king down,100 demons....

pa i od oldschoola ,eeeeee : YOT,gorile,wide awake....ima ih brdo do jaja hc bendova!

Uh kako 100 demona jebu kebe icon_rockdevil.gif

 

A sto se tice novog Hate-a mnogi koji su ih nekad obozavali, sad iz nekog razloga ne zele ni da cuju novi album... icon_confused.gif

 

Ja sam ga preslusao i album je otprilike u fazonu predhodnog i ne znam sto bi ga neko mozda nazavao losim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Earth Crisis i ovi drugi su totalna sprdnja naspram legendi:Sick Of It All,Madball,Agnostic Front,Cro-Mags i Biohazard.

Samo mi nije jasno sta ce tema o Hatebreed na ovom forumu.

Da su legende...JESU...

 

...ali da su totalna sprdnja... e tu bas ne bi mogao da se slozim...

 

 

I da, ja nikako ne bih mogao da izostavim THROWDOWN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

"The rise of brutality" je fenomenalan!Nemogu ga prestati slusati!Pravi HC,ali sa dosta metal upliva.Recimo,meni omiljena pesma sa albuma "Facing what consumes you",mnogo lici na Dew-Scented i ovu novu thrash skolu.Dobro,refren je klasicni "United we stand" refren,ali mnogo pesama podseca na noviji thrash.Sjajan album. icon_rockdevil.gif

 

I daj maknite vise ovu temu sa nu-"metal" foruma...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa,dobro ,bre ,nasta ovo lici?Sta ce HATEBREED u NU METALU?

Ko god ga je tu stavio je teska budaletina ili u zivotu nije cuo nesto od njih!!!

Alo,ljudi,pa nijedan album ne vuce na taj,kako vi zovete,NU fazon.Oni jesu nova struja Hc-a,ali to nema veze sa ovim sto vi nazivate NU!!!

Ne znam da li uopste vredi raspravljati sa vama kad je pitanje koliko vas i uopste slusa ovu muziku!!!

Ako je neko zaista u tome,a znam sigurno za jednog,onda moram da se slozim da 100demons stvarno j#bu keve!!!Inace,ima tu jos mnogo njih,kao sto su moji miljenici EARTH CRISIS,pa SICK OF IT ALL,MADBALL,PRO-PAIN...itd.

Inace,preporucujem GRIMLOCK i BLOODSTAIN...tako da ko zeli neka nabavi,nece se pokajati!!!

 

P.S.Jednog dana ce svi ti luzeri koji misle da tako puno znaju o svemu ,pa samo pljuju,da pojedu A PRODUCT FROM THEIR ANAL CUNT kad shvate da su grupe kao sto je EARTH CRISIS neverovatno bile znacajna na HC polju i da nije bilo njih , tesko da bismo danas nesto mogli da nazovemo HARD CORE-om!!!

 

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...