Jump to content

Theatre Of Tragedy


Vampyr Poet

Recommended Posts

  • 1 month later...

Svi albumi su razliciti, produkcijski i konceptualno. MUSIC je ocajan a ne svidjaju mi se mnogo ni tehno remiksi na ROSE FOR THE DEAD osim par stvari. Ostalo je perfektno. Jedan od mojih omiljenih bendova definitivno.

Zadnji nisam cuo...nadam se da su se manuli elektronike i vratili gitarama... kao sto priroda nalaze i zapoveda... icon_redface.gificon_mad.gifnull

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Super su... doduse vise nisu gothic vec Industrial (eto zbog cega vas podseca na Rammstein) ali okay je i ovo sto sada rade. Liv mi se dopada kako peva a i kako izgleda, retkost u metalu... biti plavusa! biggrin.gif

 

Pre bi rekao da su Doom, al ajde. I ovako nestojim dobro sa raspoznavanjem alternative pravaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma njima je svaki album u drugom tripu. I njihovi poceci, ako za to mislis da je doom, u svakom slucaju nije bio klasican doom, vise je tu bilo gothic, iako je mozda bilo malo prejako za gothic, ali odredjeni zvukovi su ih odavali smile.gif. A sad Aegis je cist gothic, dok za ove nove cak ne zelim ni da trosim prste da kucam :evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma njima je svaki album u drugom tripu. I njihovi poceci, ako za to mislis da je doom, u svakom slucaju nije bio klasican doom, vise je tu bilo gothic, iako je mozda bilo malo prejako za gothic, ali odredjeni zvukovi su ih odavali smile.gif. A sad Aegis je cist gothic, dok za ove nove cak ne zelim ni da trosim prste da kucam  :evil:

 

 

... izvini ali meni se cini da cak ni ti ne znas sta je (vise) gothic :cry: ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volim 'Velvet Darkness They Fear' iako je pomalo pretenciozan i razvucen. Takodje i prvi album; iako ima dosta 'death' vokala, ipak se dobro uklapaju, a osim toga na prvom je predivna '...a distance there is...'. Vec je 'Aegis' malo bezveze jer vuce previse na gothic stereotipe. Ovi kasniji albumi nisu ni vredni pomena. Shvatam da su hteli da se izvuku da ne upadnu u nekakav klise, ali ipak treba imati mere...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...