Jump to content

Tenis


marcoman

Recommended Posts

za dve-tri godine, kada se federer povuce kao najbolji teniser svih vremena, ostace djokovic i nadal kao veliki rivali, nesto kao sad federer i nadal, mada ce razlika u klasi biti mnogo manja, a u svakom slucaju ce biti na strani djokovica.

novak je vec sada bolji od nadala na svim podlogama osim na sljaci... mada, verovatno ce se tu umesati gaske, berdih, mozda cak i marej, ko zna ko ce se jos pojaviti za godinu ili dve, videcemo...

 

 

Ima stručnjaka koji tvrde da do VELIKOG povlačenja neće doći ni za 2-3 godine. Da je on čovek, došlo bi. Nego nije. Možda samo tako deluje kad osvoji neki grend slem pa KAOBIJAGI padne na tlo, i šakama poklopi oči, da nas ubedi da plače od sreće. A možda je i on sasvim nova vrsta mašine, sa emocijama. To zna samo Miroslava. A možda ne zna ni ona.

Od ove trojice pobrojanih, najviše tipujem na Gaskea. Berdih mi nije psihička konstitucija, a od Mareju da ne govorim. Možda i Marejevo bezvoljno vukeljanje nogu u stilu kilave devojčice služi da zavara kao i Federerove "emocije".

Gaske opasno igra. Sa stilom, što je najbolje.

Zar misliš da Ana može preskočiti Safarovu? Ako je taj meč odigran već, izvinjavam se, najdublje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar misliš da Ana može preskočiti Safarovu? Ako je taj meč odigran već, izvinjavam se, najdublje.

 

prosla je safarovu, i za mene je to iznenadjnje

6:2, 6:2 valjda

 

a za federera se ne slazem

fan sam federera, najbolji je svih vremena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha ha.. Sta li je pisalo :)..

 

Nego, nisam navijala ni za koga tokom meca, mada mi bese drago kad Ana uze isti. Sad bacam poglede na Djokovic - Nadal transakciju i hiljaditi put konstatujem koliko Nadal lici na mog brata. Eto, iznenadise me silni izlivi simpatija ka doticnom, pa morah da prokomentarisem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NOLE DOBIO HEMOROIDNU NAKAZU :smoke::srbija::smoke:

 

 

Prevrćem se od smeha.

 

 

 

 

 

A jednom je onaj komenatator sa Sport Kluba obećao da će prepričati Nadalovo objašnjenje koje je palo povodom tog čuvenog vađenja ćegi iz guzice. I posle je to smetnuo sa uma. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma pricao je on ove godine na vimbldonu da mu je to kao samo deo rituala pred prvi servis

 

ali svakako je odvratan, ja da sam sudija na njegovim mecevima udaljio bih ga keve mi, nista to manje ne rusi ugled turnira nego da se pojavi u kupacim gacama ili vibratorom u ruci

Edited by marcoman

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...