Jump to content

Tenis


marcoman

Recommended Posts

@snouvi

 

pa jebi ga, kad Ivanisevic vise ne igra, a najjace sta imaju je Ljubicic (11. na ATP-u). Nisam znao za to svojatanje ali dzaba im, Novak se jasno definise kao Srbin. Citao sam negde da su mi pre par godina Britanci nudili drzavljanstvo, da bi igrao za njih. Covek odbio.

Edited by memento mori

Share this post


Link to post
Share on other sites

namerno to rade...

 

Koliko god se grozila da to priznam, i ja sam prilicno sigurna da je to namerno uradjeno. Ako nije, to je najneprofesionalnije ponasanje koji videh poslednjih godina. Od osobe na takvom polozaju na jednom masters turniru.. Zaista.

 

edit: ok, ok, znam, zasto bi nekog kanadskog nebitnjakovica bilo briga ko od bivsih Jugoslovena mu uzima pehar, ali, hej. Mene iznerviralo, jebiga.

Edited by Council A

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma treba kulirati takve stvari. Dok se primamo, prozivace nas. Mislim, nista nije lakse od provokacije Srba, samo pomenes Hrvate i odma prsnemo. Treba kulirati budale, pa ce naci druge idiote da drkaju. A uostalom, zar sve to nisu ultra gluposti?

 

 

Btw, mala Ana je juce bila mnogo lepa. (eto i meni je konacno prosla, malo se stanjila cini mi se...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Усташа, мајку му! :)

Иначе, мени је драго што је Ђоковић победио ову двојицу, а Ану нисам гледао, али кад није Јелена могла добро је што је она освојила...

 

Pa Nolu je i pravilnije nego Noletu, inache. :da:

Правилно је "на Нолета" или "на Ноле"... у моје село...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko pamti dan kad su Srbi ili Partizanovi sportisti osvolili toliko medalja ili trofeja... zaista neverovatno!

 

Krenimo od najtrofejnijeg srpskog sporta, vaterpolo. Naši vaterpolisti su po ko zna koji put obradovali naciju pošto su pregazili stare mušterije Mađarsku rezultatom 9:6 i osvolijili Svetsku ligu! Da li je uopšte potrebno ili bitno da brojimo koliko Partizanovih sportista igra u nacionalnom timu?

 

Zatim na scenu stupaju naši teniseri Ana Ivanović i Novak Đoković, teniseri TK Partzan. Ana je osvojila turnir u Los Anđelesu dok je Đoković pošteno isprašio prva tri tenisera u svetu, u Montrealu.

 

Za kraj i naši košarkaši (U18) su pokazali da je Srbija ipak zemlja košarke pošto su posle mnogih drugih srpskih generacija ove godine pobedili Grke rezultatom 92:89 i postali šampion Evrope.

 

:rockdevil:

 

miks_28.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

miks_28.jpg

 

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! Skloni mi tu grobarsku sliku :) :) :)

 

Salim se, znam dosta ljudi iz Teniskog kluba Partizan :da: Igrao sam tamo cesto (naravno rekreativno :) )

I visio u onom restoranu :da:

Edited by Black Totem 213

Share this post


Link to post
Share on other sites

nego sta je nego sport,da nije mozda vrsta sargarepe?,oni igraju i za Srbiju i za najtrofejniji srpski sportski kolektiv -Partizan!!!!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! Skloni mi tu grobarsku sliku :) :) :)Salim se, znam dosta ljudi iz Teniskog kluba Partizan :da: Igrao sam tamo cesto (naravno rekreativno :) )I visio u onom restoranu :da:
Ma opusteno, opste je poznato da je Nole zvezdas,isto tako je i Darko Kovacevic grobar ,ali eto sta je profesionalizam svako bira najbolju sredinu za sebe :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao nemoj samo ovde grobari i delije :) :) :)

 

Inace stvarno znam ljude iz sveta tenisa, ne gleda se to ko je iz kog kluba. Zato sto kad predjes u profesionalce preuzimaju te profesionalni treneri

 

---------------------------------------

 

EDIT, pa to :da:

 

 

Edited by Black Totem 213

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да је автерполо спорт ми не бисмо били најбољи... То не игра нико, и нико не гледа, тј. не навија да би било спорт, колективни...

 

Тенис је друго...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad sam znao da ce se naci neka glupava grobarcina, da napise onako bolestan post !! :udri:

 

 

Svi su oni igrali pod zastavom Srbije...a da li su Zvezdini ili Partizanovi...to nije bitno !!

 

 

 

 

Zalimo se na Hrvate....a gori smo od njih jedno 1000 puta... :icon_ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

И ја кажем, ал' ме нервира кретен.

Него, гледао сам Ђовака до почетка тај брека у трећемс ету, кад неки другари дођоше по мене да идемо на неки рођендан, тако да нисам гледао крај и много ми је жао због тога. Пропустио сам и Ану..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...