Jump to content

Tenis


marcoman

Recommended Posts

YESSSSSSS!!!! YESS! :givemebeer::rockdevil::givemebeer:

 

btw, crko mi sport klub pa veceras ne gledam nista za razliku od sinoc kad sam zakacio malo i Ancica koji je poceo nesto kasno, tipa u 3.30, sta znam mozda sam ocekivao da vidim mutanta posle tolike bolesti :)

Edited by marcoman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, da, kad spomenu Ančića...

Šta se dešava sa Ančićem i Ljubičićem u zadnje vreme?

Žešća neka srozavanja, ali i jednom i drugom skoro pa istovremeno, to je... čudno.

I, kako se zove onaj leđendarni komentator sa HRT-a koji ne može nijedan teniski meč otpratiti bez hvalospeva/kuknjava zbog poraza Ljubičića i Ančića? Mićo, al' mu prezime ne znam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma taj mico je debilcina najgora

 

pa Ancic je puko zbog mononukleoze i nije igrao preko 6 meseci, zato i jeste sad na nekom 38. mestu ili tako nesto

a Ljubicic jeste u kurcu mada su i njegovi raniji uspesi bili i dosta splet povoljnih okolnosti u to vreme a i godine cine svoje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, ali kako i da pored aktivnog praćenja teniskih novosti nisam saznala za mononukleozu? Kol'ko ti je pouzdana ta informacija?

Što se Mića tiče-debilčina, ali zabavna... Kako da ti ne ulepšaju meč oni njegovi retardirani uzdasi, urlici, i bespotrebna trućanja? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, ali kako i da pored aktivnog praćenja teniskih novosti nisam saznala za mononukleozu? Kol'ko ti je pouzdana ta informacija?

 

informacija je pouzdana 101%

slabo ti pratis tenis ako nisi znala je ancic imao mononukleozu

 

At the Open 13 in Marseille, Ančić dropped out in the first round to Italian Andreas Seppi, retiring bacause of illness after losing the first 4 games. Later, he was diagnosed with mononucleosis, which forced him to withdraw from competition for several months.

 

link

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne pratim preko interneta, majku mu. ;)

 

Elem, malo mi je neverovatno kako Nole večeras brzometno tresnu Nalbandijana, jeste Nalbandijan igrač momenta i raspoloženja, ali... Postoji li na satelitu neki kanal posvećen isključivo tenisu? Na satelitu, haha.

Edited by Snouvi Bejb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne pratim preko interneta, majku mu. ;)

ne razumem sta ovo znaci?

link sam stavio samo kao 'dokaz' ili sta vec, posto vidim da si nepoverljiva, tj. ne verujes nam na rec :bigblue:

naravno da nisam saznao da ovaj ima mononukleozu na vikipediji

bilo mi je najlakse da u momentu tamo nadjem tu informaciju, to je sve

bilo je na svim sportskim vestima, na raznim internet portalima itd.

a valjda i na tv-u i u stampi

 

vala ugushih i ja, pozdrav u svakom slucaju :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi ugušio. Silly me. Masmediji su filtrirali za moje oči sve informacije o Ančićevoj mononukleozi, onda. Zavera, neviđenih razmera.

Skoro je neko "bitan" iz teniskog saveza izneo informaciju da je put od detinjeg treniranja do vrhunskog tenisera moguć jedino ako je posut milionima evra, da se osvrnem i na ovo Veronikino "skup sport".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem, malo mi je neverovatno kako Nole večeras brzometno tresnu Nalbandijana, jeste Nalbandijan igrač momenta i raspoloženja, ali...

 

 

za dve-tri godine, kada se federer povuce kao najbolji teniser svih vremena, ostace djokovic i nadal kao veliki rivali, nesto kao sad federer i nadal, mada ce razlika u klasi biti mnogo manja, a u svakom slucaju ce biti na strani djokovica.

novak je vec sada bolji od nadala na svim podlogama osim na sljaci... mada, verovatno ce se tu umesati gaske, berdih, mozda cak i marej, ko zna ko ce se jos pojaviti za godinu ili dve, videcemo...

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...