Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji

• Please log in to reply
4324 replies to this topic

#21 :matija

:matija

Master of Metal

• članovi
  • 3256 posts

Posted 14 juni 2009 - 16:15

E bre prince ne prica se sad o tome ovde vec o odnosu organizatora u srbiji. icon_razz.gif

Last.fm

Marching out.

#22 Elderane

Elderane

Lord of Metal

• iskreni članovi
  • 3960 posts

Posted 14 juni 2009 - 16:29

Nije. Ovo je gore. Odavno nismo u dobrim odnosima, sto nije cudno, ali ovakve stvari su me duboko razocarale.

#23 ZmYchE

ZmYchE

Master of Metal

• članovi
  • 2072 posts

Posted 14 juni 2009 - 17:00

Ahahahhaha ovo je vrh...

Za samo jedno se slazem - metal sapunica... omg...

Ajde zakljucavajte temu, a vi ostali (kod god) NADJITE JEBENI KOMPROMIS... ili prekinite svaku nit dodirnih tacaka i nastavite sa svojim zivotima i poslovima...

#24 kejd

kejd

Anonimus of Metal

• članovi
  • 196 posts

Posted 14 juni 2009 - 17:07

Ja stvarno ne znam sta je istina od svega navedenog gore, cela ta prica oko legasija i teranostre mi se gadi jer ne verujem ni jednima ni drugima, opekao sam se na oba mesta, doduse sam sam kriv sto sam verovao da su ljudi ok, ali jbg.
U svakom slucaju treba da vas bude sramota, sto zbog ove spanske serije na forumu, sto zbog nesposobnosti u radu.
Uzivajte.

pivopije.gif
...i poslah te ka jugu, gde u predelima nepreglednosti, izgubi ti se trag...

Najbolji forum o crtacima!!!
Zelite reklamu ili mozda nesto drugo?

#25 crusader84

crusader84

Lord of Metal

• iskreni članovi
  • 5767 posts

Posted 14 juni 2009 - 17:13

A onda da se lepo okupe svi koje "kači" ova priča (ali baš glavni i odgovorni, ne samo oni koji prenose) + treća lica kao nezavisni posmatrači (na neki način sudije jebiga, tako ispada icon_rolleyes.gif ), svako neka skroz otvoreno, bez dlake na jeziku, (ali bez vređanja i teških reči, jelte, samo činjenice) kaže svoju stranu priče, svako neka prizna svoje greške, da se razmene izvinjenja a onda da se porazgovara o budućnosti, ovako nema smisla.

Ja ovde dosta pratim ko šta govori poslednjih godina (+uživo što sam čuo), i to oko Toola sam čuo razne priče, npr da je hala bila puna a kada je trebalo da se deli zarada Legacy-ju je rečeno da para nema i da je zato Legacy odustao od Helloweena, evo ovde Elderane sad kaže da nije bilo nikakve zarade nego da je trebalo pokriti minus.
To oko licitiranja bendova je veoma ozbiljna priča. Trebalo je da Sodom svira na Legacy festu, Morbid Angel na Exitu, odjednom se oba pojavljuju za Castle. I meni je smrdelo npr zašto je za prvi HammerFall kada je dinar bio mnogo jači, karta u startu bila 2000 din, a za drugi je bila 1600 do par dana pred koncert. Oko Legacy-Destruction priče, jeste da je Frubi tamo izobjašnjavao nešto, ali opet se postavlja pitanje zašto godinu dana kasnije nisu isplatili bend. Mislim ne mora sad niko ovde da objašnjava pojedinčano, samo navodim neke od nejasnih situacija.

Slažem se da bi povodom ovoga trebalo otvoriti novu temu, a da ne bude total spam, pitanje za Terra Nostru zašto nije bilo nikakve promocije koncerta JOP-a, i zašto nije odgovarano menadžementu benda? (ovo što je Frubi pomenuo) Primetio sam da generalno kod vas u poslednje vreme postoji taj problem sa komunikacijom, eto npr i to što su se ljudi žalili da im niko ne odgovara oko poručivanja karata. Kapiram ja i gužve oko ispita i sve to, ali ako ste se već prihvatili tog posla, mora neko od vas naći pola sata dnevno da izodgovara ljudima. Eno i sajt vam je konasantno outdated, sećam se da sam vas ono ranije, valjda kada je trebalo objaviti oko prodaje karata za CIIC i JOP cimao da bi mogli da objavite to na sajtu, ipak je druga priča kada se sve to vidi official nego da ljudi ganjaju po forumima. U prevodu, u poslednje vreme ličite na Đoleta icon_smile.gif , što ranije nije bio slučaj. ph34r.gif

Pitanje za Frubija, što niste prihvatili da radite JOP? biggrin.gif Mislim ono bar da ispregovarate ako vam je bila visoka cena...

Edited by crusader84, 14 juni 2009 - 17:16.

#26 José Luis Chilavert

José Luis Chilavert

Master of Metal

• članovi
  • 2308 posts

Posted 14 juni 2009 - 17:19

Ајде зајебите више изношење прљавог веша, трачарење и гледање у комшијино двориште. Не гледајте како да сјебете једни друге и радите свој посао. Боли ме курац шта је ко коме радио, него ви лепо дајте концерте, а то између вас, идите на кафу и расправите.

#27 Uruk

Uruk

Oficijelni Adminov Miljenik of Metal

• iskreni članovi
  • 3721 posts

Posted 14 juni 2009 - 17:21

QUOTE (Миле Ложач @ 14. 6. 2009, 18:19) <{POST_SNAPBACK}>
Ајде зајебите више изношење прљавог веша, трачарење и гледање у комшијино двориште. Боли ме курац шта је ко коме радио, него ви лепо дајте концерте, а то између вас, идите на кафу и расправите.

sad sam hteo ovo da kazem.

realno jebe mi se(bez uvrede za bilo koga) za vase nesuglasice. to sto cu ja da znam za njih nece nista promeniti. ne vidim smisao da se o bilo cemu raspravlja ovde na forumu, resite to izmedju sebe
Sir, that stolen lemur bit one of your prostitutes right in the face and she says she can’t go to a hospital because she’s, quote: “tripping balls.”

#28 Dead Man Drinking

Dead Man Drinking

Tankard of Metal

• iskreni članovi
  • 2875 posts

Posted 14 juni 2009 - 17:23

Da, al' bio bi red da kada kupimo kartu za koncert i odemo na isti. U poslednje 2 godine više sam karata vratio nego što sam ih iskoristio
AND 99% OF WHAT PASSES FOR ROCK 'N' ROLL THESE DAYS... SILENCE IS MORE COMPELLING
Ne dam inat u inat!
Im Westen nichts Neues

#29 Marishte

Marishte

Anonimus of Metal

• iskreni članovi
  • 450 posts

Posted 14 juni 2009 - 17:28

meni je bas interesantno da citam kako se pljujete, volim bas ogovaranja i tracarenja i mislim da sve treba da kazete jedni drugima u monitor, a ne da se pravite kao da je to ispod vas! Ovde da svi vide!

#30 Elderane

Elderane

Lord of Metal

• iskreni članovi
  • 3960 posts

Posted 14 juni 2009 - 17:46

Od mene vise neces to cuti. Izvinjavam se svima za moj post gore. Trenutak slabosti. Ja sam zavrsio sa tim, i zao mi je zbog tog posta. Ono sto znam je da ce

1. Terra Nostra pokusati da ostvari maksimalnu saradnju sa svim relevantnim agencijama u regionu, i nece se libiti da koncert bukira preko nekog drugog, to nije sramota, to je najobicnija saradnja. Oni koji ne misle tako, mogu da protestvuju pored predstavnistava svih inostranih firmi koje su kupile neku srpsku firmu, kojih se sjete. Isto im se hvata.

2. Nikome nismo "krali" koncerte, vec se borili za njih. Tu nema kradje, vec samo konkurencije. In Flames se odrzao, odrzao bi se i da je radio Djole, a kolika bi bila karta, zaista ne znam, ali s obzirom da je za Cradle bila 2000/2200, mislim i da bi za Flamese bila veca, sto podrzavam. Ako karta mora biti visoka, neka bude. Ako se nekome ne daju tolike pare, ima slobodnu volju da ne ode na koncert. Za kolike je pare Djole imao koncert, takodje ne znam, ali znam da sam imao informaciju od naseg bukera, i glavnog covjeka u TN da imamo In Flames mjesecima pred koncert. A onda, ni otkuda, cujem na 202 da Djole radi koncert, pa jos i kad je bilo jasno da smo mi dobili koncert, izlaze informacije da nece ni biti koncerta icon_smile.gif ' Ajde dobro... Nesuglasice, ali nista strasno. Sodom smo bukirali kad nisam ni znao za Frubijev festival, kao i At The Gates, Soilwork, Judase i Avantasiu.

3. Mi cemo pokusati da se snadjemo na ovakvom trzistu sto bolje, i gledati da koncerte smanjimo na nekoliko godisnje, ali i da ih odrzimo po svaku cijenu. Nadam se iskreno da je JOP poslednja glupost takve vrste. Moje je glediste da prosjecnog posjetitelja koncerata ne treba da zanima kako, za koliko, i odakle je sta bukirano, vec samo da dobije ono za sta je platio. U ova prozivanja necu da ulazim, jer svi imaju mnogo toga ruznog jedni o drugima da kazu, ja to necu da radim jer mi se gadi, a u tu svrhu sam obrisao i post koji je stajao iznad, pa ko je procitao - procitao! Nadam se samo da cemo uspjeti da povratimo povjerenje iz 2007-e, kada smo bili sinonim za dobru organizaciju i efikasnost. Ako neko ne moze da podnese zdravu konkurenciju i drugacija gledista, njegov problem.

4. Za vracanje JOP karata informacije sutra, kad se sve dogovori sa gospodinom Zlatkom iz Living room-a. Ja sam zaista drugacije shvatio situaciju.

Pozdrav i prijatan dan svima.

#31 Pig_Unity

Pig_Unity

Anonimus of Metal

• članovi
  • 142 posts

Posted 14 juni 2009 - 17:50

@Oba organiatora
Kako tek sada mislite da vas ljudi shvate ozbiljno ,a prepirete se ko djeca na forumu... no.gif

Fuck the Cola,Fuck the Pizza All we Need is Schljivowitza!!!!!!!!!

Cuvajte se nevjernici nasminkanih lica!!!!!!!!!!!!!!!!!

Metalni haos nece umreti, za njim ce ostati ljudi prokleti!

Speed Metal Manijak association!

#32 FRUBI_ZMIJA_GADAFI

FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Lord of Metal

• članovi
  • 6430 posts

Posted 14 juni 2009 - 18:12

Naravno da imam obraza da se javim i kazem narodu sve . Dosta sam cutao i trpeo raznorazna sranja . Neka ljudi znaju sta se desava iza kulisa, posto mnoge ljude zanima sta i kako... a ja bih molio da mi se ne izvrcu reci i da se ne pise nesto ne vezano za ono sto sam rekao .

To da li sam se ja dicio da sam kulturan ili ne, to nema nikakve veze sa temom , tj. poslom organizovanja koncerata , tj. promoterstvom. Ja ovde iskljucivo govorim o koncertima i raznoraznim spletkama koje sam za sve ove godine proziveo zahvaljujuci vama licno.

Ne znam zasto si izbegao da kazes one lazi koje ste pricali manageru Hammerfall-a, zasto si izbegao da kazes da smo festival trebali zajedno da radimo, zasto nisi rekao od pocetka do kraja sta se desilo pre , posle i za vreme koncerta Tool-a ( trebam li reci javno najvece ponizenje koje sam doziveo u zivotu od strane Terranostre 7.dana pre pocetka koncerta? ), zasto nisi rekao da su cene bendova podignute zahvaljujuci vama licno i vasim cuvenim "booking" & "daj da dam vise" sposobnostima...

Mi smo otkazali 7. koncerta , a uradili i organizovali 43 koncerta(zakljucno sa festivalom gde je bilo preko 10 bendova) . Tako da vasa prica o otkazivanju bla,bla,bla pada u vodu . Mozes i da nabrojis koncerte koje smo otkazali, jer vidim da jako pratite svaki nas korak .

Kao sto rekoh ja sam dosta trpeo , tako da je vreme da neke stvari budu podeljene sa publikom. To mi je ipak duznost da uradim jer sam i ja deo nje.

Do pre godinu dana metalci su vam bili obicna bagra , a sad ste naravno tu za njih i radite sve ovo zbog fanova...

i ovo je zadnji post od mene posto vas istina boli i vredja .

za sve ostale, sto se tice razgovara u cetri oka ili pred ekipom ljudi itd.itd. zaboravite, jer smo mi dosta pricali zajedno u ta cetri oka ...

zvuci kao svadja izmedju dece, ali ovo uopste nije svadja izmedju dece i nije uopste naivno, zelim samo da svi znate zasto su cene karata astronomske i zasto koncerti propadaju, ali to ove godine nece biti nas problem nikad nije ni bio...

o meni su rekli:
"Zbog pedera kao ti je mrtav metal u Srbiji!"
"Frubijevo trolovanje je na nivou dvanaestogodishnje devojchice koja se upishkila u gace."
"Opeljesio sam poker aparat ko Frubi yumetal pacijente ! Divan osecaj , razumem Frubija , samo tako . Izdrzi pukovnice !!!"

#33 Elderane

Elderane

Lord of Metal

• iskreni članovi
  • 3960 posts

Posted 14 juni 2009 - 18:24

Kao sto rekoh, ne ucestvujem u ovome. I post gdje sam te kao nesto napusio, sam izbrisao. Besmislen je.  Javi sve narodu, o, glasnogovornice i fanu.

Do pre godinu dana metalci su vam bili obicna bagra , a sad ste naravno tu za njih i radite sve ovo zbog fanova...
icon_smile.gif

OK, metalac. Uzivaj i srecno sa Legacyjem, velika ste vi agencija, zelim vam sve najbolje. Sve za fanove.

#34 Marishte

Marishte

Anonimus of Metal

• iskreni članovi
  • 450 posts

Posted 14 juni 2009 - 21:19

smaraci... taman kad covek pomisli da ce da bude neke ozbiljne raspravke, nekog bas prljavog vesa, vi samo pricate kako necete nista da pricate jer ste u pravu... Ja da vam kazem, niste u pravu jer ne pricate do kraja! Sto vise napljujete one druge i sto vise cinjenica iznesete, e onda ste u pravu, naaarocito ako ovo nije svadja ko je bolji covek, nego koja je agencija bolja... Borite se za svoju agenciju, ne dajte da ovako teske reci tek tako nose postovi!

#35 Vlaja Buraz

Vlaja Buraz

Demon of Metal

• iskreni članovi
  • 11945 posts

Posted 14 juni 2009 - 22:37

Ma koga uopšte to zanima... ovdje se čeka nastavak iznošenja (virtuelnog) prljavog veša.
(A za nevirtuelni prljav ženski veš, šaljem adresu za slanje preko PP.)

Šalu na stranu, ne shvatam kako ljude koji idu na ove (Terra Nostra i Legacy organizovane) koncerte ne zanima šta se dešava "iza kulisa".
Ja ne idem, pa me opet zanima kako stvari funkcionišu, kako teče pregovaranje sa bendovima, cijene karata od čega zavise, i sve ostalo, i zašto se dešava to što se dešava.

#36 Генеральный

Генеральный

караМфил оф метал

• iskreni članovi
  • 4360 posts

Posted 14 juni 2009 - 22:42

свакако си мислио, зашто се не дешава оно што је договорено да се деси?

#37 Vrtoglavica

Vrtoglavica

Anonimus of Metal

• članovi
  • 100 posts

Posted 15 juni 2009 - 06:50

Izgleda da sam za sve kriv ja sa onim mojim postom jer sam se iznervirao pošto sam preko ovog foruma saznao da treba/ne treba da vraćam pare za koncert koji je otkazan/nije otkazan ... ali nema veze ... kao što već rekoh - ovde nije mesto za ovo.

Ja se najduže ovde bavim promoterskim poslom, uradio sam xxx puta više koncerata od kolega, a imam iza sebe otkazan jedan i samo jedan koncert, za čije otkazivanje čak nisam ja na kraju krajeva ni kriv, ali nema veze, eto imam jedan ... mislite o tome ...

Zlatko

P.S. Svako ko želi sa mnom da popriča o ovome to može lako izvesti ... lako me je naći icon_rolleyes.gif , a sa nekima sam već i pričao samo što me "nisu čuli" cool.gif ...

#38 igoraki

igoraki

Anonimus of Metal

• iskreni članovi
  • 186 posts

Posted 15 juni 2009 - 09:33

Ima li na kraju potvrde o vracanju para za karte,da ne idem za djabe do SKC-a po drugi put.
Unapred zahvalan.
"You cannot make a baby in a month with nine women."

#39 Elderane

Elderane

Lord of Metal

• iskreni članovi
  • 3960 posts

Posted 15 juni 2009 - 11:50

Ja bih samo zamolio moderatore da sklone sve nevezano za JOP sa teme. Sto se Frubijevih razmisljanja tice, slobodno ih prebacite na drugu temu, otvorite novu, radite sta hocete, ali neka ovdje ostanu samo korisne informacije za vracanje karata za JOP. Kao sto rekoh, dinara nismo uzeli od tih karata, tako da problema svakako nema, niti ce ih biti. Za sve ostalo, necu da se petljam. Koga zanima sta se desava iza kulisa, neka bukira i odradi koncert, pa ce mu sve biti jasno. Pozdrav!

Edited by Elderane, 15 juni 2009 - 11:53.

#40 LazaGNR

LazaGNR

Warlord Of Metal

• iskreni članovi
  • 13721 posts

Posted 15 juni 2009 - 12:20

Uh,zbog offtopic-a/flame-a Marishte,Vlladimir,Sgt. Splatter,Stan iz batajnice - po warn.
Vredjanje clanova (koji god da su) - takodje donosi warn level up.

Moze ovo da se nastavi i na kulturniji nacin.
Bez teskih reci ubuduce.
I bez flame-a/offotpic-a (upozorenje svima,posebno ljudima:Mita,Kuruz,Starshooter,Grischnack,WoI...i ekipa).

Da se procisti malo i ova tema (situacija je ozbiljna)...

Edited by LazaGNR, 15 juni 2009 - 12:25.

FUCK THE WORLD

HAIL AND KILL !!!

People,check-out this site:www.hospitalityclub.org

Ne vredi se raspravljati preko tastature...samo uzivo!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

BoHeGeHa Dark Blue 2.1.1 © Thomas Yugar (Chemical Chaos)
Official upgrade for IPB 2.3.x © Michael ( Dev Fuse )
3.X © Upgrade by Dumbledore ( Tppskinning )