Jump to content

Maiden Crew


agaston

Recommended Posts

Ćao svima,

hajde malo da uozbiljimo "topic" s obzirom da je prethodni zaključan zbog bespotrebnog "rasplinjavanja" priče... :uhoh:

 

Dakle, ideja o bendu MAIDEN CREW nastaje odlukom, ljubavlju i dobrom voljom fanatika prema muzici, prema Ediju, prema Sedmom sinu sedmog sina, prema Čeličnoj devici.

 

Priča počinje posle koncerta IRON MAIDEN-a februara 2009. u Beogradskoj areni. Zoran (bubanj) i Oliver (bas) počinju da razmišljaju o broju zveri i polako sakupljaju trupere za ovaj podvig i novo otkrovenje. Juna meseca upoznaju Gruju (gitara) koji se odlično uklopio i gotovo gde samo orlovi se usuditi smeju, njih troje započinju pohod na vatru. Novembra meseca, kao stranac u stranoj zemlji, dolazi Željko (vokal) i bend počinje da se igra sa ludilom. Bend biva upotpunjen detetom Meseca Marom (gitara) koji dolazi početkom 2010. godine…

 

Bend ne troši godine već marljivo radi na pesmama koje su obeležile najveći uspon IRON MAIDEN-a od 1980 – 1988 godine… na vama je ostalo samo još da se plašite mraka… ili ste to već negde videli (DÉJÀ VU)!

 

FaceBook

MySpace

 

Evo i malo da se vidi šta se do sada radilo:

 

http://www.youtube.com/watch?v=N5XLJ5KqOrA

 

UP THE IRONS

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam ni jedan bend koji se sastao i počeo odjednom da svira svoje pesme. Što je i normalna stvar.

 

Hvala svima vama koji podržavate ono što radimo, što nas motiviše da budemo još bolji. Hvala naravno i onima koji kritikuju ono što radimo, jer nas tera da razmišljamo i o drugim alternativama... :rockdevil:

 

UP THE IRONS!

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi radimo ono što volimo. I ja imam želju da jednog dana stasamo u neki karakterističan i svojstven zvuk. Ali do tada UP THE IRONS!

 

E ljudovi moji, šta god da se svira, samo da se svira... super mi je ekipa, super su ljudi... super je i publika ma kolika bila. Svi se dobro zabavljaju!

 

Treba sredinom aprila neku svirku da pravimo... ali javiću "odje" na vreme!

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pffff...

provukli su sve pesme koje su mogli kroz post i time istakli svoju zaluđenost bendom na čiju temu ne bih provirio da imam gde drugde da čestitam ljudima rođendan... :haha: :haha: :haha: 

ali nema veze, bitno je da se svira, pa jednom kada prevaziđu taj mjetal za početnike moći će svoje stečeno znanje iskoriste da sviru i poju kako valja i dolikuje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pffff...

provukli su sve pesme koje su mogli kroz post i time istakli svoju zaluđenost bendom na čiju temu ne bih provirio da imam gde drugde da čestitam ljudima rođendan... :haha: :haha: :haha: 

ali nema veze, bitno je da se svira, pa jednom kada prevaziđu taj mjetal za početnike moći će svoje stečeno znanje iskoriste da sviru i poju kako valja i dolikuje!

Ne znam da li bih te pre banovao ako pokusas da cestitas rodjendan nekome, ili ako jos jednom napises da je Iron Maiden metal za pocetnike. Samo mi daj povoda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li bih te pre banovao ako pokusas da cestitas rodjendan nekome, ili ako jos jednom napises da je Iron Maiden metal za pocetnike. Samo mi daj povoda.

ja sam sa mejdenima počeo da slušam metal i stojim iza svog stava da jesu za početnike... njihova muzika nije žestoka, nije kompleksna, ni na koji način nije teška i zahtevna za slušanje... lako se dopadnu... lako i dosade... kako kome...

 

eto, dao sam ti povod... živ bio...

a neću ti čestitati rođendan, ni preventivno... nisi zaslužio... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Iron Maiden metal za pocetnike. 

 

ovo ti je ziva istina...ne pocinju ljudi od mesuge da slusaju metal,vec od mejdena...jedini problem kod mejdena je to sto su im fanovi k'o radikali,da ne kazem zadrti...

 

 

sto se tice benda...ne smetaju mi tribjut bendovi,al svaki treci tribjut bend svira mejdene...

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam sa mejdenima počeo da slušam metal i stojim iza svog stava da jesu za početnike... njihova muzika nije žestoka, nije kompleksna, ni na koji način nije teška i zahtevna za slušanje... lako se dopadnu... lako i dosade... kako kome...

 

eto, dao sam ti povod... živ bio...

a neću ti čestitati rođendan, ni preventivno... nisi zaslužio... 

 

 

ovo ti je ziva istina...ne pocinju ljudi od mesuge da slusaju metal,vec od mejdena...jedini problem kod mejdena je to sto su im fanovi k'o radikali,da ne kazem zadrti...

 

 

sto se tice benda...ne smetaju mi tribjut bendovi,al svaki treci tribjut bend svira mejdene...

 

Samo još jednu stvar bih vas zamolio da mi objasnite - ako se vama više sviđa Messhuggah, zašto ne pustite nas ostale da slušamo ono što se nama sviđa, a bez da nas vređate nazivajući nas početnicima? To što je nešto "žestoko, kompleksno, teško i zahtevno za slušanje", ne mora da znači da je dobra muzika, i obrnuto.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina je to. Mejdeni i Metalika su za pocetnike, a blek metal je bas onako prava umetnicka muzika, samo za iskusne muzicare, ne treba trositi reci kako je komplikovano za slusanje drljanje 2 rifa i neartikulisani krici  :bigblue:  Ziveo jewmetal  :rockdevil:

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...