Jump to content

2016.05.09. *Elektropionir, Beograd* Egypt (US)


VoivodBG

Recommended Posts

Nadam se da je premeštanje posledica prodatih pomenutih 70 karata, a ne snalaženje organizatora na sopstvenu štetu. U oba slučaja, svaka čast za trud. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa nedavnog nastupa na Desertfestu u Londonu...

 

"“We’re Egypt, from North Dakota… USA…” intoned frontman Aaron Esterby to cries of “That’s my second favourite Dakota!” from the excited crowd. Egypt were everything I wanted them to be, bass and drums locked in perfectly, giving guitarist Neal Stein a foundation to build towering monuments to the blues and sinister sun-baked obelisks to the gods of doom. As the band broke into ‘Valley of The Kings’, the rays of light cast by reflections off of the tuning pegs of Esterby’s bass were like sunbeams breaking across an ancient tomb, while his throaty roar sounded like something awoken from the sepulchral depths of that very tomb. Every blues riff drips with cool, every bass note is like a punch in the face. Don’t miss Egypt if you get the chance."

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokidali, bravo!

90 minuta vrhunske stonerčine, karta dž, odličan zvuk, dosta ljudi, relativno jeftin merch...štaš bolje :da:

Nekako mi se čini da ovde ipak postoji ekipica koja bi dolazila na ovakve koncerte ( beše solidno popunjeno na Greenleaf, Stonebride, Planet of zeus...). Nino bi trebalo da je zadovoljan posetom/prodajom 8 sem ako nije pola publike uslo za dž :no: )

 

13178843_1179906912041952_2246513297499866794_n.jpg?oh=eb4c4f01adc9da301b0ea1af3b458b0e&oe=57A5B1ED

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dovoljno. :obrv:

Jbg, ja ne znam ni koliko Epionir može da primi, al onaj širi deo ispred bine je bio skroz pun+bilo je dosta ljudi i iza, do kraja šanka.

Ja sam lično očekivao mnogo manje, skroz je bila dobra poseta.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pusti Nokturna, vidiš da ispituje kako stoji konkurencija. :mhihi:

 

Odavno nije bilo ovako kvalitetne masne svirke. Stoner odsviran sa mudima, a k'o iz pičke, što bi rekli Serbi. Mislim da su peta i šesta stvar malo lošije radile uživo, spustile su mi atmosferu. Pitao sam se da li će svirati "Tres madres" zbog one solaže i Earthless fazona u drugom delu pesme, a oni otprašili. K'o iz pičke.

 

Šta reče za onaj genijalni backdrop, ko je uradio - organizator?

 

I da, niko od standardne (meni poznate) forumske ekipe za ovakve svirke se nije pojavio... mnogo ste propustili.

 

MAKE AMERICA GREAT

Share this post


Link to post
Share on other sites

jao koji je to indijanac viknuo, mislim da smo pomrli od smeha svi :D :D

Ja sam ga dopunio sa "AGAIN", ali me je dokusurio kada je viknuo "Donald Trump 2016". :haha:

 

Da, šteta što se dogodilo ono sa basom, otprilike nakon četrdesetak minuta je prestao da se čuje kako treba, ali kao da bend nije odmah skontao. Drljao je bez ODa, bez distorzije, samo suvo i malo mutno, posle se izvinio... "Shit happens", u pravu je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...