Jump to content

2016.11.14. *Dom omladine, Beograd* Max i Iggor Cavalera


hanley

Recommended Posts

Od toga nisam preslušala poslednji album eg, poslednja 3 kamelota, poslednji bg nešto jedva, poslednji nw uopšte, savage cicrle što je radio radio, Persuader se eto, obrnuo

bg i najtviš odlični, fale hitvi kod oba, ali generalno svirka jeste perfektna.

zamro je žanr, potrebna je mlada, kreativna krv koje nema niđe.

 

aaaali,

recimo, ono što komentarišeš i kačiš po sladžu je za mene, uglavnom, isvirani, preumorni kurac.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, ima li neko kafetin? :obrv:

Bila solidna svirka, sasvim korektna, ništa preterano. Max je, donekle, opravdao očekivanja, ako ništa - trudio se čovek. Bend dobro nasviran, pohvale za Iggora. Sve u svemu - vredelo je otići, a opet ko nije bio neće mnogo patiti. Idemo dačlje...do nekog sledećeg događaja. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

e sad, udjoh ovde posle sto godina.. moram da dodam da je forum ovaj nekada bas prstao, tada sam citao i citao koliko bese postova.. nisam pisao, gotovo uopste sto se i vidi iz broja mojih poruka..

 

ispratih temu jer bejah sinoc na koncertu pa da prozborim koju i ja, al pre toga da kazem da ste spamovali temu posebno u nekoliko poslednjih postova za sve pare..

 

 

Sto se tice koncerta, ja sam odusevljen, jest da nisam sto godina bio na nekom valjanom, sad kad vratim film bese to iced earth poslednji put kad su bili u domu omladine (omatorilo se), moguce da sam odusevljen jer upravo nisam dugo bio na koncertu ovog kvolitija al eto, reci cu da sam se odusevio cinjenicom kad sam video nekih dve ned pre dolazak da braca dolaze i da sviraju ceo roots, pa ne znam, bas me pogodilo i odma sam zabo kate za mene i zenu jelte.

 

Oduvek sam bio fan gruv metala, onda kada i nisam znao da se tako zove, moguce otuda razlog sto volim i hip hop.. dobro ste culi :)

 

Da se vratim koncertu, nisam ispratio predgrupe, Kojota, neki drugi put valjda.

 

Meni je sinoc iako je ovo kako kazete tezga, sa kojom nemam problem, bilo odlicno, zvuk dobar, negde bi max vokalno malkice zatajio, sa dve gitare sto se toga tice nisam primetio nedostatke, cak iako ih je bilo sa maxove strane, meni sve ono sinoc odlicno zvucalo. Bas je PRSTAO. Boga mi, podsetilo me na Korn u par navrata hehehe.

 

Sve u svemu, ja prezadovoljan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e sad, udjoh ovde posle sto godina.. moram da dodam da je forum ovaj nekada bas prstao, tada sam citao i citao koliko bese postova.. nisam pisao, gotovo uopste sto se i vidi iz broja mojih poruka..

 

ispratih temu jer bejah sinoc na koncertu pa da prozborim koju i ja, al pre toga da kazem da ste spamovali temu posebno u nekoliko poslednjih postova za sve pare..

 

 

Sto se tice koncerta, ja sam odusevljen, jest da nisam sto godina bio na nekom valjanom, sad kad vratim film bese to iced earth poslednji put kad su bili u domu omladine (omatorilo se), moguce da sam odusevljen jer upravo nisam dugo bio na koncertu ovog kvolitija al eto, reci cu da sam se odusevio cinjenicom kad sam video nekih dve ned pre dolazak da braca dolaze i da sviraju ceo roots, pa ne znam, bas me pogodilo i odma sam zabo kate za mene i zenu jelte.

 

Oduvek sam bio fan gruv metala, onda kada i nisam znao da se tako zove, moguce otuda razlog sto volim i hip hop.. dobro ste culi :)

 

Da se vratim koncertu, nisam ispratio predgrupe, Kojota, neki drugi put valjda.

 

Meni je sinoc iako je ovo kako kazete tezga, sa kojom nemam problem, bilo odlicno, zvuk dobar, negde bi max vokalno malkice zatajio, sa dve gitare sto se toga tice nisam primetio nedostatke, cak iako ih je bilo sa maxove strane, meni sve ono sinoc odlicno zvucalo. Bas je PRSTAO. Boga mi, podsetilo me na Korn u par navrata hehehe.

 

Sve u svemu, ja prezadovoljan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e sad, udjoh ovde posle sto godina.. moram da dodam da je forum ovaj nekada bas prstao, tada sam citao i citao koliko bese postova.. nisam pisao, gotovo uopste sto se i vidi iz broja mojih poruka..

 

ispratih temu jer bejah sinoc na koncertu pa da prozborim koju i ja, al pre toga da kazem da ste spamovali temu posebno u nekoliko poslednjih postova za sve pare..

 

 

Sto se tice koncerta, ja sam odusevljen, jest da nisam sto godina bio na nekom valjanom, sad kad vratim film bese to iced earth poslednji put kad su bili u domu omladine (omatorilo se), moguce da sam odusevljen jer upravo nisam dugo bio na koncertu ovog kvolitija al eto, reci cu da sam se odusevio cinjenicom kad sam video nekih dve ned pre dolazak da braca dolaze i da sviraju ceo roots, pa ne znam, bas me pogodilo i odma sam zabo kate za mene i zenu jelte.

 

Oduvek sam bio fan gruv metala, onda kada i nisam znao da se tako zove, moguce otuda razlog sto volim i hip hop.. dobro ste culi :)

 

Da se vratim koncertu, nisam ispratio predgrupe, Kojota, neki drugi put valjda.

 

Meni je sinoc iako je ovo kako kazete tezga, sa kojom nemam problem, bilo odlicno, zvuk dobar, negde bi max vokalno malkice zatajio, sa dve gitare sto se toga tice nisam primetio nedostatke, cak iako ih je bilo sa maxove strane, meni sve ono sinoc odlicno zvucalo. Bas je PRSTAO. Boga mi, podsetilo me na Korn u par navrata hehehe.

 

Sve u svemu, ja prezadovoljan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajan koncert, sjajna atmosfera, odlična svirka, svaka čast ljudima kako su preneli prepoznatljiv Roots sound, stvarno se nisam nadao tako kvalitetnoj svirci, ok Maxov vokal jeste bio najslabija karika, ali samo prisustvo takve metal ikone na stejdžu je više nego dragoceno i za svaki respekt, posle 30 god deranja mislim da niko ne može očekivati od njega da i dalje bude na vrhunskom nivou. Zapravo to se i najmanje primetilo, jer je publika svaku pesmu isparatila maksimalno! Kad već pominjem publiku, ne pamtim tako krcat Dom Omladine, šutke su bile i na delovima koji za takvo nešto nisu ni predvidjeni :mhihi: , stvarno svaka čast za fanove koji se nimalo nisu štedeli. Igor i Mark odlično zvučali, mada eto moj ortak prokomentarisao kako gitarista nije uspeo da odsvira onako jednostavne slolaže, mada one meni deluju tako kakofonično da mi puco kurac ako je i bilo grešaka. Kao minuse naveo bih očajnu verziju Policie, loženje Escape to the Void (pa jebemu mater, ne bi im otpala muda da su je celu odsvirali), kao i izostanak kraja numere Ambush (jedan od retkih bržih delova sa Rootsa).

 

Sve u svemu ja sam jako zadovoljan, i ne žalim nijednog trenutka što sam odlučio da posetim ovaj spektakl (da, da), jer čuti uživo takve stvarčuge kao što su Attitude, Dusted, Cut-Throat, Breed Apart, Dictatorshiiiiit i Roots (mada ona jeste dozlogrdila :bigblue: ) odsvirane sa toliko žestine, jeste neprocenjivo!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...