Everything posted by Night Prowler
-
Amon Amarth
AMON AMARTH - Surtur Rising - Bonus Tracks (2011) @ MP3 CBR 320 KBPS Aerials Balls To The Wall Children Of The Grave War Machine
-
Filmovi - preporuke
Dobar je, dobar. Ja sam dosao u bioskop da gledam Drive Angry, ali kad sam video da ce da me kosta 490 kinti, predomislio se i pogledao ovaj i nisam zazalio.
-
Kamelot
U ponedeljak pocinje turneja, dakle u utorak ocekujemo prve snimke sa Fabiom
-
Reprezentacije
BAMBI! BAMBI! DIJAMANTU! DIJAMANTU!
-
Reprezentacije
PANTELAR! PANTELAR! DIJAMANTU! DIJAMANTU!
-
GammaRay
Pfffff... Ceka se DVD
-
Avantasia
Ne bi ni smeo da se bunis, jer bi te verovatno spljostila k'o palacinku P.S. Da se razumemo, ovo je na njen racun
-
Avantasia
Ima dobru sisu, ali je debela jbg. Iskreno, jako me nervira njen glas. Jedini album na kojem mi je OK je onaj Kiske/Somerville.
-
Knjiga koju trenutno čitate?
Max Brooks - World War Z
-
Avantasia
Overite jedanaesto poglavlje na drugom DVD-ju
-
Symfonia
Jeste Matos dobro otpevao, ali je album i dalje govno. Onaj prvi Revolution Renaissance je keva za ovo.
-
Symfonia
Jbt ovaj Tolkki je totalno prs'o sa inspiracijom. K'o da slusam neke demo verzije pesama Stratovariusa i Avantasie, u maltene svakoj pesmi ima barem jedan deo koji je maznut iz neke druge pesme. Jedina koja koliko-toliko valja je naslovna, a i ona ima delove kopirane iz pesme The Tower od Avantasie. Polaris i Elysium su bolji jedno milion puta od ovoga. Nadam se da ce Andre da batali ovo sranje i da se vrati solo karijeri, a mogao bi i Uli sa njim. Za ovu drugu dvojicu me boli kurac, a specijalno za Jarija koji se pickinski vratio Tolkkiju. Bolje poslusajte Andreov album Time To Be Free ili poslednja dva Stratovariusa nego ovo.
-
Avantasia
Dobar je live, ali bi bilo bolje da su izdali neki sa poslednje turneje sa Kiskeom...
-
Filmovi - preporuke
Gledao sam pre neki dan Battle: Los Angeles i OK je. Nisam ocekivao da bude film koji ce oduseviti kriticare, bilo mi je bitno da bude zabavan sto i jeste. Nego, je l' gledao neko Neprijatelj? Je l' valja? EDIT: E da, gledao sam (na silu) How Do You Know i govno je. Ne znam kako bi nekome ispricao o cemu se radi. Nema poente uopste. Mozda ima 2-3 scene da sam se nasmejao...
-
Symfonia
Dobro jutro: http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3490936 MP3 320 KBPS, nije transcode.
-
Euroleague
Koje karanje, majko mila
-
Immortal & Abbath
Super je pesma. Bice dobar album ako ceo bude na ovaj fazon.
-
Power/Prog metal predlozi & noviteti
http://www.israbox.com/1146357619-chronology-the-eye-of-time-2011.html Madjarski heavy/power, dobro zvuci. Clanovi su iz Iron Maiden tribute benda Iron Maidnem.
- 4744 replies
-
- progressive
- rock
- jazz
- metal
-
Tagged with:
-
Amon Amarth
Evo ga bonus DVD: http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3486675
-
Van Halen
SAMMY HAGAR Says EDDIE VAN HALEN Claims He Cured Himself Of Cancer SAMMY HAGAR Continues To Claim He Was Abducted By Aliens Ludak.
-
last.fm
Kako da resetujem sve podatke tj. da mi se izbrisu svi podaci koliko sam sta slusao, pa da krenem nanova...? EDIT: Ne treba, provalio sam
-
Avantasia
Skinuo sam to danas popodne, mrzelo me da gledam celo pa sam samo premotao na The Toy Master. Car Kai je pokidao pesmu realno
-
Tim "Ripper" Owens
Ja nemam nista protiv ovoga kao ideje, ali mislim da su mogli da izaberu nekog drugog pevaca. Nemam nista protiv Rippera, on je sjajan pevac, ali mislim da su mogli da izaberu ili Jorna ili Nils Patrick Johanssona koji su slicniji Diu. Ne vidim problem u ovome, ako je mogao Thin Lizzy sto ne bi i oni...
-
Jelen super liga
Jebem ti ja Ilieva. Valjda ce Rad da pobedi ipak do kraja, ili makar da ostane ovako.
-
Amon Amarth
Evo ga FLAC: http://www.usershare.net/j3y5idakn95g/AA-SR_5BFLAC_5D__Raytoyagami.rar i MP3 CBR 320 KBPS: http://ifolder.ru/22501042 Nema bonus pesama.