Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

yumetal.net forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Night Prowler

Iskreni članovi
  • Joined

Everything posted by Night Prowler

  1. Night Prowler replied to a post in a topic in Deep Vault
    Kada Chuck Norris nekome isprica pricu za laku noc, taj spava zauvek
  2. Ja sam spreman. Na Grajnd forumu nick mi je Raining Blood.
  3. Nemas ti pojma Deris je Helloween
  4. Naravno da smem
  5. A jebes ga, ima vec 4 pesme sa Rust In Peace.
  6. Solidna setlista, mada moze i bolje. Umesto Kick The Chair ( ), Burnt Ice i Ashes In Your Mouth bi stavio npr. Mechanix, Never Walk Alone i She-Wolf... Ove ostale su na mestu. TAKE NO PRISONERS!
  7. Svaka cast Btw. ja imam account jos od prosle invazije na ovaj forum, nick mi je S.O.E. 2. EDIT: xKrompirx jedi govna, jebala te ona slika
  8. Izgleda da Finck i Mantia vise nisu u bendu... Nema ih medju clanovima benda na G'N'R MySpace-u...
  9. Night Prowler posted a topic in Heavy metal
    Bullet je švedski heavy metal bend osnovan 2001. godine. Trenutna postava: Dag Hell Hofer - Vocals Hampus Klang - Guitar Erik Almström - Guitar Adam Hector - Bass Gustav Hjortsjö - Drums Diskografija: Heading For The Top 2006 Bite The Bullet 2008 Ovi likovi će biti predgrupa HammerFall-u. Ne mogu da nađem linkove za albume, ako neko ima neka okači.
  10. Nema sanse, dial-up
  11. Najbolje sa UA su mi Sleepwalker, Washington Is Next! i Never Walk Alone...A Call To Arms... A da, i Black Swan je dobra...
  12. Gori od Riska sigurno nije.
  13. Narezacu ti ja ako hoces, imam i taj DVDFab i original LAD DVD
  14. Ja sam ga video u izlogu Plato Music Shop-a u subotu... Ne mogu da verujem da se rasprodao... Oh well, ja svoj original vec imam
  15. I ja... Ali skinut sa YouTube-a... Kakav je kvalitet kod tebe?
  16. Moto Psycho je bas odlicna pesma Prva koju sam cuo od Megadeth-a.
  17. Je l' video neko kod nas gde ima da se kupi Nostradamus?
  18. Album je genijalan, mada ima nekih sranje pesama tipa Recipe For Hate i When...
  19. Ajde bre, zajebite Pet Shop Boyse, crust, Princa i sl., bitno je sledece: ima li neko link za DVD?
  20. Uf, bilo bi super da dodju kod nas na leto da cujem celog Nostradamusa... Plus da ide neki orkestar sa njima
  21. Na prvo slusanje mi se nije svidela, al' mi se sad bas svidja nova pesma. Ceka se ceo album
  22. E do jaja, kad sam zadnji put bio u Felixu bila je samo AOR.
  23. Da, ovaj sto ja imam je enhanced, ima neke klipove i multimediju... Ne bre, nego onaj Nostradamus u obliku knjige...

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.