Everything posted by Night Prowler
-
Humor (bez YUTUB linkova!)
Kada Chuck Norris nekome isprica pricu za laku noc, taj spava zauvek
-
Viking Metal Crew
Ja sam spreman. Na Grajnd forumu nick mi je Raining Blood.
-
Najbolji metal vokal
Nemas ti pojma Deris je Helloween
- Megadeth
-
Megadeth
A jebes ga, ima vec 4 pesme sa Rust In Peace.
-
Megadeth
Solidna setlista, mada moze i bolje. Umesto Kick The Chair ( ), Burnt Ice i Ashes In Your Mouth bi stavio npr. Mechanix, Never Walk Alone i She-Wolf... Ove ostale su na mestu. TAKE NO PRISONERS!
-
Viking Metal Crew
Svaka cast Btw. ja imam account jos od prosle invazije na ovaj forum, nick mi je S.O.E. 2. EDIT: xKrompirx jedi govna, jebala te ona slika
-
Guns n' Roses
Izgleda da Finck i Mantia vise nisu u bendu... Nema ih medju clanovima benda na G'N'R MySpace-u...
- Bullet
-
Bullet
Bullet je švedski heavy metal bend osnovan 2001. godine. Trenutna postava: Dag Hell Hofer - Vocals Hampus Klang - Guitar Erik Almström - Guitar Adam Hector - Bass Gustav Hjortsjö - Drums Diskografija: Heading For The Top 2006 Bite The Bullet 2008 Ovi likovi će biti predgrupa HammerFall-u. Ne mogu da nađem linkove za albume, ako neko ima neka okači.
-
Metallica
Nema sanse, dial-up
-
Megadeth
Najbolje sa UA su mi Sleepwalker, Washington Is Next! i Never Walk Alone...A Call To Arms... A da, i Black Swan je dobra...
-
Megadeth
Gori od Riska sigurno nije.
-
Iron Maiden
Narezacu ti ja ako hoces, imam i taj DVDFab i original LAD DVD
-
Metallica
Ja sam ga video u izlogu Plato Music Shop-a u subotu... Ne mogu da verujem da se rasprodao... Oh well, ja svoj original vec imam
-
Iron Maiden
I ja... Ali skinut sa YouTube-a... Kakav je kvalitet kod tebe?
-
Megadeth
Moto Psycho je bas odlicna pesma Prva koju sam cuo od Megadeth-a.
-
2009.04.11. *SKC, Beograd* H A M M E R F A L L
Ovo se ne propusta
-
Judas Priest
Je l' video neko kod nas gde ima da se kupi Nostradamus?
-
Megadeth
Album je genijalan, mada ima nekih sranje pesama tipa Recipe For Hate i When...
-
GammaRay
Ajde bre, zajebite Pet Shop Boyse, crust, Princa i sl., bitno je sledece: ima li neko link za DVD?
-
Judas Priest
Uf, bilo bi super da dodju kod nas na leto da cujem celog Nostradamusa... Plus da ide neki orkestar sa njima
-
Guns n' Roses
Na prvo slusanje mi se nije svidela, al' mi se sad bas svidja nova pesma. Ceka se ceo album
-
Metal T-shirts
E do jaja, kad sam zadnji put bio u Felixu bila je samo AOR.
-
Koji ste poslednji original CD nabavili?
Da, ovaj sto ja imam je enhanced, ima neke klipove i multimediju... Ne bre, nego onaj Nostradamus u obliku knjige...