Everything posted by Night Prowler
-
Metallica
01. Ne. 02. Da. 03. Ne. 04. Da. 05. Da, mada glupo poredjenje, ko da poredis Nokiu N96 i 3310 06. Ne. 07. Ne. 08. Da. 09. NE! 10. Da. 11. Ne, vise volim Panteru. 12. Da. 13. Da. 14. NE! 15. NE! 16. DA! 17. Ne. Lars je veci seronja i nije nikakav genije. (Btw. ne mrzim Metallica-u, DM je super, ali mrzim Larsa ) 18. Ne znam. 19. Ne znam. 20. Ne znam.
-
Guns n' Roses
Ne svidja mi se zvuk gitara, a i pesma je prosek.
-
Helloween
Ja ne podnosim samo As Long As I Fall... Mogu slobodno reci da mi je Fallen To Pieces najbolja pesma van prva 3 albuma... Najezim se kad cujem refren "I why high and low, I'm fallen to pieces/My heart cry for you, I'm fallen to pieces". Solo jebe sve pred sobom, pa onaj prelaz "Hoooooooow long, HOW LONG!", pa onaj brzi deo pre zadnjeg refrena... Uf...rasturanje...
-
Koji ste poslednji original CD nabavili?
Mislis "enhanced"? Obican Death Magnetic, nisam imao para za kovceg. A video sam i Judas Priest - Nostradamus za 28€ zadnjeg dana ekskurzije kada sam vec sve pare potrosio. Srce mi se cepalo kad sam ga ugledao
-
Helloween
Trenutno sam opcinjen sa Fallen To Pieces. Cista genijalstina.
-
Koji ste poslednji original CD nabavili?
Kupio u Grckoj na ekskurziji: Iron Maiden - Iron Maiden; Metallica - Death Magnetic; Wintersun - Wintersun;
-
Најбољи (најсмешнији, најглупљи) постови свих времена
- Apollo Ra
http://rapidshare.com/files/2059663/ARRP.rar- AC/DC
Ja idem ako dodju u maju, ako dodju u svibnju nema sanse :) :) :) :) :)- Megadeth
Risk je mucenje za usi. Kad sam cuo The Doctor Is Calling...- Metallica
Ja sam ga video u izlogu u knjizari u Knez Mihajlovoj...- Metallica
To stoji. Ali stvarno bi bilo super da odrade neki medley, posto su sva 3 dela odlicna- Metallica
Unforgiven III je ooodlicna stvar! Bilo bi kul da naprave live neki medley sa sva 3 dela- Guns n' Roses
Ne bre, nego su svi originalni clanovi benda osim Axl-a, odavno otisli iz benda...- ManOwaR
- Metal T-shirts
Gde si je kupio?- Muzička slagalica
Ovog drugog lika mnogo sralo na asocijacijama.- Muzička slagalica
U koliko sati ujutru?- Iron Maiden
Ja imam ceo No More Lies EP, na kome ima elektricna Journeyman, orkestralna Paschendale i Nickova Age Of Innocence. Jedan je Nicko- Megadeth
- Motörhead
Ja izdvajam Runaround Man, (Teach You How To) Sing The Blues, When The Eagle Screams, Buried Alive i English Rose. Ova poslednja mi verovatno omiljena sa albuma- Motörhead
Obavezno poslusaj! Odlican je!- Thin Lizzy
Lepo pise na karti - 20 casova pocetak. Btw. karta izgleda sramotno. Eventim je Pikaso za ovo govance od karte.- Motörhead
Rock out with your cock out :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:- Megadeth
Pa ne znam. Jednostavno mi ne lezi ceo album... Mozda ce mi nekad leci, al' sada tesko... - Apollo Ra