Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

yumetal.net forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Night Prowler

Iskreni članovi
  • Joined

Everything posted by Night Prowler

  1. 01. Ne. 02. Da. 03. Ne. 04. Da. 05. Da, mada glupo poredjenje, ko da poredis Nokiu N96 i 3310 06. Ne. 07. Ne. 08. Da. 09. NE! 10. Da. 11. Ne, vise volim Panteru. 12. Da. 13. Da. 14. NE! 15. NE! 16. DA! 17. Ne. Lars je veci seronja i nije nikakav genije. (Btw. ne mrzim Metallica-u, DM je super, ali mrzim Larsa ) 18. Ne znam. 19. Ne znam. 20. Ne znam.
  2. Ne svidja mi se zvuk gitara, a i pesma je prosek.
  3. Ja ne podnosim samo As Long As I Fall... Mogu slobodno reci da mi je Fallen To Pieces najbolja pesma van prva 3 albuma... Najezim se kad cujem refren "I why high and low, I'm fallen to pieces/My heart cry for you, I'm fallen to pieces". Solo jebe sve pred sobom, pa onaj prelaz "Hoooooooow long, HOW LONG!", pa onaj brzi deo pre zadnjeg refrena... Uf...rasturanje...
  4. Mislis "enhanced"? Obican Death Magnetic, nisam imao para za kovceg. A video sam i Judas Priest - Nostradamus za 28€ zadnjeg dana ekskurzije kada sam vec sve pare potrosio. Srce mi se cepalo kad sam ga ugledao
  5. Trenutno sam opcinjen sa Fallen To Pieces. Cista genijalstina.
  6. Kupio u Grckoj na ekskurziji: Iron Maiden - Iron Maiden; Metallica - Death Magnetic; Wintersun - Wintersun;
  7. Night Prowler replied to ZmYchE's topic in Heavy metal
    http://rapidshare.com/files/2059663/ARRP.rar
  8. Ja idem ako dodju u maju, ako dodju u svibnju nema sanse :) :) :) :) :)
  9. Risk je mucenje za usi. Kad sam cuo The Doctor Is Calling...
  10. Ja sam ga video u izlogu u knjizari u Knez Mihajlovoj...
  11. To stoji. Ali stvarno bi bilo super da odrade neki medley, posto su sva 3 dela odlicna
  12. Unforgiven III je ooodlicna stvar! Bilo bi kul da naprave live neki medley sa sva 3 dela
  13. Ne bre, nego su svi originalni clanovi benda osim Axl-a, odavno otisli iz benda...
  14. Blago tebi
  15. Gde si je kupio?
  16. Ovog drugog lika mnogo sralo na asocijacijama.
  17. U koliko sati ujutru?
  18. Ja imam ceo No More Lies EP, na kome ima elektricna Journeyman, orkestralna Paschendale i Nickova Age Of Innocence. Jedan je Nicko
  19. I ja isto
  20. Ja izdvajam Runaround Man, (Teach You How To) Sing The Blues, When The Eagle Screams, Buried Alive i English Rose. Ova poslednja mi verovatno omiljena sa albuma
  21. Obavezno poslusaj! Odlican je!
  22. Lepo pise na karti - 20 casova pocetak. Btw. karta izgleda sramotno. Eventim je Pikaso za ovo govance od karte.
  23. Rock out with your cock out :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:
  24. Pa ne znam. Jednostavno mi ne lezi ceo album... Mozda ce mi nekad leci, al' sada tesko...

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.