Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

yumetal.net forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Night Prowler

Iskreni članovi
  • Joined

Everything posted by Night Prowler

  1. Ja ne podnosim So Far, So Good... So What!... Jedino sto odatle mogu da slusam su Anarchy In The UK, In My Darkest Hour i Into The Lungs Of Hell... Ove ostale su mi potpuno bezidejne. Dave uzasno peva, iako inace jako volim njegov stil pevanja, ovde uzasno zvuci...
  2. LFP

    Night Prowler replied to Geozee's topic in Sport
    Oprala Barsa Atletiko 6:1
  3. :rockdevil: :rockdevil:
  4. http://www.mikseri.net/music/play.php?id=185543&type=dl Na ovo sam slucajno naleteo, Jari svira sve osim bubnjeva, pesma se zove Memory, a izvodjac je Lost Alone (pored ove ima jos jedna pesma, sa nekim anonimusima). Kul power metal
  5. Prva pesma koju sam cuo od Megadeth-a je Holy Wars, a album ona kompilacija Back To The Start.
  6. Ja imam Divx - Live At Ullevi Gothenburg. To je valjda isto. Imam i Rock Am Ring sa iste turneje, ista setlista. Oba imaju odlicnu sliku.
  7. Meni je bolji Megadeth...
  8. Pa da. Ja ne razumem sto neki ljudi ne mogu da ga smisle. Mnogo je bolji od Dark Ride-a.
  9. Meni su najjaci Derisovi albumi Rabbit Don't Come Easy i Gambling With The Devil. http://www.youtube.com/watch?v=n2XPy6vthq0
  10. Glasah za 9. majicu...
  11. Night Prowler replied to Hamsun's topic in Igre
    Ja ne mogu da pokrenem ni FIFA-u 2008, kamoli ovu novu
  12. Теша Тешановић na Prince-ovom profilu: sada sam ti video sliku ovde.licis na nenada canka iz mladjih dana :) :) :) :)
  13. Bas mi je zao Mislim da je ovo konacan kraj Pink Floyd-a... :cry:
  14. Nemam gde drugde da pitam... Je l' se vama ucitavaju slike sa Metal Archives-a? Meni vec danima uopste nece...
  15. Nikad nisam nosio naocare, ni one za sunce, ni bilo kakve...
  16. Night Prowler replied to Apeiron's topic in Računari
    http://www.last.fm/user/nightprowler666
  17. Night Prowler replied to Apeiron's topic in Računari
    Jel moze ovo da radi na dial-up-u? Tj. da li belezi sta sam slusao i kad nisam online?
  18. Ja tad nisam bio, tako da bih hteo ipak da ih cujem...
  19. Ova setlista je veliki kurac, prvo sto ne sviraju najbolju pesmu sa novog - The Judas Kiss, drugo sto sviraju Frantic (sa Metallicinim najiritantnijim refrenom IKADA) i uzasnu Until It Sleeps, trece sto ne mogu da izbrojim koliko dobrih pesama su izostavili... Fade To Black, Nothing Else Matters, Enter Sandman... Bolje da ne dolaze sa ovakvom setlistom.
  20. C, c, c, c, niko se nije setio da je danas Dave-u 47. rodjendan. E pa srecan mu rodjendan
  21. Night Prowler replied to a post in a topic in Deep Vault
    Ne radi se to tako, vec ukucas "Find Chuck Norris" i pritisnes I'm Feeling Lucky
  22. Ma moraju da dodju kod nas... Samo da bude na leto... Usce bi bilo kul.
  23. Imam: Iron Maiden - A Matter Of Life & Death (raspada se) Megadeth - Rust In Peace Metallica - Ride The Lightning Motörhead (i ona se raspada) The Clash - London Calling Helloween - Gambling With The Devil Planiram da kupim neku od Judas Priest-a, ali jbg, osim Angel Of Retribution nema nijedne druge da se kupi kod nas Makar Painkiller da ima
  24. Jebote, tek sam sad procitao ovo... Steta

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.