Everything posted by Night Prowler
-
Assault na EMO decu
Ja sam poceo da spamujem po TH forumu, aktivirajte se.
-
Assault na EMO decu
Valjda se kaze EMOderator
-
Assault na EMO decu
Upadajte ovde: http://tokiohotel4ever.forumotion.com/ Odma'
-
Cavalera Conspiracy
Kad sam danas svratio do trafike, video sam na naslovnoj strani BRAVO-a da ima poster Cavalera Conspiracy
-
Humor (bez YUTUB linkova!)
Evo jos: Zasto emo ne ide u McDonalds? Zbog Happy Meal-a! Omiljeni filmovi emo-a? Director's cut!
-
Humor (bez YUTUB linkova!)
Sta se desi kad se zatvore 5 emo-a u sobu? Jedan umre jer nema kutak za plakanje!
-
Humor (bez YUTUB linkova!)
Mozete da predjete na moj forum iz potpisa, tamo da se dogovaramo, samo nemojte da spamujete.
-
Titlovi
Ja sve titlove nalazim na www.divx-titlovi.com
-
Humor (bez YUTUB linkova!)
Sta je to proxy? Mogu li i ja u SATANICA CREW?
-
Humor (bez YUTUB linkova!)
Ajde na Seku svi.
-
Assault na EMO decu
I mene... Zadnji post mi je bio: "Toliko ste jadni da ne mozete ni da me banujete... EMO JE GAY!"
-
Assault na EMO decu
Ja sam se smorio, nesto nece da me reguje kod Seke...
-
Assault na EMO decu
Banovan sam sa Vesninog foruma... Sad cu da predjem na Sekin...
-
Assault na EMO decu
Ja bogami necu da se zajebavam sa Grand Forum-om, drzim se ovih malih free foruma koji mi ne mogu nista...
-
Assault na EMO decu
Ja sam poceo na emokidz-u da otvaram na svakom podforumu temu BRE! EMO JE GAY! i jos me nisu banovali!
-
Assault na EMO decu
- Assault na EMO decu
http://rebelde4ever.niceboard.com/ Ko ce prvi?- Humor (bez YUTUB linkova!)
Regovah se, ja sam Slayer Of Emo! xD- Iron Maiden
Ima li neko link za audio verziju Maiden England-a?- GammaRay
Jesu kurac. Walls Of Jericho moze da zgazi sva 3 albuma koja si naveo. KOTSK Part I i II su malo bolji od WOJ-a. Mnogi kazu da bi WOJ bio bolji da je Kiske pevao na njemu, ali ja se nimalo ne slazem. Slusao sam npr. Victim Of Fate, How Many Tears i jos neke sa Kiske-om i ne mogu se ni prineti verzijama na kojima Kai peva. Pogotovo u onoj sporijoj deonici Victim Of Fate, mislim da to niko ne moze otpevati kao Kai. Btw. o kakvom DVD-u pricate?- Beyond Fear
Jel ima neko link? Ne mogu nigde da nadjem ovo...- Motörhead
Sex Pistols su nocas svirali Silver Machine od Hawkwind-a!- Revolution Renaissance
Preslusao sam i ja ovo, kod Tolkkija nista novo (cak se i rimuje ) ... Najbolje pesme I Did It My Way i Last Night On Earth. Tekstovi su uglavnom katastrofa, kao i neki naslovi pesama: We Are Magic? Revolution Renaissance? (ubedljivo najljigaviji refren na albumu). Prilicno dosadno i monotono.- Ko vam je omiljeni prog bubnjar?
Portnoy i Jarzombek.- Judas Priest
Meni je bogami stalo, prvenstveno sto sam na dan otkazanog koncerta bio u Grckoj. Kad mi je ortak javio da je otkazano, odmah sam se ponadao da ce da pomere datum, i onda bih mogao da idem... Al' jebiga... - Assault na EMO decu