Everything posted by Night Prowler
-
Dragonforce
Prvi album je sasvim OK, drugi prosecan, a ova zadnja dva mnogo eksperimentisu sa tehnom sto mi mnogo ide na kurac.
-
Helloween
Kakvi su Derisovi i Grapowovi solo albumi i vredi li da ih skidam?
-
Дневне новине
Slazem se sa tim sto si rekao. U principu, tesko je naci neke novine kod nas koje se doticu politike a ne propagiraju neku stranku. Blic i Pravda su mi OK ako ne citam o politici, a Novosti su mi jednostavno mnogo dosadne, a bogami i preskupe.
-
Дневне новине
Najvise kupujem Blic, a Politiku petkom zbog TV programa. Pravda je OK, citam ponekad. Novosti ne podnosim.
-
Iron Maiden
Blago tebi... Ja se nadam da cu ih videti makar jednom u zivotu...
-
Star Gate
Gledao sam seriju koja se prikazivala skoro na TV-u. Mislim da je SG-1 u pitanju.
-
Hammerfall
Glory To The Brave je kvlt, svi ostali albumi su mi osrednji u poredjenju sa njim.
-
AC/DC
Da, ja cim sam video, krenuh da se pakujem Ne znam sta da ocekujem od novog albuma, posto ni prethodni nisam preslusao... Ne verujem da ce biti nesto specijalno dobar il' los...
-
Najbolja rock balada
Guns 'N' Roses - November Rain (najbolja balada, spot i solo ) Aerosmith - I Don't Want To Miss A Thing Def Leppard - Love Bites
-
Dragonforce
Njihove omiljene pesme su mi Valley Of The Damned, Disciples Of Babylon, My Spirit Will Go On i Through The Fire & Flames.
-
Lauren Harris
Davajte link za taj album. Ekstra je riba.
-
Snovi
Nocas sam sanjao sebe kako slusam novi album Metallice i da mi se svideo, a da se Hetfield-u vratio glas.
-
Bruce Dickinson
- Wintersun
Dear our users, site is closed. Sorry. ?- Wintersun
Ima li neko link za ovo?- Emir Hot
Preslusao sam album i mogu vam reci da je odlican. Nije mi se dopao na prvo slusanje, ali sam posle promenio misljenje. Od mene ocena 7,5/10. Svidjaju mi se sve pesme osim Forspil, Sevdah Metal Rhapsody i Hola Martisorului. Btw. gde ima da se kupi original i za koliko para?- AC/DC
Eve vam ga ceo tekst: http://hardrockheavymetal.wordpress.com/20...ngle-confirmed/- AC/DC
Novi album ce se zvati Black Ice i izlazi 27. oktobra 2008. godine!- GammaRay
Aha, dugacak naziv pa mi promaklo Moja greska- Iron Maiden
History Of Iron Maiden Part II, Behind The Iron Curtain, Rock In Rio '85, 'Ello Texas i spotovi za Aces High i 2 Minutes To Midnight.- Iron Maiden
Kupio sam Live After Death original DVD Ima ga u Plato-u za 2159 dindzi.- GammaRay
To neki dokumentarac or what?- Yngwie J. Malmsteen
Zna li se nesto o novom albumu sa Ripperom?- Humor (bez YUTUB linkova!)
Jeste Greatest Hits.- Opšta tema o računarima
Jel moze neko da mi predlozi neki program za rezanje data DVD-a, Nero me zajebava... - Wintersun