Everything posted by Mickey mouse
-
2015.08.03. *KC Grad, Beograd* Rosetta, Tethyal
Dzabe,jedva cekam!!
-
2015.06.29-30. *Kombank Arena, Beograd* Belgrade Calling: Judas Priest, Helloween, Toto, Steel Temple
"Za to postoje dva razloga - prvi i osnovni je što dugoročna vremenska prognoza za Beograd najavljuje konstantne kiše do kraja ovog meseca,što rapidno utiče na neodlučnost publike. Razlog broj dva je što se u međuvremenu javio veliki broj fanova koji traži mesta za sedenje na oba koncerta, što nismo bili u mogućnosti da ostvarimo na Ušću."
-
2015.06.26-27. *Rtanj* STONER13ER 2015
- 2015.06.07. *Dom omladine, Beograd* Saint Vitus, Superhammer
Nemam pojma koji je bio deal sa band-om; skoro da sam siguran da su svirali za neku fiksnu sumu, te bi trebalo ( u smislu $) da im se jebe koliko ce ljudi da dodje na koncert. Profi bi bilo da su otprasili neki posten set od minimum 1h+, ono sinoc je bilo odradjivanje do koske. Inace, publika je bila skroz ok, sasvim su dobro reagovali, nema tu band sta da im zamera. O (ne)organizatoru ne treba trositi vise reci...samo se nadam da su pukli toliko da vise nikad ne organizuju nijedan cert...- 2015.06.07. *Dom omladine, Beograd* Saint Vitus, Superhammer
ma čini ti se...- 2015.06.07. *Dom omladine, Beograd* Saint Vitus, Superhammer
Kao sto sam i pretpostavio-jebeni debakl. Organizaor je zasluzeno popusio kitu. Svirka je bila ok, al nista vise od toga- samo malo bolje odrađivanje...Publika se pojavila u impozantnom broju, ono tipa trecina malog kluba DOB-a. Verovatno najgluplje spucanih 2 tisuće u mom zivotu...- KEN mode
- 2015.07.26. *Dom omladine, Beograd* Suicide Silence, gosti Marica, All the Arms we Need, Instead Of A Kill
Au, mislio sam da ce se ovo bolje prodavati...- 2015.06.26-27. *Rtanj* STONER13ER 2015
Jel ima neki pristojan smeštaj u blizini festivala, u varijanti da povedem i klince? Il je ipak bolje da krenem momački?- 2015.06.07. *Dom omladine, Beograd* Saint Vitus, Superhammer
Kakav raspad u najavi,izuzetno pametno sam spucao dve iljadarke....- Koncertne agencije u Srbiji
wtf!?- 2015.09.18. *Božidarac, Beograd* Stoned Jesus, Greenleaf
Naravno da se ide, al ima jos ihahaj do koncerta...- Today Is The Day
Jao Stonerizer- to sam ladno zaboravio. Valjda se nece poklopiti...- Today Is The Day
TITD u Bgd je najveci jebeni prioritet ikada!- Today Is The Day
Sad videh, ne mogu da docekam potvrdu...- 2015.04.30. *Drugstore, Beograd* Ozric Tentacles, Temple Of The Smoke
- 2015.06.26-27. *Rtanj* STONER13ER 2015
To je to.- Today Is The Day
Dajte datum, ziv nisam!!!!- 2015.06.26-27. *Rtanj* STONER13ER 2015
Lineup je sve bolji! .- Sludge / Stoner preporuke
Stigao mi cd(konačno!) juče- izvrteo vec 3,4 puta. Tesko da ce se nesto bolje pojaviti do kraja godine.- Today Is The Day
Odakle ovo?? Daj,daj,daj!!! :rockdevil:- 2015.04.25. *Dom omladine, Beograd* Woven Hand, Marriages
Dobro je bilo, mada meni oba ranija puta i u NS i Bgd bilo bolje. Super sto je sve pocelo na vreme, ali sam zato jedva stigao na pocetak WH.Marriages propustih na zalost. Organizator je mogao makar na fb eventu da napise satnicu; nije obicaj da koncerti u bgd pocinju u 8,pola 9. Ne znam odakle toliko iznenadjenje sa ovim "mikrofon" efektima WH-tako peva vec neko vreme.Set lista je bila bas dobra, oni su bas usvirani, cak 2 bisa(valjda bese dva?)...sasvim dobro. Da ne gledah Mono koji dan ranije mozda bi mi bio i najbolji koncert ove godine u Bgd Merch odlican; pored WH mercha-pazarih i onu Marriages majcu sa sveštenicima, best shirt ever!!- 2015.04.25. *Dom omladine, Beograd* Woven Hand, Marriages
To i ja htedoh da pitam;ne verujem da pocinje u 8...- 2015.04.21. *Božidarac, Beograd* Mono, Helen Money
potpis. Meni se ovaj poslednji album( ili dva sta god da su) nije dojmio-ali uzivo rasturaju. Fenomenalan koncert.- 2015.04.21. *Božidarac, Beograd* Mono, Helen Money
Mono savršeni sinoć. Možda i najbolji od svih koncerata koje su održali u Bgd.Oko 1,5 sat svirke, bez bisa ( šteta), ali vrlo intenzivan nastup. Publika-od laganog pomeranja na početku nastupa do skakanja i ovacija na kraju. Na žalost, prilično slaba poseta. Promašen klub, takođe. Mono su idealni za neki prostor tipa Fest, mali i mračan. Ozvučenje, za divno čudo, odlično. - 2015.06.07. *Dom omladine, Beograd* Saint Vitus, Superhammer