Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

yumetal.net forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Angelystor

Iskreni članovi
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Angelystor

  1. Okej chitao sam tekstove, zato te i pitam shta im fali? Meni su bash dobri. Ok, nije neshto metaforichno ili sl. , ali su totalno opushteni i nisu neka prazna power lupetanja. "Just A Little Sign" je IMHO mnogo dobar tekst npr, "Liar" isto, "Don't Stop Being Crazy"...
  2. Shta fali tekstovima na zadnjem albumu?
  3. E MF je zajebao i Barathrum
  4. Ma Crazy Cat
  5. Angelystor replied to RNA's topic in Thrash metal
    The Testament Will Never Come Punish My Aggressor!
  6. Angelystor replied to Grobodan's topic in Death & Grind
    Tu sam.
  7. Angelystor replied to Turin's topic in Black metal
    Mozda, al Sagothi su imali Mekintosha
  8. E jes "Chameleon" sam ja nabavio medju prvim albumima, al sam ga zadnjeg svario. Volim Grapow-ove pesme sa njega. "Crazy Cat" npr, hihi. Mnogo gotivna pesma. Derisov najbolji rad IMHO shto se ticha vokala je na "Dark Ride"
  9. Angelystor replied to Protagonist's topic in Heavy metal
    El neko rekao Gamma Ray?
  10. Zashto bre odgovarash na pitanje staro dve godine KD nema veze sa satanizmom.
  11. Ja bi izginuo nakon prve 4...Shteta shto nema Next In Line, al kad bi bilo i to mozda bi bilo i previshe, hah.
  12. Pa evo da te ispravim Kec-Da..Hansen! Dvojka-Kiske/Weikath Pink Bubbles-Kiske Chameleon-Weikath/Grapow Sve dalje-85% Deris, 15% Grapow/Kusch Dodushe na svakom albumu je i Grosskopf ostavljao svoj pechat. Inache ja samo njega priznajem za jedinog originalnog chlana HElloweena a da je trneutno u bendu, Weikath nije bio tu odmah po osnivanju benda. Inache mrzim Weikatha, kao choveka i kao muzichara, chak sam mu na svashtao rekao i na zvanichnom helloween forumu i zamalo zaradio ban, al boli me kurac, chovek je sve shto je biilo dobro u helloweenu isterao(ukljuchujuci i Kaija..da). Idiotski je takodje shto sad toliko menjaju bubnjare al ajde. Nadam se da ce ovaj novi ostati barem za dva albuma..al ko zna. I da..Denas...Deris je Helloween.
  13. Ako je tako, better. Jebga nisam upucen toliko, ali sada barem slabo sam nailazio na njih, ili neke priche o njima. A kakav je ovaj DUSKFALL, kako razumem chlanovi Gejtsa su sada tamo?
  14. Uh, pa bogami Savatage je bash zapostavljen na ovom forumu, a teme za JOP takodje nigde! Album je blagorecheno ubica na mesto, josh ako ste fan Savataza, pa vi ste na konju! Jon ima stvarno amazing vokal i Chris Caffery je dobar vokal, ali mi je Jon mnogo mnogo drazi i zanimljiviji. Chovek moze da varira sa vokalom kako 'oce i + ima tu neodoljivu "grubost" u vokalu. Sama muzika je, pa..uglavnom je to Savatage. Na trenutke me je npr album podseca na "Streets". Inache je ovo materijal koji je Jon planirao za sledeci Savatage album, tako da to dovoljno govori. Najbolja pesma? Zao mi stvarno ako bih morao da izdvojim neku. Od uvodne bombastichne"The Dark" preko lagane "Guardian Of Forever", neshto teze "The Non Sensible Ravings Of The Lunatic Mind", zarazne "All The Time"...ovaj album bre nema loshu sekundu! A ko je zainteresovan moze da poslusha 4 pesme na Olivinom sajtu: http://www.jonoliva.net/ A ako ste slushali, bacite koment Now… The rage inside, you can feel it grow The knife in your heart, it begins to show You run and you run but can’t get away From the agony of the pain
  15. Cuti, Helloween nema ni temu
  16. A jes moze i ta Ce dovode Mileta a?
  17. NEVERMORE debuted four new songs — "Born", "This Godless Endeavour", "Final Product" and "Bittersweet Feast" — during their exclusive one-off show in London at The Underworld on Friday (March 18). The group's complete setlist for last night's concert was as follows: 01. Narcosynthesis 02. The River Dragon Has Come 03. Never Purify 04. Engines Of Hate 05. Born 06. Bittersweet Feast 07. The Heart Collector 08. Enemies Of Reality 09. This Sacrament 10. Final Product 11. This Godless Endeavor 12. Who Decides 13. Inside Four Walls 14. The Sound Of Silence
  18. Kolega, ludi ste.
  19. Josh 7 dana Znachi mora da mi sviraju: Teutonic Steel, Metalized Blood, In The Ban Of Satan's Sorcery, Hellfires Dominion, Devil's Sword,Nekorpolis Karthago, Symphonies Of Vengeance, Witchcraft, Sworn To Avenge...Uh, ne mog vishe da kucam.
  20. Angelystor replied to Earendil's topic in Thrash metal
    O, da! Najbolji Megadeth spot IMHO.
  21. Angelystor replied to Protagonist's topic in Heavy metal
    Pa chekamo da izdaju novi album
  22. Angelystor replied to RNA's topic in Thrash metal
    Hehe siso srecna... Dobro barem ce neko od nas da ih vidi u tom sastavu. p.s. Nisam ja pisao te datume, 'oni' su napisali Alsette
  23. odlichan intervju sa Bltizom o novom albumu, thrash sceni i takoj..: http://www.metaleater.com/interviews-overkill_03072005.html
  24. U jebote pa to je bash prefinjena postava, a ko je bio gitara?
  25. Angelystor replied to RNA's topic in Thrash metal
    Jaka nam to uteha.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.