Everything posted by Angelystor
-
King Crimson
- GammaRay
Kako jebote od istog čoveka koji je pisao Keepere, Land of the Free, Somewhere... može onda do ovoga da dođe 01. Feeding The Beast 02. Welcome To Life 03. Don't Care 04. Wait And See 05. Born With A Hammer 06. I.D.G.A.F. 07. End Of The Road 08. Triple Trouble 09. Invaders 10. Wonderland Baš se pitam o čemu li je IDGAF....- Edguy
Hometown show za kraj, respect. Iako nikad nisam bio uber-fan, drago mi da ih uhvatih live pre...pa, 10 godina, sunac ti ala leti vreme.- Horor filmovi
- Metal T-shirts
Fruit of the Loom >>>- Rhapsody of Fire
Predobro ovo zvuči, jebali ih Latinoamerikanci koji skaču dok snimaju telefonom- Rush
Ja kad sam video rotacije sam se naložio još negde da idem da ih gledam, ali onda se podsetih cena karata i ipak ne, dosta jednom.- King Crimson
Da se nadovežem. Da je bilo savršeno, nije. Ali, unapred da se ogradim da mi je i teško nešto jako objektivno da išta kukam kad nisam mislio da ću ikad čuti ovaj materijal live, a kamoli sa sve besmrtnim Levinom i vazda nasmejanim Belewom. Levin kad krenuo da piči uvod u Elephant Talk, to je bilo najbliže što je moje kameno metal srce bilo suzi na koncertu u duugo vremena. Adrian isto kako sjajno zvuči mi je bilo srce-otapajuće. E sad jebiga, sa druge strane, nisam nešto impresioniran ni Carey-em ni Vai-em. Na intermissionu sinoć sam probao da stavim Gavina u postavu i kako bi sa njim zvučalo... Vai u prvoj polovini kao neki gangsterski leš izgledao, vrlo bizarno, posle se skroz presvukao pa kanda izgledao življe. I imao priliku za svoj bespoentni gitarista spotlight momenat, koji mi je bio jedini iole loš momenat večeri, jer mi nije išlo uz sve ostalo. No, lokalci voleli, i bilo dosta Vai majica, so what do I know... Čak bih, kroz hladnu glavu cinizma, rekao da su ova dvojica najviše tu zbog imena. Malo je tužno što im ova Euro turneja, koliko pratim, bez rasprodatih koncerata, a bez njih bi možda još manje ljudi bilo? Sinoć je npr parter bio skoro pun, balkon možda trećina pun. Francuzi kao publika usput, okay, par matoraca koji nisu baš znali kad treba da tapšu a kad ne, malo prekidali neke lucidne momente na sceni... Ide za 10 dana nova prilika u stojećoj varijanti, videćemo to kako će da prođe, do sad KC muziku live samo u pozorišnoj varijanti iskusio. Tldr; Što bi rekao pesnik, I like it.- Exhumed
E jebiga sad, trapavo- Iron Maiden
Bio sinoć 3x put na Maidenima, mislim i zadnji put. Ne da je nešto loše bilo, ali mislim da sam došao do granice neke tolerancije više za ove "mega" koncerte, dosta mi više guranja sa Radojicom i Joostom koji vade telefone na Troopera a onda se guraju da idu po pivo na Rime. Predgrupa Evergrey, koje nikad nisam nešto cenio, previše kukumavičluka, ali sad su baš teško smeće postali. Elem, Maideni super zvučali, "mlađi" bubnjar mislim vratio malo energije u bend, bar u odnosu na pre 3 godine. Bruce uglavnom zvučao OK, ali sa par teških prepevavanje momenata, ali to je valjda i do upornosti da se sve svira kao original. Setlista predvidljiva, ali sam čuo bar neke pesme prvi put koje mi značile, pre svega Hallowed. Jeb'o koncertnu karijeru realno bez to da se dočeka live.- Carcass
https://www.facebook.com/share/p/1NiwGavCnT/ I Carcass ušao u rat protiv tribjuta- Exhumed
Mislim da nemamo Gruesome temu, pa da kratko dignem ovu... Elem, nadoknađujem ovog ranog leta propušteno od Harvey-evih skorašnji radova, Exhumedi onako, "standard", ali ovaj zadnji Gruesome mi je pun pogodak. Bukvalno Humanov brat, nešto što bi možda moglo da se ubaci pre ITPatternsa. Oke, i prva dva su bili "tribute" albumi, ali su mi iskreno bili bezveze, dok me Silent Echoes super radi. Valjda mi više nedostajao ovaj zvuk...- King Crimson
I Fripp organizovao kombi da gleda BEAT- Najgori metal omoti
Ma nikakva vređanja, samo smo uzeli na ponedeljak da glumimo objektivnost za slikarstvo umesto za muziku, malo promene na yumu, što da ne Sa druge strane, mislim da je pominjanje kičeraja za bilo koji metal žanr otvaranje jedne teške pandorine kutije.- Noviteti
Ja bez zebancije mogu sad bar pola prošlog TNE da otpevam. Spell sa druge strane se sećam da sam slušao, ali se ne sećam ni muzike, a kamoli vokala.- Najgori metal omoti
Mislim da je loše tako da generalizuješ. Eto na temu 90ih, aj reci mi da Blind Guardian omoti iz te decenije nisu lepo, "estetski", skockani. Doduše, nit je arpeđo nit operski bend, tako da možda o različitim powerima pričamo...- Najgori metal omoti
E Tankard je super primer za sjajne "šarene" omote. Meni su svi Emperor omoti vazda bili brljavi i nepamtljivi. Jedini passable je onaj za EP, a i to je jelte uzeta slika. Kad već pišamo po klasicima, Black Sabbath ima jedan stvarno dobar omot (prvi), a ostali su ili meh ili, a ima ih 5-6, kandidati za ovu temu.- Najgori metal omoti
Kao proud power metalac, nemam ništa protiv šarenih omota, pa ni za majice. Što me podseti koliko su mi krš Kantorovi Helloween omoti.- Najgori metal omoti
Pre bih nosio "Morbidity Triumphant" majicu nego bilo koji Kantorov omot. Ono, ima tu lepih radova, može se turi u neku galeriju i sl., ali ne znam da l sam mu video jedan omot da bih voleo da imam majicu sa tim coverom. Gorgorothov Ottakringer sličan problem koliko se sećam...- Rush
setlist.fmRush Setlist at Kia Forum, Inglewood- Najgori metal omoti
Ne pratim novitete kao vi ostali eto od nečeg skorijeg što sam slušao volim one Autopsy covere. Svakako je bolje i 100 Kantora nego 90e i neka Sega Genesis grafika- Najgori metal omoti
90e i start 2000ih najgore vreme za muzičke covere ikada- Horor filmovi
Odgledao, ok je, def predugo traje. Set design najbolji deo filma, svaka čast zaposlenima. Editing isto super, efekti... Priča i gluma najslabiji deo. Istovremeno su uspeli i da nema priče i da ima previše toga nabacano na tebe. Kraj filma mi je u fazonu kao da gledam Eraserhead gde je nekako odlučio da doda još 50 strana dijaloga. Malo je propuštena šansa film rekao bih, za svaku zanimljivu stvar, ima uvek neki kliše i tako u krug. Apropo zadnjeg pasusa, ja sam odustao od toga da "jurim mladost" kroz kulturu valjda kad sam odbio da ikad imam TikTok A iskreno, ne znam šta ovaj film čini savremeno, sem toga što je reditelj ultra mlad? btw daj neki link za ovo ako imaš, samo neke torrente mrtve nalazim- Noviteti
- Porcupine Tree
Novo iz rubrike "niti je moralo, niti je trebalo" - GammaRay