Dao šansu Marty Supremetu, naporan, predug, Oscar bait sa antipatičnim glavnim likom. Dobra je gluma, produkcija na mestu, ali pacing i scenario na granici zločina. I nije mi trebalo da vidim kako Šamale bejbigurluje Guineth. Najodvratnija stvar snimljena još od, pa, Babygirla. One Battle za ovo Ben Hur. Nego, ja sam možda već dobio film godine, Project Hail Mary. Otišao na slepo na film, jer em scifi em bih gledao Goslinga i vesti da čita tri sata. Mislim da mi trenutno omiljeni živi glumac, a i ovo mu je još možda i najbolja uloga. Pravi bioskopski film, praznik za čula, i zabavan i dirljiv, teče kao planinski potok, ne osetiš runtime. Nisam još od Nosferatua gledao film više od jednom u bioskopu, a ovo će obavezno i sledeći vikend da se overi u nekom Imaxu.