Everything posted by Angelystor
-
Idealni thrashmetal bend
NEsho i Tom da pishu pesme, pa bili bi super kao neki pankic bend
-
Black Sabbath
Ja sam to potpisao josh odavno
-
Rhapsody of Fire
Imam ja jedan bootleg. Blah...Predlazem da se zaobidje u shirokom krugu.
-
Kreator
Pa oni se nisu vratili nichemu anyway. Endorama rox
-
Idealni thrashmetal bend
Vokal: Nesho Gitara: Mille Bas: Tom Angelripper Drums: Bostaph
-
Idealni thrashmetal bend
Shta fali Neshi krimosi jedni? ccc
-
Judas Priest
ja sam barem recenziju post-ovao
-
Kreator
Chemu su se bre vratili, shta lupate? Zvuk sa prethodna dva albuma nema veze sa starim zvukom.
-
Blind Guardian
Ne pricha se..vec je vec snimljen. Izdace se na leto ili rana jesen.
-
Kreator
Protector ne volem, ali mi je VEndetta vrh Assassin i Deathrow su ti takodje moja pretople preporuke
-
Najbolji glas Black Metala!!!
- Najbolji glas Black Metala!!!
hehe stvarno ima unikatan vrisak, ko da ga deru jebote. Naravno, to je kompliment- Koje ste od "velikih" bendova gledali uživo?
My wish list: Kreator Dark Tranquillity W.A.S.P. Metal Church Virgin Steele Gamma Ray Helloween Blind Guardian Testament Sodom Dream Theater Brainstorm Black Sabbath .....- Najbolji metal vokal
*cough*Blaze*cough*cough*Bayley*cough*- Kreator
Ti to o novom albumu?- Overkill
Kolega uziva uz "Within Your Eyes" a ti kako oces.- Idealni thrashmetal bend
Da, da dok ga nisu ubili ni rechi o njemu, sad se svaka budala 'vata za njegovo ime...- Metallica
To ti je kao da ocesh da uchish da plivash u Rasini- Rhapsody of Fire
Najgori fazon koji sam chuo.- Overkill
220 kompresija, 85 mb album...- Blind Guardian
HarVest je stvarno mnogo dobro na "Live"u shteta shto je ne ubacishe i na DVD.- Overkill
DA, zvuk jeste malo retro shto mi se i svidja Vratili su se na neki FTUAB zvuk IMHO. A i malo je za Overkill albume jedno slushanje hehe.- Overkill
Jebiga, poslao sam diske josh u subotu... Inache ovaj album shije prethodna dva zajedno! BATS...IN THE BELFRY!- Overkill
Skinuh ga jutros. Odlichan je! Mnogo bolji od zadnjeg. Produkcija je dosta "prljavija", gitare zvuche dooosta teshko, Bobby peva bre samo tako dobro! Posle Kreatora..dobili smo josh jedan ODLICHAN Thrash album ove godine! Za sada su mi favoriti Keepers, A Pound Of Flesh, Old School(mlogo zanimljiva pesma)- Sonata Arctica
Sonata ce u Njujorku(ne znam kog) da bude predgrupa OVERKILLu!!!! Ja mislim da nece preziveti. - Najbolji glas Black Metala!!!