Everything posted by Angelystor
-
Exodus
Ne nego Ricku na Megadeth turneji. Evo nadjoh josh nehsto: "A relative unknown, Dukes is believed to have previously been a member of the East Coast outfit CHEATIN' SOCCER MOM."
-
Idealni thrashmetal bend
Arayu sam stavio prvi put kada sam post-ovao na temi,...a sada sam razmishljao o nekoj "drugachijoj" postavi..I think this would work nice.
-
Idealni thrashmetal bend
Vokal: Keith Deen Gitara: Michael Hoffmann Gitara: Eric Peterson Bas: Derrick Ramirez Bubnjevi: Chuck Profus
-
Metallica
Nemoj i ti ko ovi leba ti. Samo nam fali josh jedan chlan sa 2 fotke i jednim flashom u potpisu i ova tema vishe nece moci da se otvara
-
Krux
Cathedral sam za sada slushao dva albuma i dobro je Ali ovo sam slushao samo jedan album i odushevi me. @Marcoman It can't go slower! They are speeding at 30 kmph
-
Krux
Ovo je savrshenstvo Doom bend sa Power vokalom, death gitaristom i bubnjarem i legendom dooma na basu! Iskreno doom ne slusham bash toliko ali ovo je stvarno mlogo dobro. Najbolje pesme: Black Room, Krux, Sibiria, Enigma...i naravno najjacha..Popkatepetl Da li ce da snimaju josh neshto ili samo ostaju na ovome?
-
Najbolji metal vokal
Dodushe...mozda misli na Bruce Hall-a...On..nije losh
-
Najbolji metal vokal
I ja se pitam
-
Grave Digger
Enter Sandman mislim da svi znamo napamet A Grave sam evo opet slushao..nope..sorry
-
Exodus
Ne zna se. Mislim da sma prochitao da je bio do sada tehnichar Exodusu na turneji.
-
Dark Tranquillity
Go and bury yourself.
- Grave Digger
-
Metallica
Pa slushaju Hatebreed i Chimaira to znam
-
Grave Digger
To je neko isto rekao na www.metal-archives.com To je provala najgrdja
-
Metallica
Thrash da bude nece sigurno..
- Demon
-
Metallica
Na jesen idu u studio da snimaju. Toliko znam.
-
Grave Digger
Meni se najvishe svidja "Desert Rose".
-
Grave Digger
Hm...da dobar je main riff, ali dosta jednolichna pesma.
-
Grave Digger
Ima na DC++ Spot nesam gledao i ne zelim
-
Demon
EVo jednog 'starijeg' benda...Imam samo "Unexpected Guest". Not the best from England...ali veoma dobro Valjalo bi i ostatak da nabavim. El slushao neko?
-
Grave Digger
Novi album im je NAJGORI do sada. Vrh dve dobre pesme, ostalo smor. Mnogo otishlo mlako sve, nije ovo stari GD! Chak su malo i otishli vishe ka nekom deja vu power zvuku. Klonite se ovog albuma i slushajte vishe Reingolda!
-
Angel Witch
Slusham sad malo ovaj "Screamin N Bleedin". Iskrneo...skoro pa da mi se uopshte ne svidja. El ovo isti vokal kao na prvom albumu uopshte!?
-
Tony Martin
Hm.nisam chuo njegove solo stvari? Ali u Sabbathima je kidao sve zivo! "Eternal idol" je majka! Skoro sam skinuo i pola nekog bootlega sa njim. Dobro shto skida Ozzya..to svaka budala moze..ali kako je skinuo Ronija na "Children Of The Sea" to je teror!!!
-
Desaster
---"...and darkness shall rise"- TOUR WITH DELIRIOUS 23.03.2005 A / Wien MONASTERY 24.03.2005 SLO / Novagorica MOSTOSNA 25.03.2005 BOH / Sarajevo TBA 26.03.2005 SER / Beograd SKC 27.03.2005 HUN / Budapest RED HOLE 28.03.2005 A / Graz EXPLOSIV TOOOO BRE!!!!!!!!!!!!!! I TO JOSH SUBOTA!!! PA SHTA SAM TOLIKO DOBRO URADIO PA DA ZASLUZIM OVO!!!