Everything posted by oʞɾoƃ
-
Darkthrone
Naravno, poenta je u beskrajnom worshippovanju tog i tog benda, tome služe forumi Poenta moje priče - da neki drugi bend izbaci ovakav album, on ne da bi prošao neprimećeno, nego bi ga i to malo ljudi koji bi ga čuli napljuvalo. Ali pošto je to Darkthrone, koji je tako kul i anti-trend, pravi underground, podobijaće sve same osmice po recenzentskim sajtovima. Ovaj album je muzička uvreda za klasike koji nose isto ime benda iz devedesetih, a to kažem kao neko ko uopšte ne gotivi te iste albume. No dobro, bitno da je kul.
-
Anaal Nathrakh
U.K. extreme metallers ANAAL NATHRAKH have commenced work on material for a new album, tentatively due before the end of the year.
-
Darkthrone
lol Niti su najveći u bilo kom smislu, niti su black metal bend.
-
Darkthrone
Tako je to kad živiš van civilizacije u 1986. godini
-
Ov Hell
Kao i 99% black metal produkcije danas
-
Ždranje u Beogradu
Istina, svi sa Pedera i dukatlija jedu tamo.
- Watain
-
Watain
Što se mene lično tiče, može da bude i 20 ljudi, ali onda ih niko neće dovesti.
-
Watain
I da ovaj put dođe više od 70 ljudi.
-
Darkthrone
Najgori DT ikad (which is quite a feat). Ajmo dalje.
-
Hypocrisy
Sanders bi te živog odrao i koristio tvoju kožu kao instrument za treći solo album Već zamišljam intervju sa Sandersom: What do you think is the main reason for the steady decline in the popularity of metal music? You remember what grunge did to the scene in the early nineties? Well, there's this guy called Astrallis... (da se razumemo, ja mislim da si neviđeno kul zbog toga što si uradio )
-
Hypocrisy
Reci Peri obavezno da si ti taj koji mu je leakovao album
-
Fotomontaže
LOL, i ti se usuđuješ nekome da kažeš da je nolajfer.
-
BM noviteti
Ako jeste, ja mu dajem pare da mi uzme jedan Agalloch za trejd.
-
BM noviteti
Ne sećam se više, ali imalo je veze sa zatvorom
-
Watain
Tj. april da čujemo novu pesmu Sećam se, tako je i 2007. prvo jedno dva meseca ranije izašla jedna pesma (ne sećam se koja, valjda naslovna), a onda u aprilu... Dždždždždž.
-
BM noviteti
Astralise, danas smo te pominjali
-
Dark Tranquillity
Metal Sound recenzija Inače, pogledajte obavezno recenzije na Arhivama, pogotovo "Dark Tranquillity experiments with black metal"
-
1349
Ne, Hellfire i BTA ostaju netaknuti na tronu, ali da je dobar, dobar je.
-
Anaal Nathrakh
To je onaj gej projekat za koji je tražio pevača još pre 2 godine. Mora valjda malo da oslobodi svoju gej stranu.
-
Koncertne agencije u Srbiji
Ovo bi dobro prošlo, cenim.
-
2009.02.23. *SKC, Beograd* Gamma Ray
Da, prošli put kad smo naljutili Lexa, zamalo In Flames da otkažu.
-
Info: Metal shopovi u Evropi
Ima jedan odličan u samom centru, na pet minuta od Glavne železničke i dva minuta od Trga bana Jelačića, Planet Music, Ilica 37 (ne znam da li si bio već u ZG, ali to mu dođe kao naša Knez Mihailova, nema šanse da se ne snađeš).
-
Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]
Kao kad sam ja junački pokušao da stupim u kontakt sa Noevdiom
-
Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]
I jedan i drugi obavezno pitanja vezana za Varga.