Everything posted by oʞɾoƃ
-
Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]
Black metal i dredovi? Yeah right.
-
Koncertne agencije u Srbiji
Ako je Carcass, ja se skidam go i izlećem ispred zgrade da slavim. A ovo je bulevar, pa vi vidite
-
Carcass
Nadam se da neće snimiti više ništa, jedino što bi mogli da urade je da naprave neki hibrid Necroticism/Heartwork. Više volim da diskografija ostane ovako netaknuta
-
2010.03.20. *Beogradska arena,Beograd* Rammstein
Ne i za nju, doduše...
-
Koji ste poslednji original CD nabavili?
Abruptum - Vi Sonus Veris Nigrae Malitiaes (MEGAKULT, digipack limitiran na 1000 kopija, rasprodat još 1997. godine... dadoh 30€ za njega, ali to je još i dobra cena za koliko ide na eBay-u) 1349 - 1349 Carpathian Forest - Defending The Throne Of Evil Carpathian Forest - Skjend Hans Lik
-
Koncertne agencije u Srbiji
Kamo sreće da je kazahtanski black metal! Uglavnom su to bile ruske power metal kompilacije... A ono uvaljivanje promo diskova ljudima za 450 dinara je prevara koju mu nikad neću zaboraviti.
-
Koncertne agencije u Srbiji
Pa šta? Ionako nemamo kritičnu masu za ozbiljne koncerte, tako da je svejedno da li nas ima 10 ili 100.
-
Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]
Za kolike si ti albume rekao da su fantastični
-
Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]
Znaš ti kakav mora da bude finski bend da bih ga ja poslušao? Tačno bi morao Grob da dođe i kaže "e, ovo će ti se svideti 100%".
-
Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]
Em Finci, em član Amorphisa frontmen. Nismo TOLIKO gej.
-
2010.03.20. *Beogradska arena,Beograd* Rammstein
Pa pazi, bend ima devet članova
-
Space Eater
Vidi se da si trešer... Dva reda i to je to, kraj announcementa.
-
2010.08.12-14. *Josefov, Czech Republic* Brutal Assault 2010
Sad ima dva benda koja mi se gledaju
-
2010.03.20. *Beogradska arena,Beograd* Rammstein
Previše očigledno...
-
Humor (bez YUTUB linkova!)
Žene sa Guama: Dakle, ima.
-
Најбољи (најсмешнији, најглупљи) постови свих времена
Je l' može bre da se napravi neki skript da se postovi ovog čoveka preslikavaju direktno na ovu temu?
-
2010.03.20. *Beogradska arena,Beograd* Rammstein
Neko u bendu je gej.
-
Random BM diskusija [If You're a False, Don't Entry]
“Mislimo da će ovo zaista dati nov život fizičkom formatu”, kaže direktor distribucije u Universalu, Jim Urie, i dodaje da će deluxe verzije albuma biti skuplje. E jebi ga.
-
Scar Symmetry
Zato što lik nije hteo da ide na turneje, a nije hteo jer je imao problema da uživo izvede ono što smo mi čuli na albumu, a to je opet zato što ga je Jonas budžio najstrašnije u studiju, nije on baš tako dobar vokalista.
-
2010.03.20. *Beogradska arena,Beograd* Rammstein
Sad kad vidim kakvi su utisci, nešto mi i nije žao što nesam bio... Da dam 50€ (da se ne lažemo, jedino se sa tim kartama može pošteno odgledati koncert) za 75 minuta svirke, od kojih je preko pola sa novog albuma... Verujem da je atmosfera neverovatna i neponovljiva, sa priotehnikom, efektima itd, ali ja na koncerte ipak pre svega idem zbog muzike. Mislim da ću sačekati neku 2012. i old-school turneju na kojoj bi se svirao ceo Mutter
- Mayhem
-
2010.03.20. *Beogradska arena,Beograd* Rammstein
hahahahahaha Set-lista, anyone?
-
2010.03.20. *Beogradska arena,Beograd* Rammstein
Ti misliš na činjenicu da ne izgledaju svi ljudi koji slušaju metal kao metalci, i to je tačno. Ali ja sam konkretno sad hteo da kažem da ne slušaju metal svi ljudi koji izgledaju kao metalci Uh, koja lingvistička poslastica od rečenice.
-
2010.03.20. *Beogradska arena,Beograd* Rammstein
Pa, izgleda da je pravo vreme da počneš da praviš razliku između metalaca i ljudi koji slušaju metal.
-
Negură Bunget / Dordeduh
Iz levog zvučnika Negura, iz desnog ovo drugo...