Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

yumetal.net forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

oʞɾoƃ

Moderatori
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by oʞɾoƃ

  1. Ja ne bih I svrstao u black uopšte.
  2. Jeste utoliko izvan granica metala što je protiv "sex, drugs and rock'n'roll" stava. Bar je bio, jbg.
  3. Kako da ne, plemeniti divljak. Ruso je idiot.
  4. Mrzim tu izjavu, potpuno negira sve što black metal čini vrednim. Meni je sve što je Satyricon uradio od 1999. naovamo apsolutni vrh, čak i te "pesmice", a bend je sigurno više black metal nego Darkthrone danas.
  5. Nema šanse.
  6. Shining se prokurvao pre 2008. godine, mind you
  7. Taj rad, nikad mi to neće biti jasno, ja bih Marduk gledao na svakoj turneji. Ionako ima 2-3 benda godišnje koji me zanimaju.
  8. oʞɾoƃ replied to Sisus's topic in Black metal
    Da da, to i SOTLB, oba na dva diska.
  9. oʞɾoƃ replied to Sisus's topic in Black metal
    Meni su reizdanja super, pogledaj recimo The Somberlain The End reizdanje, fenomenalan buklet i pakovanje, remasterovan album + tona retkih snimaka za zaluđenike.
  10. Vožd postoji, koji ti je. A pazi da je ovaj quote iz 2008, znači nisam ja iskopao nešto tipa
  11. Ljubim ti sliku, imaš piće prvi put kad se vidimo.
  12. Fejk alternativerka koja svojim Grand riba gone Coldplay lookom, izblajhanom kosom i "fuck you all" tekstovima prodaje albume. Pathetic. I ima kurac.
  13. oʞɾoƃ replied to sevast's topic in Black metal
    Krajem iduće godine? I koji je izvor?
  14. W00t, Grand Declaration Of War i Ordo Ad Chao su remek-dela.
  15. Želim da ovo stoji večno zapisano na stranicama ove teme:
  16. oʞɾoƃ replied to ProgressiveR's topic in Računari
    Veća količina memorije samo znači da program ima više prostora za skladištenje podataka, a brzina memorije je ta (između ostalog) koja određuje brzinu izvršavanja operacija.
  17. oʞɾoƃ replied to ProgressiveR's topic in Računari
    Ne bi.
  18. oʞɾoƃ replied to a post in a topic in Deep Vault
  19. Pazi, Google otvoreno kaže da sav sadržaj razgovora drži na svojim serverima, a pritom si i uvek ubeležen pod imenom i prezimenom, što na MSN-u nije slučaj. Tvrdim da Google ima bolju bazu podataka od CIE, ako uopšte ima razlike.
  20. Iako koristim većinu Google usluga, u globalu ga smatram većim zlom od Microsofta, upravo zato što je sve besplatno. Razmislite - Google ima pristup vašoj pošti, istoriji razgovora, dokumentima, fotografijama, fajlovima, aktivnosti na netu itd, sve u zavisnosti od toga koliko njihovih aplikacija koristite. Nisam pobornik teorija zavere, ali definitivno najveća mogućnost zloupotrebe trenutno na planeti.
  21. Aero funkcioniše perfektno na GMA 950. Deutsche bank radi na svim browserima + ima verziju za mobilni koja potpuno podržava sve sigurnosne funkcije.
  22. I iz svega ovoga što si ti rekao ja zaključujem da je pravoslavlje samo trenutna faza srpske duhovnosti i da koliko sutra može da se zameni superiornijom religijom, kao što je pravoslavlje bilo u odnosu na paganštinu. To onda nije duhovnost, to je surogat za duhovnost.
  23. oʞɾoƃ replied to morbid god's topic in Black metal
    Elem, slušah davno The Final War Approaching i nije me se naročito dojmio, ali mogao bih baciti uho na ovaj Ond Spiritism Djävulens Skalder Ortodoksne Pizde Materine.
  24. oʞɾoƃ replied to morbid god's topic in Black metal
    I Talvi je moj fejk, uvek se slažemo, samo je on uvek malo više gej.
  25. oʞɾoƃ replied to morbid god's topic in Black metal
    Kad si ti postao Sadomator? EDIT: Sad vidim da je bend iz Norrlanda Desolate wastelands indeed.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.