Jump to content

Najbolja rock balada


Zmajcek

Recommended Posts

November Rain naravno,najosecajnija balada.

Toplo bih vam preporucio da poslushate \"The Ballad\" od Testamenta,to vam je najbolja balada[metal al' nema veze!]

 

return to serenity, kad vec pomenu testament

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domace... Hm, ne slusam domacu muziku iz istog razloga iz kog ne gledam domace filmove...Elem- to bi mogla biti Kad Hodas- Bajaga ili Corba, svejedno ili Kao ptica na mom dlanu i Zaboravljeni- Piloti

 

Koji je razlog ako se smije znati?

I ja sam jedno vrijeme imao neki kont da se distanciram od domacih stvari, moj guru me je bio usmjerio protiv domace scene, ali ipak ima i tu kvaliteta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domace... Hm, ne slusam domacu muziku iz istog razloga iz kog ne gledam domace filmove...Elem- to bi mogla biti Kad Hodas- Bajaga ili Corba, svejedno ili Kao ptica na mom dlanu i Zaboravljeni- Piloti

 

Koji je razlog ako se smije znati?

I ja sam jedno vrijeme imao neki kont da se distanciram od domacih stvari, moj guru me je bio usmjerio protiv domace scene, ali ipak ima i tu kvaliteta...

Pa, moram ti priznati da nemam nista protiv domace muzike, cak ima i par novijih bendova koji mi se bas svidjaju (Nightshift na primer). Ali PREZIREM nacin plasiranja domacih bendova, to sto imaju po jednu dobru pesmu na albumu a ostalo je sranje... A ni moj Guru ne voli domacicu 8)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice metal to je Manowar-heart of steel (Ozzyeva Dreamer joj je konkurencija)a od rock to je Nick cave i neka treba Where the wild roses grow!!A od domacih Kraljevski Apartman-Jesen ja mislim da se tako zove (bash je sentish)!! :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm izdvojio bih nekoliko ako nije problem ako jeste sorry smile.gifsmile.gifsmile.gif

Pesme sam izdvajao po textu i muzici ... kao i pevanju ... pa neke balade idu u razlicitim trenucima kako za romantiku tako i za bedachenje (pu pu) smile.gifsmile.gifsmile.gif

 

Iron Maiden - Strange World

Deep Purple - Soldier Of Fortune

Helloween - A Tale That Wasn`t Right

Whitesnake - Blindman

Whitesnake - Is This Love

Europe - Elsewhere

Axel Rudi Pell - Silent Angel

Axel Rudi Pell - Broken Heart

Steelheart - She`s Gone ...

 

Aj necu vise da smaram smile.gif al verujte mi ovo su zaista prelepe balade !

 

p.s. Morao sam da ubacim Maidene i Helloween smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...