Jump to content

Najbolja rock balada


Zmajcek

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Balade su inace na Opstoj metal diskusiji, tako da ce ovde biti dosta ponavljanja........ Neka bude When a blind man cries - Deep Purple

 

Definitivno....mada bih dodao i Dama iz Kraljevskog Apartmana od KA i Whitesnake - Ain't no love in the heart i josh mnoge...

 

Veruj mi da mi zbog ove dame uopste nije drago sto se slazem sa mnom, fanovi Kraljevskog apartmana mi nikada nece biti jasni, meni se zeludac izokrene na stogodisnjake cije su pesme gotovo grandovske......... :| :evil:

 

E sad, ti me bash uvredi do jaja (mada sam navikao kada je burazerovo drushtvo u pitanju-chast izuzetcima). Ne voleti neshto je jedno, a pljuvati druge zbog toga....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

E sad, ti me bash uvredi do jaja (mada sam navikao kada je burazerovo drushtvo u pitanju-chast izuzetcima). Ne voleti neshto je jedno, a pljuvati druge zbog toga....

 

Izvini, nije mi bila namera nikoga da vredjam, the thing is sto mi uzdizanje pomenute grupe totalno nejasno i cini mi se kao da je jedini odgovor na to medijski uticaj, sto mi je totalno trulo.....ima tu jos stvari, no, ne mogu da objasnjavam......

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pa ono ukusi se razlikuju tako da ne mozes da kazes koja je najbolja i najlepsa.. ali ono za mene .. Bruce Dickinson - Tears Of The Dragon (inace moja omiljena pesma...) Black Sabbath - Born Again .. Deep Purple - Soldier of Fortune... Whitesnake - Blindman ... itd..

Share this post


Link to post
Share on other sites

definitivno ima mnogo pesama koje me dotaknu,ne moraju cak ni biti balade...

moze jedan rif ili akord ili makar ton da me dirne...ali omiljena...sem vecine vec navedenih-za mene ne postoji...jer kao zivom bicu sa aktivnim psihofizickim zivotom raspolozenje mi se konstantno menja i ista pesma u dva razlicita trenutka drugacije utice na mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...