Jump to content

Poisonblack


doomed

Recommended Posts

Mozda je zato Juha-Pekka rano zavrsio karijeru u PB, jebiga ribe su se vise lozile na pevaca nego na gitaristu, koji pri tom i nije neki gitarista...hahaha...... salim se ;)

 

Ma Ville je meni ok, ali ostatak PB mi je nekako ......... nisu bas neki ludacki muzicari....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma povratice se njemu glas, bice on opet stari dobri Ville

 

A ja jedva cekam da vidim kako ce izgledati i zvucati bend koji planiraju da osnuju Ranta i Tenkula...

 

Lopakka i Kukkohovi odlicno saradjuju u KYPCK, tu je sa njima i producent STCD-a Hiili Hiilesmaa ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

1219846981_untitled.jpg

 

Genre: Gothic Metal

Info: [Mp3//VBR//44100Hz Stereo]

Length: 56.23 min

Size: 95 Mb

Country: Finland

 

Poisonblack - A Dead Heavy Day (2008) m/ MeGa ReLiZ m/

 

TrackList:

 

1. Intro 00:31

2. Diane 03:57

3. Left Behind 04:45

4. Bear The Cross 03:52

5. A Dead Heavy Day 05:07

6. Me Myself And I 04:31

7. X 06:10

8. Human-Compost 05:24

9. The Days Between 06:20

10. Hatelove 03:58

11. Low Life 04:28

12. Only You Can Tear Me Apart 07:46

 

Band:

 

Ville Laihiala - Vocals & Guitar (Sentenced, Breed, Negative)

Antti Remes - Bass (Damage (Fin), Mythos (Fin), Solution 13)

Janne Markus - Guitar

Tarmo Kanerva - Drums (Solution 13, Sentenced)

Marco Sneck - Keyboard (Afterworld, Kalmah, Mental Voice, Reflexion, Slippery When Wet, Stargazery)

 

 

http://rapidshare.com/files/140539643/Po_S_b_08_na_by_KamaZoh_mediaportal.ru.rar

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Posle nekih 25-30 preslusavanja albuma moram da konstatujem da je FANTASTICAN, najbolji Poisonblack album do sada, evoluirali su, promenisi se, vise niko ne moze da im prisije etiketu da lise na ovo ili ono, imaju svoj zvuk koji je odlican. E jedina zamerka je to sto su tekstovi malo slabiji, ima nekih bezrazloznih vulgarnosti, kao na primer u "Me, myself and I", a pomalo mi je cudan i refren u "Diane".... e da, zamerka je i to sto nigde ne mogu da nadjem taj bonus DVD :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmmm...

 

Sinoc sam napokon poslusao. Dosadan album nema sta. Kako koji novi album izbace sve je gori i gori.

Pesme su pune provaljenih rifova, akorda naslaganih po principu by the book i nikad losija vokalna izvedba od dragog nam Ville Laihiale.

Escapexstacy mi se jedino dopada. LSD :) nije losh ali brzo dosadi ali ovaj poslednji je bas losh.

Ima par dobrih stvari ali i te "dobre" stvari su tezak prosek. Jako sam se razocarao u ovaj bend i Vileta. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Menije na prvo slusanje album bio takodjer pomalo dosadan, pesme licile jedna na drugu, ali posle par dana sam poslusao jos jednom, pa jos jednom i sve vise mi se svidjao. Sad mi je strava i obozavam da ga slusam.

 

I meni je prvi album odlican, pogotovo vokal Juha Pekke, ali nekako jeipak tanak, mrsav i solaze su jako lose. Ali ipak odlican, vrh album. Ovaj poslednji je mnogo jaci, cvrsci, ozbiljniji, a Villeov glas mi je jako zanimljiv ovako unisten od alkohola :D

 

E sad onaj ko ocekuje jos jedan Sentenced album naravno da ce se razocarati, jer jebiga ovde je samo jedan clan tog benda :( Da je samo Ville dao Lopakki da mu uradi tekstove mislim da bi album bio perfektan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne svidja mi se sto ima tolko klavijatura jer album jos rokerskiji od prethodnog, ja bi ih smanjio, ne bi reko da je kopija Sentenceda, ima razlike puno, ali ipak mora da lici, zbog Ville-a naravno, cak mi se cini da pokusava da peva kao na starijim Sentenced albumima, npr. kao na Down...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni ja ne volim sto ima puno klavijatura, ali jbg

 

A ja sam bas hteo da konstatujem kako mu je glas sad mnogo bolji nego na recimo albumu Down. Sad fura isti stil pevanja, ali konacno ima pravi hrapav glas, za razliku od onog perioda kada je nekako pomalo zvucao krestavo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...