Jump to content

Eyesburn


Zen

Recommended Posts

Dakle, koncert eyesburna ispred skupštine je prekinut posle druge pesme (prva je bila Foundation, druga Agony).

Kojot se odmah ogradio od politike DSS-a i rekao da su došli da pokupe partijske pare, pa je razvalio mikrofon i onda su ga isključili kada je rekao "Živela Srbija! Ali kakva Srbija?"

U principu mi je jako drago što se EB ipak nije prodao za jebeni DSS! Iako mnogi ljudi ono sinoćnje Kojotovo ponašanje nisu skapirali, ja mislim da je čovek CAR jer je jedini smeo tako nešto da kaže javno!

 

Respect in any aspect!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mogao na nogama da stoji, pola teksta nije mogao da ubode. Budala. Popizdela sam sinoc.

 

Smrdljiva narkomancina, pre 11-12 godina, dok su svirali metal/hard core bez rege uticaja, ja hteo da im organizujem svirku u svom gradu, dogovaramo uslove, ovaj ufuran, prica mi gluposti, jos trazi da im se obezbedi, zna se sta...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je u ovoj zemlji dovoljno tesko zaraditi od svirki da ta prica prodali su se ili se nisu prodali samo zato sto su uzeli pare za svirku (ili ne) nema smisla. Prodali su se oni koji su kao Corba pljuvali po drugima kakvi god da su drugi...

Sam cin sviranja na njihovom koncertu vise pokazuje u kakvom je stanju nasa scena nego o njihovim moralnim vrednostima....

A ako je on bio uduvan pa su ga zbog toga prekinuli ... to su mogli i da vide pre nego sto je poceo da svira... sto su ga u takvom stanju uopste pustali na binu?

Bez obzira ne znam da li mi je ruznije to sto se dogodilo sinoc ili cinjenica da su svi mediji redom onako elegantno presli preko toga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, informacija je iz prve ruke: Pare nisu uzeli.

Mislim, ko bi dao pare nekome ko ga napuši najgore? :) A pare se ne daju unapred tako da nisu mogli da ih uzmu pre svirke.

@IRA: Nisu ih prekinuli zato što je Kojot bio naduvan (inače, opet informacija iz prve ruke: u sebi je imao mnogo više alkohola nego bilo koje droge). Prekinuti su zato što su napušavali politiku i ceo sinoćnji "spektakl" a pod izgovorom da je zbog sjebanog mikrofona.

Edited by Avram

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest hairdendi

Izvrshicu kratak upad u temu...

I meni je drago sto su ostali bez tih para,mogu oni i na lepsi nacin da zarade,o tome je trebalo ranije da misle..

Ipak,ostaje nam da izadjemo i glasamo bar za ono sto je protiv sinocne organizacije,cuo sam da su tukli Kojota tamo iza,jel to tacno?Zilav je on...sad bar zna da ne treba za pare da ide protiv sebe ali drago mi je sto je pljunuo na vladajuce pedere i sto nastupa nije bilo! :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, informacija je iz prve ruke: Pare nisu uzeli.

Mislim, ko bi dao pare nekome ko ga napuši najgore? :) A pare se ne daju unapred tako da nisu mogli da ih uzmu pre svirke.

@IRA: Nisu ih prekinuli zato što je Kojot bio naduvan (inače, opet informacija iz prve ruke: u sebi je imao mnogo više alkohola nego bilo koje droge). Prekinuti su zato što su napušavali politiku i ceo sinoćnji "spektakl" a pod izgovorom da je zbog sjebanog mikrofona.

 

Ma kapiram ja u potpunosti zasto su njih prekinuli samo hocu da kazem da teret za taj incident pada na organizaciju, ne na bend, bar po mom misljenju.

A da li su uzeli pare ili ne nije ni bitno.

Vecina ljudi je i onako dosla da cuje njih a ne zbog ove ili one stranke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest hairdendi

Vecina je doshla zbog silikonske...u tome je sva tragedija!

Ali ova tragedija beshe satirichna i u tome je uspeh sinocne nespojivosti....a sad odoh da posavetujem Branislava Nusica :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

zao mi je samo sto ce ljudi koji ranije nisu bili ni na jednom koncertu verovatno svasta lose pomisliti :( ali ja znam da ono od pre neko vece nije bio kojot jer je on jedan od najdivnijih ljudi koje znam.......

 

SOYA PROTEINS 'N PENAUTS IN SHELL.......... :)

Edited by soya

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...