Jump to content

Eyesburn


Zen

Recommended Posts

šta reći.

 

svi metalci su u dubini duše narodnjaci.

 

 

eyesburn? gledala njihove prve svirke, i nije mi žao što su se raspali.

nadam se da će izvući nove ideje iz sebe sada u drugoj varijanti.

 

 

mengele je bio mali dok je svirao sa burazerom vladom staklencem (jel sa njim beše?) i ludim staćom u bbathu, a sada je veliki alek i svira sa vel'kom fahretom jahić :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, da bend se raspao. I meni je krivo, ali mislim da je bolje tako. Vidi se kako su kojotove ideje polako preuzimale bend, sve vise reggae-a, tako da je bolje sto se bend raspao i kojot lepo napravio solo projekat i album (koji je odlican i cist reggae). Meni se inace svidjaju svi albumi eyesburn-a, ukljucujuci i cool fire. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

mengele je bio mali dok je svirao sa burazerom vladom staklencem (jel sa njim beše?) i ludim staćom u bbathu, a sada je veliki alek i svira sa vel'kom fahretom jahić :)

 

Jes, samo ti fali zarez. Svirao je sa burazerom, Vladom staklencem (Vlada 'Oko') i Statjom. Ima tome dvaes' i kusur godina.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Pozdrav,

Obavestavamo vas da ce 13. decembra u fiskulturnoj sali Gimnazije u Krusevcu biti odrzan koncert na kome ce nastupiti:

Hornsman Coyote(Beograd)

http://www.myspace.com/hornsmancoyoteeyesburn

King Kyll Lee(Francuska)

http://www.myspace.com/kingkyll

ZAA(Krusevac)

www.myspace.com/zaaband

Jah MessenJah(Gornji Milanovac)

Pocetak:21h

Ulaz:200din

 

Ovaj koncert je deo evropske turneje na kojoj Coyote promovise novi album WHAT NEXT,

koji je jednim delom snimljen u krusevackom Sweepunk studiju uz ucesce clanova ZAA bande.

Ako vam se ovo desavanji ucini dovoljno zanimljivo stavite najavu na sajtu.

Unapred zahvalni.

Mi smo ZAA!

 

Preuzeo sa jednog foruma...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta bi rekao Mengele kada bi mu 92-e rekao da ce svirati za lepu brenu.....

 

No neznam sta tachno da mislim , neosudjujem ga vec je on u poznom dobu mora nekako da se finansiski izdrzava(a to da bude sigurna lova). Ma dobro srecno njemu bilo i nek se odluchi barem kasnije malo da zasvira u nekom metal projektu. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja kazem za jedno 5 godina...skupili se i dorsi,sto ne bi i eyezburn,vratice se i max u sepulturu...

 

Pa gle u tim "reunion"-ima se vrti ogromna kolichina love . Svi oni znaju da ce veoma da profitiraju od istih. A kao da Eyesburn moze da zaradi ovde renuionom i prodajom diskova. Kurac, mnogo je to mala lova da bi neko mogao da zivi od iste. Kao sto rekoh on je u poznim godinama i treba mu "posao" sa kojima moze da izdrzava porodicu i sebe.

 

 

Surovo ali istinito, nazalost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...