Jump to content

Eyesburn


Zen

Recommended Posts

Ma nemam ja nista protiv njegove solo karijere, ispao je dziber dosta puta u poslednjih nekoliko godina dok je bio u Eyesburn-u, prsao je on u glavu od onolike trave, plus sto je vegan, pa on se od jednog pivceta komira....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ispao je dziber dosta puta u poslednjih nekoliko godina dok je bio u Eyesburn-u

 

Jeste, napustio je scenu na Humanitarnom koncertu prosle godine, iznervirala ga je gitara.... :icon_ne:

 

edit: a sta je to uradio u SKCu?

Edited by - BokA -

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije odrzao koncert, koliko se dobro secam to je bilo pre nekoliko godina kada Eyesburn svirao sa Final Thought-om, Magmom i jos nekim bendoml.

Uglavnom govedo se zapilo, i otisao gajbi....

Pa sta mislis otkud mu pare? Seti se Srpske nove godine Kostunica mu platio, i tada je jos gestikulirao onako pred onoliko ljudi....

A da ne pricam o tome sto je isao na turneju sa Maxom iz Soulfly, i jos sijaset saradnji sa stranim rege bendovima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

uuuuu... Juce sam na NEKOM kanalu odgledao celu jednu njihovu svirku... (ne secam se na kom kanalu, valjda Enter ili sl.)

 

Sto je doooobra bila...

Jos uvek ih nisam video uzivo, i vec odavno sam popizdeo zbog toga, ali valjda cu uskoro da ih vidim...

 

FUL KAN-TROL!!! :rockdevil::rockdevil:

Edited by IVL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh kad se samo setim... 2000, 2001, 2002, 2003... posle vec i ne, kakav bend, kakvi albumi, kakvi koncerti, moje prve sutke, dive-ovi... od Eyesburn-a i Ritma Nereda sam poceo da slusam tvrdju muziku. Mnogo sam ih voleo, bas me uhvati grozna nostalgija kad ih gledam ovako s jednom gitarom, pratecim vokalima, duvacima koji se cuju glasnije i od te jedne gitare... jebi ga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Da li je to tacno da se bend raspao? Rekli su mi neki ljudi da su se Alek (bubnjar) i Kojot nesto popickali, pa je navodno to bio razlog za raspad, a i Kojotov odlazak u solo vode, koji moram priznati nije posve los, uspeo sam da pronadjem njegov drugi solo album What Next? koji je izgleda izasao samo u Poljskoj, sasvim solidan rege sa raznim stranim izvodjacima kao gostima...

A taj prvi koji mu je izasao je instrumental album sa trombonima, i nigde ne mogu da ga nadjem, pa ako ga neko ima u mp3 formatu neka ga prosledi nekako...

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...