Jump to content

Charon


diluvium

Recommended Posts

hm hm imam i ja novi Charon - The Dying Daylights

 

Charon - The Dying Daylights

Release: 20.10.2003

Label: Spinefarm Records

Stil: Gothic Rock

 

Religious/Delicious

Death Can Dance

In Brief War

Guilt On Skin

Unbreak, Unchain

Drive

Every Failure

In Trust Of No One

If

No Saint

 

kome treba?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Charon? OOOOOOBOZAVAM IH!!! biggrin.gif slusam ih svakog dana!! biggrin.gif

omiljene pesme .. pa ..sve 8) ali recimo : worthless, guilt on skin, in brief war, religious/delicious, sister misery, sin ..

je l' ima neko built for my ghosts, re-collected i the king is dead?

a sto se tice finskog - najsladjeg jezika na svetu smile.gif - sutra imam treci cas .. konacno sam nasla profesora! biggrin.gif

 

smile.gif

 

ps na official site-u ( www.charon.cjb.net , forum)mozete da glasate za koju biste pesmu sa poslednjeg albuma voleli da vidite spot - in brief war ili guilt on skin?

 

ps2 za sve koji nisu sigurni kako se cita charon -> "keron"

 

 

pozdrav lestate-u wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

zaboravila sam jos jednu stvarcicu .. u intervjuu koji sam ja slusala, jp kaze da ne voli da ih svrstavaju u gothic.. on je pre za nesto kao heavy rock ( mislim da je hteo da kaze hard ali dobro..) ili heavy metal

ne secam se ko je spomenuo da je jp izjavio da su oni gothic , ali pitanje za njega/nju - gde si to procitao/la?

 

hei hei smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Charon? OOOOOOBOZAVAM IH!!!   biggrin.gif  slusam ih svakog dana!!   biggrin.gif  

omiljene pesme .. pa ..sve  8)  ali recimo : worthless, guilt on skin, in brief war, religious/delicious, sister misery, sin ..  

je l' ima neko built for my ghosts, re-collected i the king is dead?

a sto se tice finskog - najsladjeg jezika na svetu  :) - sutra imam treci cas .. konacno sam nasla profesora!  :D  

 

smile.gif  

 

ps na official site-u ( www.charon.cjb.net , forum)mozete da glasate za koju biste pesmu sa poslednjeg albuma voleli da vidite spot - in brief war ili guilt on skin?

 

ps2 za sve koji nisu sigurni kako se cita charon -> \"keron\"

 

 

pozdrav lestate-u wink.gif

hail to you, too!

"keron" je anglosaksonska varijanta, a rec je egipatskog porekla, pa mi "haron" deluje kao prihvatljivija varijanta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

terve lestate smile.gif

to za "haron" sam i ja negde skoro procitala ali nisam bas obratila paznju.. uglavnom, spomenula sam citanje imena zato sto ih svi kod nas zovu "charon"/"cheron"/"sharon"/"sheron" .. vidis na sta mislim .. a i sam bend kaze "keron" ... pa, eto.. mada, koliko ja znam charon je iz grcke mitologije (to mi je i jp potvrdio) .. tongue.gifsmile.gif

izgleda da finci uvek imaju neki problem sa imenom smile.gif

 

pozdravi mi jp-a 8) biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

biggrin.gif sta ocekujes posle chitava 3 chasa finskog biggrin.gif (hvala za ispravku smile.gif ) a sto se tice intusa, nisam ni rekla da su slicni vec da bi se verovatno dopali ljudima koji slusaju charon .. that's all smile.gif (ne bih vise o njima ovde, imaju svoj forum.. smile.gif )

ali da se vratimo na nashu temu - CHARON! smile.gifsmile.gifsmile.gif

 

otkako je jp na turneji sa poisonblack-om na charon sajtu je malo uspavano, kao i kod nas :| nadam se da ce snimiti novi spot kad se vrati smile.gif prilicno su izjednaceni glasovi, ali chini mi se da ce ipak in brief war da pobedi.. ja bih radije spot za guilt on skin iako mi se i ibw svidja..

jeste li glasali?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogresno si se izrazila... Kaze se: \"Olen pahoillani.\" wink.gif Inace, ja ne pronalazim ama bas nikakvu slicnost izmedju Intusa (ako si na njih mislila) i Charon-a. Nista mi nije jasno. :? smile.gifsmile.gif

 

nije pogresila, anteeksi je sasvim dovoljno za izvinjenje. Puhutko sinä suomea, vai vain osat käyttää internetin sanakirjoja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ups, sorry, surfujem na shnj racunaru (133Mhz i crno beli monitor bez dobrih drajvera za graficku) pa sam prpustio znakic za pol.

Otkud znas finski (isto pitanje i za mai)?

 

da se vratimo na temu: Dying Daylights je po mom misljenju solidan album, vise mi se svidja od ranijih, pristupacan, a opet dovoljno iskren da nije bas najgora komercijala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

howling wind: volela bih da mogu da kazem da znam finski, ali kao sto rekoh, tek sam pocela da ga uchim ( kod, koliko znam, naseg jedinog profesora finskog chedomira cvetkovica). je l' ti znas finski? smile.gif

sto se tice tdd, mislim da je nekako ujednacheniji.. tako nekako .. (ali) svakako - odlican album smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...