Jump to content

Isis


azal

Recommended Posts

odlican album, produkcija vrh

 

od proslog naovamo su napredovali isto koliko i od panopticona do absencea

 

kapiram da je glupo da presviravaju ono sto su vec odsvirali i oni pre toliko godina a i toliko bendova presviralo od njih posle tih albuma

 

gitare i bubanj su ono... razbijanje

 

+1

 

ja nemam nikakve zamjerke na novi isis, zreo i sofisticiran uradak je to i treba da se slusa drugim usima od onih kojima ste slusali dosadasnje isis albume.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne preterujte sa tom pričom o lošim gitarama, nisu loše, jednostavno su drugačije. Ja vrtim album evo već 12-13. put, nisam TOLIKO oduševljen albumom, ali ne mogu da prestanem da ga slušam. Definitivno treba vremena da se slegnu utisci, bolji mi je album nakon svakog ponovnog slušanja. Poslednja stvar mi je najbolja, a tu mi je negde i Ghost Key. Kljave su odlične, bubanj mi se svidža kako je odrađen isto. Jedino što mi malo više smeta to su ovi upfront vokali, navikli smo na malo povučenije. Jednostavno mora da se kapira ovaj album tako da su morali nešto sa zvukom da odrade da ne bi ponavljali neka svoja prethodna izdanja. Al' ako hoćete sirovo, nazad na Mosquito Control, mi pederi ćemo slušati i ovaj album vrlo rado. :D I momenat od 4:50 pa do kraja Thresholda najbolji momenat na albumu. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma album uopste nije los, ali nije kvalitetan kao prethodni.

Licno nisam imao velika ocekivanja, dok nisam procitao ono proseravanje o najboljem albumu karijere, odlicnoj produkciji, saradnji izmedju clanova ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto rekoh nije me album odusevio ko prosli , ali mi je album odlichan. Dopada mi se atmosfera i slusam ga kada se opustam, skoro pa ko neki post-rock. uglavnom najbolja Ghost Key pa 20 minutes / 40 years. Mada tu negde mogu josh da se nakache i 3 i 7a. :D. Ljudi su resili malo da omeksaju i da probaju nehsto drugo jel su sa svojim drugim albumom napravili kamen temeljac za ovaj zanr koji ce kasnije kopirati 1001a grupa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

сећам се једне приче кад су један познаник и Трут (Рамбов бубњар) у глуво доба у Земуну наручивали палачинке у тада фамозној палачинкарници... Труту било досадно па узео да чита мени, палачинке са шунком, палачинке са шунком и качкаваљем, палачинке са орасима, палачинке са шлагом... и лепо ти он пита продавачицу ''а је л' могу да се поруче палачинке са шлагом и шунком?'', на шта му ова одговара ''ДА, АЛИ ТО НИЈЕ ЗА ТО...'' најсморенијим гласом који постоји.

ето, та фраза се урезала у мозгове малог круга људи и сад кружи више као урбана легенда, и ја вам је преносим неизмењену.

Поента новог Ајзиса је: ''ДА... АЛИ ТО НИЈЕ ЗА ТО...''

Share this post


Link to post
Share on other sites

distovi su prezajebani. odsecene su im one 2 kile koje su toliko strcale na panopticonu (so did we npr, cim krene) i masni su, samo podvuceni.

 

postavka produkcije je malo drugacija, jer je bubanj front pa bas i gitare tu negde, vokal napred.

 

svidja mi se eksperiment klasicne rock postavke za isis.

 

odlicna ploca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo dobar album i nemam pojma odakle ova konstatacija gore da je pitak?

ITAOT je bio pitak, on je ulazio u usi posle jednog slusanja i imao nekoliko hitova sto ovaj definitivno nema ali je ovaj album toliko zreliji, nekako bogatiji muzicki i ima potencijal za nebrojeno vise slusanja od prethodnog (ako vec poredimo sa njim).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi nemojmo se zavaravati Wavering radiant je neprejebiva albumcina a to sto smo se mi sasekli na Panopticon, pa nam sve od njih deluje anemicno niko nam nije kriv. Uzgred u prvoj Hall of dead osetih malo moje omiljene Tarantulu Hawk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...