Jump to content

Gitare i oprema


Dushan S

Recommended Posts

izvinte chiko al mi nije bilo jasno zasto ono sto je tebi legendarno mora svima da bude legendarno.a to da se trudim da budem baja,ja jesam baja. :smoke:

 

opet,ovo je forum da pomognemo ljudima,pa i tupnjavom,a ne da palamudimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

izvinte chiko al mi nije bilo jasno zasto ono sto je tebi legendarno mora svima da bude legendarno.a to da se trudim da budem baja,ja jesam baja. :smoke:

 

opet,ovo je forum da pomognemo ljudima,pa i tupnjavom,a ne da palamudimo.

 

Vidi se da nisi probao pravog (USA) Jacksona,ne ove overseas,inace bi mislio drugacije,i ne bi nama trosio vreme i zivce svojim komentarima :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan. Interesuju me par stvari vezano za gitaru i pratecu opremu.

 

Koji tip magneta je najbolji za masnu muziku ? Koja pedala je dobra za masnu muziku ?( tu podrazumevam sludge , ali ne Crowbar nego najbolji primer : Consecration - Alligator )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Big Muff od pedala + dobar drajv za pojačala. :D Što se tiče magneta, to će neko drugi morati da ti da odgovor.

 

Drajv ? What the pakao je to ? :)

 

Hvala za Big Muff info.

Edited by Feral Ghoul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije zlobno smejanje. ;)

 

Danilo koristi magnete koji su default na Gibson Les Paul Studio plus i one sa Epiphone Les Paula, dok ja koristim Duncan/Ibanez magnete koje sam dobio uz džitru (mada sada merkam neke druge Seymour Duncan da stavim, i za bridge i za neck, a i pride mi stiže ručno pravljeni Big Muff :D).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi se da nisi probao pravog (USA) Jacksona,ne ove overseas,inace bi mislio drugacije,i ne bi nama trosio vreme i zivce svojim komentarima :twisted:

jesam,i imao u mom posjedu do prije 8 mj.,ali se tad zavrsavao stan,pa je otisla skorro sva oprema bez ovog djubreta sto nijesam mogao da prodam u cg.

 

 

bio je iz 2005,nov,dao sam randall v2 i ostatak kesh za njega.

 

ali da vas ne nerviram vise(i ko da su ovo bitne stvari u zivotu) :pivopije: !!!!

 

moja preporuka za magnete(sto se tice sludgy zvuka) su  Ibanez Super 58 jer su stvarno,stvarno,svestrani.bukvalno se sve moze sa njima.

 

ako zelis neki sa vecim outputom,onda duncani,jb,59 itd...kao sto ti Baal rece.

 

 

 

najbolje bi bilo da odes do shopova,izcimas lika da ti kaze ova gitara ima te i te,ova te i te,ti to lijepo sve izprobas,i vidis koji ti se najvise svidjaju,pa ih kupis.moj izbor shopa bi bio mitros za probanje,jer imaju i ibaneze sa pafovima,i jacksone sa duncanima,esp sa emgovima,stock gibsone i epiphone,itd...

 

a uz to probanje je dzabe. :muzicar:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako mi se svidja ova pedala , cena sigurno opravdava kvalitet i to je neki zvuk koji ja trazim.

 

http://line6.com/tonecore/uberMetal.html

 

Nazalost , dosta toga ne mozes naci u Srbiji. Sada sam kontaktirao Mitros music i rekli su : Line 6 ToneCore Uber Metal trenutno nije u stanju. Hahahahha , u stanju wtf ? :)

 

Mogli su to drugacije reci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...