Jump to content

Gitare i oprema


Dushan S

Recommended Posts

Deluxe ltd bi trebalo da je koreja, svi ispod su indonezija :/

 

A taj Kevin Bond je mozda 90k minus 20% snizenja, ako se ne varam. Super je gitarica, ali mora da se lepo iskeshira...

Edited by .Vuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

znachi 72 000...znachi malo jache od 700 evra...shto i nije tako srashno za takvu gitaru...

 

hoce li neko ovde da uzme jackson dxmg alder nabudzenog sa emg 81,85 :mrgreen: ?

jako povoljno ga dajem...sa koferom...

 

edit...aaa, zaboravio sam da nema FR...nishta od toga :mhihi:

Edited by Ranis

Share this post


Link to post
Share on other sites

dje puno za takvu gitaru,normalna cijena prije par godina je bila 1200-1400 dolara i to kad se dolar nije ovako raspadao.

 

ka bi mi ulecelo 600 keka ne bi se trena mislio.jos je na ovom primjerku iommi magnet,ne el diablo.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne,sva je iz tri dijela.vrat i trup,i jos dva krila.neck thru.razlika je u drvetu,magnetu,kobilici a i cini mi se da rr24 je 25,5" sa 24 praga,a KB je 25,5"sa 22 praga.meni je KB mnogo interesantniji zbog mahoganija,a i mrzim emg.i jednostavno mnogo zajebanije izgleda,rr24 mi je k'o jem-pozeraj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi ovu ideju...

nadjesh nekog u usa da ti kupi gitaru od music123. oni imaju free shipping za bilo gde u americi...ali im je zabranjeno da shalju za evropu...poshto bi to bio chist damping evropskih prodavnica.

 

...i taj neko u usa kupi gitaru za 1027 dolara = 750 evra, koliko mi je rekao lik u mailu da je kod njih ta gitara...

+ izadje te 50 evra shipping iz amerike + oko 1-2 % carine i ovi dushmani obrachunaju josh 18% pdva na cenu gitare+zavisni troshkovi nabavke+carina tako da to onda izadje 953 evra..

 

ili josh bolje...nekako skontash kako da ubacish gitaru u zemlju, a da ne platish carinu i pdv...i imash takvu gitaru za malo vishe od 750 evra ;)

al to je malo teze uraditi...ako neko ima neku ideju..nek se javi ovde

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je kojim cudom bolt on,mogla bi da se rastavi pa u kofer,sa stvarima,samo da se pazi da kofer ne predje dozvoljenu tezinu(i pod uslovom da sad nisu postali rigorozni,pa da i kofere koji idu u kargo proveravaju do poslednjeg sava na rajferslusu)

Jedino bi onda moralo za kofer za djitru da se snalazi ovde

 

Sad rizik uvek postoji-eventualna kontrola,avionska nesreca,izgubljen prtljag,sjeban prtljag...al' sto kaze

article-0-0055ED5D00000258-624_87x84.jpg

 

He who dares wins!

Edited by sale 83

Share this post


Link to post
Share on other sites

PAr reci glede pazarenja.

 

Ne bih da izmisljam toplu vodu, ali ako postoji i najmanja sansa da se opremite u USA - just do it. Razlike u cenama su drasticne u poredjenju s evropskim, izbor brutalan, a mi u Srbiji i sa srpskim standardom svakako nismo u mogucnosti da placamo nevidjene pare za predmete koje Ameri kupuju po "normalnim" cenama.

 

Najbolje je svakako licno, ali ako imate rodbinu ili prijatelje u USA narucujte pedalu po pedalu, kabel po kabel, ako imate para i gitaru i isplatice vam se sve i da platite carinu i PDV. Meni redovno donose sitne predmete, provuku ih bez prijavljivanja na carini, pa kad skapiram da, recimo, Xotic RC booster za bass kosta 220 evra u DE, a ja ga platim $185 u Kaliforniji, jasno je kolika je usteda na jednoj jedinoj pedali. O gitarama i pojacalima da ne govorim. Tu je i stvar izbora, kad ste u Srbiji videli novu, ne znam, Electroharmonix pedalu ili Mesa pojacalo ?! Meni se 2008. u Majamiju plakalo jer nisam imao $600 za polovnu i ocuvanu Mesa Pulse600 glavu, koja bi ovde kostala boga oca, sve i da ima da se kupi.

 

Iz ministarstva telekomunikacija javljaju da ce 2010. proraditi paypal u Srbiji. Ako tako zaista i bude, nemojte da se zezate u srpskim radnjama nego pravac banka, uplatite lovu "X" i preko neta kupujte sta vam dusa iste. Iz USA jakako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

problem je samo shto radnje u usa imaju zabranu da shalju u evropu, zbog raznih anti dampinshkih sporazuma i sporazuma sa samim proizvodjachima koji imaju ovlashcene dristributere ovde.

ok prebaciti pedalu ili tako neshto sitno iz amerike, ali kako brebaciti gitaru ili pojachalo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ljudi :pivopije:

 

Treba mi savet od gitaroskih kolega! Jedan moj drugar treba uskoro sebi da kupi novu gitaru, imace za to da potrosi 1000 € (eventualno 1100€). Ono sto njemu treba je gitara sa Floyd-om. Svira sve i svasta npr. od bluesa,rock-a do metalurgije (uglavnom ovo poslednje :rockdevil: ). Meni je prvo palo na pamet OVO. E sad nisam siguran da li bas ovaj Schecter ima da se kupi kod nas i koliko kosta ako ga ima?! Nisam vidjao taj model u Mitrosu...

Voleo bih da cujem koje vi jos predloge imate. Gitara naravno moze da bude i sa pasivnim magnetima, ne moraju bas EMG da budu.

 

Zahvaljujem :pivopije::pivopije::pivopije:

Edited by Triad_1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...