Jump to content

Gitare i oprema


Dushan S

Recommended Posts

mozda mix music, a moguce je i da sam jemini video u mitrosu

 

e vidis.... mix, oni sljakaju i sa ibanezom...

 

a sto se tice mitrosa... nisam jemini video tamo, a i ako je imaju, precenili su je sigurno.... :(

 

 

 

 

evo sad sam video, mix ima jemini, 20 000 kosta :( XD skupice se pare XD

Edited by Ookie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ashton se arka zove,mislim da su koreanci pravili,ja to ne bih uzimao,ali ako ti se estetski toliko svidja,uzmi,povadi magnete,floyd i elektriku,stavi nesto sto ti se svidja,ponesi kod dobrog majstora,zategni,dotegni i udri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebi ga,sta si ti mislio,za 200 e nova gitara koja zajebano zvuci?mislim da agile ima slican model,i da ima mnogo kvalitetniji hardver,ali jbg nema ga kod nas u ponudi.

 

jbg pomijesah sa ovim:

 

http://www.rondomusi...o727natsat.html

 

Ma ne treba zajebano da zvuci, bitno mi je smao da se ne rastimava svakih 2 sata sviranja, i da nema kriv vrat.. Magnete bi menjao kako god. Dunkan forevA! :D

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sjajna mamipara za ljubitelje sirovijeg zvuka...

 

 

i jedno pitanje ako neko zna provereno..

 

kolika je carinska stopa na uvoz iz amerike, npr. gitara, ili pedala....

ja sam chuo da je oko 30%...

Edited by Ranis

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemoj da se hvatash na sharenu lazu

 

nadji pristojno pojachalo i osigurao si se

 

ja sam pre 7-8 dana imao josh jednu potvrdu o tome koliko su dist pedale sranje (metal muff, doshlo mi da odem u njujork i zapalim fabriku EHX)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemoj da se hvatash na sharenu lazu

 

nadji pristojno pojachalo i osigurao si se

 

ja sam pre 7-8 dana imao josh jednu potvrdu o tome koliko su dist pedale sranje (metal muff, doshlo mi da odem u njujork i zapalim fabriku EHX)

 

ma znam... ne volim pedale ni ja...sranje sintetichko shto dodaje buku..pod "sintetichko sranje" podrazumevam onu notu zvuka koju imaju simulatori i zoom procesori :)...al ova mi je bash bila zanimljiva

Edited by Ranis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zašto, podijeli iskustvo s nama molim te, jer sam baš nešto mjerkao tu pedalu.

 

Nema sustaina nikakvog, zvuchi kao kanta. Ako ne zuji, onda brunda. Definicije nigde. Ona boost opcija samo odnese ono malo midla shto je bilo i zazuji josh jache. Sekao sam visoke namerno da vidim da li ce da prestane (kombinovao sam sve shto sam mogao, shto na pedali, shto na pojachalu). Nece. Gain je kurac. Toliko potova na njoj, a nijedan koristan. Plakao sam na bini jer pored stoji moj 5150 koji nisam mogao da koristim. Recheno mi je da ce me chekati kutija, ali je lik koji je trebalo da je donese rekao da nema nishta od toga. Dochekao me je roland jazz chorus. Hteo sam da koristim 5150 kao preamp, ali je gazda, gledajuci (i ne kapirajuci) shta radim, poludeo i rekao da ne moze i da ima da furam JC120. Uboo sam pedalu koju su mi dali (poshto ja nosim jedan overdrive da dodam malo masti na 5150, a roland ima kurton drajv koji nikako nisam mogao da opravim nichim shto sam poneo) u clean i tako svirao. Lep clean ima JC-120.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam je ja :) Imas kod Marica da kupis sad je 20000 dinara zbog evra

 

inache

 

24 praga, floyd rose, lakirana, vrat i telo su iz jednog dela gitarica je EXTRA

 

2 mane su joj magneti, i ako te ne usere da na whammy rucici nemas lufta kad je stavis pa da ti pojacalo kupi ono klang klang XD ja sam stavio neku hirursku gumu pa nemam lufta

 

A magneti su cisto govno fabricko

 

ali za 20000 dinara takva gitara sa takvim karakteristrikama je keva

 

Ja stavljam na nju jos 2 single coil Steve Lucater Vintage EMG, a na bridge poziciji mi je EMG 89 :)

 

Ashton se arka zove,mislim da su koreanci pravili,ja to ne bih uzimao,ali ako ti se estetski toliko svidja,uzmi,povadi magnete,floyd i elektriku,stavi nesto sto ti se svidja,ponesi kod dobrog majstora,zategni,dotegni i udri.

 

ja sam je uzeo i keva je, magneti su govno jedino, a elektronika je ok

 

sasvim je solidna za te pare, a ne znam gde jos moze da te usere dobra gitara, mozda u Mixu kad naidje neki Slammer Explorer ili Flying V sa punim drvEtom, lakiranim vratom koji je srafljen, i one su oko 15000, ali SAMO ako je puno drvo, jer uglavnom im je iverica

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...