Jump to content

Dream Theater


bu

Recommended Posts

Нећемо ваљда помислити да су сада на врхунцу своје каријере, је ли тако?

Нити да их то тек чека.

Закључак се сам намеће.

Они још увек добро зарађују, по Европи нарочито, како капирам и немају потребе да долазе у Србију.

Јеби га, имају американци аверзију према Балкану ...

:bigblue:

:no:

 

Ne, nisam se složio sa tobom da kod nas dolaze samo "ispušeni" bendovi ... izjava mi se ne čini konkretnom jer je kod nas bilo nekoliko bendova koji su trenutno u zenitu svoje karijere: Kamelot, Evergrey, npr.

 

Nemaju Ameri averziju prema nama, nego imamo mi prema celom svetu ... a da imaju averziju ne bi svirali i u Hrvatskoj, i u Sloveniji, Rumuniji, Bugarskoj, Grčkoj ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi, jel bilo mercha u pešti?

 

 

Bilo je !

Mislim da se pored T-Shirt-a mogao pazariti i svaki Dvd + oficijalni Bootleg...

 

Mi cemo se jos nacekati da kod nas bude taj nivo kad su organizacije koncerata u pitanju.

Najgora stvar je SKC u koji sve zivo potrpavamo.Zvuk moze biti extra mutan i malo manje mutan.. :rockdevil:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da je najveci problem u njihovom dolasku sto su skupi! Traze brda kesha, necu da lupam koliko, koji relativno manji organizatori Terra i Legacy ne mogu da ispljunu.

Neka me neko ispravi ako gresim!

 

A, kao i uvek, ne zna se koliko bi ovakav bend mogao da dovuce ljudi...

Ja bih pre njih strpao u Pionir nego Tul recimo, ali to je vec sta bi bilo kad bi bilo... :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto bi narod rek'o "Koliko para toliko muzike", tako da price nece oni kod nas po mom misljenju ne stoje. To vise govori o tome koliko smo mi isfrustrirani i imamo taj problem da nas neko ne voli da ne kazem mrzi.

 

Takodje problem je sto kod nas ne postoji adekvatna sala za bendove koji bi doveli 3000-4000 ljudi. Imamo pionir za 10000, arenu 20000, skc 1000...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa u stvari postoji i zove se Sava Centar (oko 4,500 mesta) ali pretpostavljam da je suvise skupa da bi se isplatilo malim organizatorima kao sto su Terranostra i Legacy...

 

Mada opet, kad su mogli Satrianija, tamo da dovedu sto ne bi mogli i DT...Doduse, prepostavljam da je Satriani uzeo mnogo manje para nego sto traze DT....

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da sam neki lovadžija, doveo bih DT da mi svira u stanu ... :)

 

Šalu na stranu, zaist akod nas postoji problem za publiku reda veličine 3000-5000 ljudi. Ne znam koliki je "Pionir", nisam bio, ali kontam da bi to noglo biti to otprilike, jer se te sportske hale obično pregrađuju na pola (toliko zauzme bina) pa kontam da bi to bila ta brojka.

 

SC mi nije mesto za DT ... nikako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ali sam zakup Arene je čini mi se oko 15 000 e !!! I koliko još treba dati na obezbeđenje, dodatne stvari koje prate sve to ... a onda još od gore 80 000 e bendu.

 

Lično mislim da nijedna od ovih sjajnih novih organizatorskih kuća (mislim na Legacy Promotion i Terra Nostra) ne može da zagrize na toliko.

 

Posebno, što je zaista veliko pitanje da li bi kod nas došli 5000 ljudi na taj cert ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da znam,ja sam to samo onako naivno izrachunao.... :icon_lol:...ne sumnjam u to,organizovanje ovako velikog dogadjaja i sve popularnijeg benda kakav je DT nije nimalo lak posao,mozda i sam band trazi neke uslove (mada dobro Portnoy-u bi odma dali dres Reprezentacije Yugoslavije :)

 

Legacy Promotion i Terra Nostra su mlade kuce i vjerovatno se trude da udovolje fanovima....a sad,ja se mogu kladit da bi na ovaj dogadjaj odazvalo minimum 2.700 ljudi...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci brate alal ti kurac , ubo-o si ga ki prstom u dupe ! Jebo mater al ne znam kako si nasao 2700 ljudi svaka ti cast ! Sa tobom se slazem u potpunosti, vise od toga nema leba, a ni manje. A za taj broj ljudi mislim da nema leba organizovati koncert, tj. ima da cena karte bude 40-50e.

Progressiver:

posteno ne mozemo da zagrizemo toliko... ipak je D.T veci projekat od TOOL recimo, a ?!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci brate alal ti kurac , ubo-o si ga ki prstom u dupe ! Jebo mater al ne znam kako si nasao 2700 ljudi svaka ti cast ! Sa tobom se slazem u potpunosti, vise od toga nema leba, a ni manje. A za taj broj ljudi mislim da nema leba organizovati koncert, tj. ima da cena karte bude 40-50e.

Progressiver:

posteno ne mozemo da zagrizemo toliko... ipak je D.T veci projekat od TOOL recimo, a ?!

 

Dobro ja sam rekao minimum 2700 ljudi,ali mislim da bi taj broj ljudi lagano porastao.... :rolleyes:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, ja sam ljudi totalno uz vas ... zahvaljujući vama počelo je da nam sviće. Vi ste heroji ove i prošle godine (bar za mene) ... i ovo pričam sasvim iskreno.

 

Nažalost, još uvek kod nas to nije moguće. ali će biti nadam se, kao što se nadam da će vaše kuće biti sve uspešnije i jake da mogu da organizuju ovakve stvari.

 

DT je ogroman bend, kolosalan ... ali, zato uvek možete organizovati neke manje bendove.

 

I još nešto: karta za DT svuda košta 30-35e. Jednostavno to je tako ... i meni je nelogično kad čujem da se neko buni za to što je tako skuap karta za njih ... Hoću da kažem, da mi nikad neće biti žao što sam toliko išao po tim koncertima (koliko sam mogao) i što sam davao za karte tolike pare ... e samo ne mogu sebi da prežalim što sam išao na MAIDEN u beogradu ... to nikad sebi neću da oprostim.

 

Poz Frubi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto dosli ste do zakljucka da minimum 3000-4000 ljudi treba da da po 35 e za njihov dolazak.Nije strasno,ali jos uvek je daleko ...Prostor,prostor nas zajebava....Gledao sam ih 2 puta i ne zalim ni filera..Znaci uvek se sjebemo sa Sajmistem,SKC(ovde ne stane ni 1000 )-om samo da se izbegnu ta mesta i bio bi odlicno.....

Imam i strah da ce neko dovesti SyX u Skc....Znaci Pinnelu ko bude cuo,svaka cast. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...