Jump to content

Dream Theater


bu

Recommended Posts

Jel se ipak ide u ZG? Ja bih hteo vise od svega, ali neam petlje da odem jbg.

Sto se tice Constant Motion-a, jeste da lici na Metallicu ali majku mu, kad ce Metallica napisati pesmu priblizno dobru takvoj? Metallica ne lici na sebe vise od 10 godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest indaguzoftrumetalofstil

o, da. ide se u zg

 

can't wait, iako nije an evening with, što da ne uleti images and words? ipak je jubilej

 

mada su 2005 u pešti odsvirali pola oktavarijuma iako je tada bio frižak par dana, mada je tad najmoćnije bilo na 'a fortune in lies' koja je bila druga pesma te večeri ako se dobro sećam

 

btw na eventim.hr piše da sviraju 2 sata

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala na dobrodošlici! :rockdevil:

ako ste u mogućnosti otići dođite u hrvatsku, bit će to dobro, i da biti će 2 sata svirke, a nakon toga u Boogaloo klubu afterparty...

što se tiče slovenije ima 2 fgodine, bio san na toj svirci i da , 3 sata uživancije, to je najbolji dan u mom životu bio kažem vam...to je neponovljivo..tako da nisam uzbuđen kao tada ali...kada Labrie počme pjevati sve će se zabroaviti heee :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

CHAOS IN MOTION WORLD TOUR: 5 ITALIAN SHOWS CONFIRMED IN OCT

DREAM THEATER

with Special Guests: SYMPHONY X

 

25.10 Bologna, Land Rover Arena (Paladozza)

26.10 Roma, Palalottomatica

27.10 Andria (Ba), Palasport

29.10 Milano, DatchForum

30.10 Padova, Palasport

 

 

uf!!! Blizu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Spastic Ink

 

Uh, mogu misliti kakav je doživljaj bio!

Taman kad se vratim sa posla očekujem detaljan izveštaj. :rockdevil:

Krivo mi je što nisam imala kintu da odem, mada da je SyX bio support zadužila bih se bez razmišljanja.

Edited by Tanya

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo vrlo kratkog rezime-a.

Dominicci je svirao oko 30-40 min.odlican sound i pesme.Znaci gitarista svira Ibanez Jam-a,extra lep model.Ima plavu kosu(za devojcice na forumu) nekih 1m duzine,za nju bi mogao dobiti jos 2 takve gitare i Mesa Boogie :rockdevil: Salim se malo !Matori peva odlican clean veoma melodicno zvuci uzivo !

 

Dream sta reci....plafon

 

Nisam klavijaturista ali Rudess,Rudess.......majko mila gledao sam ga i 2005,ali juce je razvalio.

Petrucci je sa ovom kosom slican kao za vreme LTE projekta,onaj Music Man jede malu decu..La Brie nije falsirao koliko se secam,malih nesigurnosti je bilo mozda 2 ukupno.Myong hladan kao uvek udara po onom basu i mogucnost greske u svirci mu je 0 %.Portnoy "Funny Man",znaci obukao je dres nekog madjarskog kluba,sve sam rekao sto mi je palo na pamet....

 

Pesme:

Mislim da su poceli sa Scenes-om(cudo),Intro(neki mix ubica)

pa Strange Deja Vu ....

zatim Take The Time(malo da se narod upeva)

Sa novog naravno Constant Motion i odmah Dark Eternal Night(za one koji ne vole novi album da kazem da je ovo takva mast pogotovo zadnji riff da smo se ukenj... u gace !

Vezali su Endless Sacriface sa Foresaken,jako interesantno :opusteno:

Ovo bas nije tacan redosled,samo znam da su svirali jos i Surrounded,Panic Attack,I Walk Beside You,The Spirit Caries On..

Zavrsili su sa As I Am...

 

Otprilike su svirali bez prekida 1h 55min.Dosta kratko i to je moja jedina zamerka...

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pesme:

Mislim da su poceli sa Scenes-om(cudo),Intro(neki mix ubica)

pa Strange Deja Vu ....

zatim Take The Time(malo da se narod upeva)

Sa novog naravno Constant Motion i odmah Dark Eternal Night(za one koji ne vole novi album da kazem da je ovo takva mast pogotovo zadnji riff da smo se ukenj... u gace !

Vezali su Endless Sacriface sa Foresaken,jako interesantno :opusteno:

Ovo bas nije tacan redosled,samo znam da su svirali jos i Surrounded,Panic Attack,I Walk Beside You,The Spirit Caries On..

Zavrsili su sa As I Am...

 

Otprilike su svirali bez prekida 1h 55min.Dosta kratko i to je moja jedina zamerka...

 

banja....ah,nadam se da cu ih i ja ugledati jednog finog dana,jer ipak ovo su legende :rockdevil::bend:B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej,ljudi,a meni kupljena karta za Zagreb,sve organizovano vrhunski,napisao sam to i ovde i ponudio se da pomognem tamo,posto sam imao kola itd.....

 

A prosle srede-ZAPALJENJE PLUCA!!!!!Sa konjskim dozama lekova ujutru i uvece(koje,btw,jos uvek primam)....i sada citam ove impresije i NE MOGU DA VERUJEM!!!Eto,morao sam negde da se iskukam!!!Blago vama,svima koji ste bili u Pesti i koji cete biti sutra u Zagrebu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...