Jump to content

Dream Theater


bu

Recommended Posts

Ma ne, uvek mora neko da dođe i kaže da je ovo loše ili ono loše. Odeš na koncert Berlinske filharmonije i kažeš kako violinista u 3. redu, drugi s leva loše odsvirao. To tako nije zamislio Bah. :lol:

 

Odgledaj klip,Mustejnov solo i reci da neko ne bi imao zelju da prokomentarise uchinak "violiniste iz 3-eg reda". Pohvale za namjeru,(pozitvne i negativne )kritike za (pojedinacnu) egzekuciju..tako to ide :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako ćemo pravo - niko nije zadovoljio

 

ali to i nije bila poenta, ni anselmo to nije radio ni blizu studijske verzije, nego tad je ubijen dime, pa su ljudi odlučili da mu odaju počast na ovaj način, that's what matters

 

Zar nije ubijen Dime ubijen 2004? ovo je iz 2006 te, ali sigurno su hteli da mu odaju pocast anyway...

 

Mislim da je Portnoy zadovoljio :razz::da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ne samo to što mu prvi solo aljkav,

Myung i Portnoy mnogo ''blurovani'',valjda zbog falša ili čega već

pa pevanje...

ali naravno Jordan saves the day!

nije toliko loše,al...

ta stvar je jedna od mojih fav!i nije izvedena onako kako umeju da izvedu...

 

 

cek na kom je jos snimku sviraju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

video sam po youtube,ima nekoliko verzija,mada mislim da je ok ona iz, 2002. japan,najbolja iako traje oko 7-8min

znam da će me Portnoy Myung fanovi hejtovati zbog ovoga al...

suviše često koriste taj blur efekat,

sad,videh onog lika što baš hejtuje James-a,well,upravu je lik,al James se dere ko manijak,ima snimak kada se nešto on i Dominici konsultuju oko metropolisa,i Dominici pita ovog jel ovako bi i fino propeva a onda mu James pokaza varijaciju i čoveče,onaj čovek nije sam sa sobom kada može onako glasno da peva?! savršen ton i bruka snaka glasa

dok Portnoy...blur +-stalno i ono pljuvanje i balavi nad setom...omfg... :confused: taj čovek mi nije baš...respect i sve pohvale al tako neki ispadi umeju da me stvarno nerviraju i pokvare doživljaj...jbt sećam se prvi put kad sam gledao eyes wide open - K.C. energije na pretek a Pat ne pljuje po setu i Fripp se ne pretvara u tele...

ne znam šta da vam kažem sem...DT,jesu moji fav al...umeju da naprave neke kretenske/ložačke ispade koji su im krajnje odvratni

Edited by stringsfusion

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gledajuci ovaj DVD skapiras a i lepo se vidi, da su omatorili do jaja i da mnogo sviraju po svetu ali mnogo i da treba da odmore jedno tri dine sa svim sranjim pa da se vrate sa duplo manjom turnejom pa ces da vidis bato kako ce da sviraju. A ovo sto sam cuo je kao da su otisli u blues, onako klima se, plese sve nije utegnuta progressiva na koju sam navikao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi da li neko od vas poseduje Chaos In Motion 2007/2008???

Mrzi me da skidam 4 DVD sa neta, ajd ako neko ima neka se javi na PP ili mail [email protected]..

po mogucstvu BG i okolina ali nije obavezno. ;)

 

Hvala! :pivopije:

 

Imam ja oba DVD-ja (kao Double Layer) na hardu, tako da bih za rezanje moralo da se edituje, kako bi mogli da se uguraju na klasične diskove kapaciteta 4.7- gb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...