Jump to content

Dream Theater


bu

Recommended Posts

Nije to fudbal pa da se daje otkaz najslabijoj karici :) Covjek je tu od drugog albuma, ima mnogo udjela u njihovom uspjehu.Vjerovatno su i dobri drugari :) On tu jedino moze sam otici.

 

Sažem se, da. Na kraju krajeva i sami znamo koliko su frke imali sa pjevačima. Čak su imali gotove stvari a pjevača nisu mogli nać.

Moje mišljenje, James kako god da pjeva, pjeva dobro.

A ovo za trovanje nisam znao. Hvala na obavijesti.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cini mi se da se otrovao hranom za vrijeme novogodisnjih praznika.

 

Sva sreća da je ostao živ. Nego reci mi, Jel dolazio Dream u Srbiju ili Crnu Goru? Koliko sam ja informiran nije.

Ove godine u 5-om mjesecu su došli u Zagreb. Ej, bilo je fenomenalno. 4 milje ljudi, full mali prostor, sa tribina si mogao pljunut na binu. Full se sve dobro vidilo. Ako te zanima, mogu još pisat o tome. Zanimljivo je.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sva sreća da je ostao živ. Nego reci mi, Jel dolazio Dream u Srbiju ili Crnu Goru? Koliko sam ja informiran nije.

Ove godine u 5-om mjesecu su došli u Zagreb. Ej, bilo je fenomenalno. 4 milje ljudi, full mali prostor, sa tribina si mogao pljunut na binu. Full se sve dobro vidilo. Ako te zanima, mogu još pisat o tome. Zanimljivo je.

Nisu dolazili, a cuo sam da je u Zagrebu bilo odlicno! Slobodno pricaj o koncertu, makar mene to zanima ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz

ekipa iz srbije na trgu bana jelačića

l_1690a5d38aa63fcf44fa9e7f9ef3396a.jpg

 

images je bio u italiji, ovde je bilo:

 

DREAM THEATER 07.06.2007. ZAGREB,CROATIA

 

Overture 1928

Strange Deja Vu

Take The Time

Constant Motion

The Dark Eternal Night

Endless Sacrifice

Walk Beside You

Panic Attack

Forsaken

As I Am

Pull Me Under

Piano solo / The Spirit Carries On

Metropolis - Part I "The Miracle And The Sleeper"

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel istina da su ispali na pull me under?

Ispao je La brie, da. Imao je frke sa monitoringom u ušima.Skužio sam to jer je poslije davao neke znakove tehničaru da nešto ne štima.

Ispao je i Portnoy na Dark Et. Night na onom sporom dijelu u sredini stvari. ne znam dal je tko skužio ali ja jesam. Ništa nije ni za očekivat jer je dan poslije trebao službeno izaći album i mislim da nisu stigli full dobro uvježbati. Ako ste primjetili, opreme je bilo malo, Čak ni tehnička ekipa nije bila ona prava. Set lista je bila puno kraća. Drugi dan je bila svirka u Budimpešti i mislim da se tamo očekivao bum a Zagreb je bio tek tako- onako usput. Mislim da smo ih iznenedili atmosferom iako nas je bilo malo.

Po meni, atmosfera je bila kao na svakom njihovom koncertu. Čak je i La Brie to priznao i najavio da će ubuduće dolaziti u Hrvatsku. Tko je bio, nevjerujem da mu je žao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz
Ispao je La brie, da. Imao je frke sa monitoringom u ušima.Skužio sam to jer je poslije davao neke znakove tehničaru da nešto ne štima.

Ispao je i Portnoy na Dark Et. Night na onom sporom dijelu u sredini stvari. ne znam dal je tko skužio ali ja jesam. Ništa nije ni za očekivat jer je dan poslije trebao službeno izaći album i mislim da nisu stigli full dobro uvježbati. Ako ste primjetili, opreme je bilo malo, Čak ni tehnička ekipa nije bila ona prava. Set lista je bila puno kraća. Drugi dan je bila svirka u Budimpešti i mislim da se tamo očekivao bum a Zagreb je bio tek tako- onako usput. Mislim da smo ih iznenedili atmosferom iako nas je bilo malo.

Po meni, atmosfera je bila kao na svakom njihovom koncertu. Čak je i La Brie to priznao i najavio da će ubuduće dolaziti u Hrvatsku. Tko je bio, nevjerujem da mu je žao.

 

u pešti je bila druga ekipa i oprema, video sam slike - i drugi - veći bubanj - starclassic mirage sa 3 bas bubnja, a ovde je bio nepotpuni albino monster

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...