Jump to content

Dream Theater


bu

Recommended Posts

AU JEBOTE KOJI SAM JA DEBIL! :redface::udri:

 

Kako sam se samo ogrešio ovde, i to pre samo dve nedelje.

 

Elem, pre par dana mi se smučila sva muzika koju sam imao na mp3 plejeru i odlučim da stavim baš "Six Degrees", čisto da proverim zašto nikad nisam voleo taj album i zašto ga nisam preslušao bar 4 godine, i skontam... DA JE TO JEBENO REMEK DELO! Ne znam da li sam ja bio lud ili gluv kad sam prvih par puta slušao taj album i zašto mi je ostao u tako lošem sećanju, ali iz ove perspektive, to je ubedljivo najjači album sa Rudessom u postavi (uključujući i "Scenes").

 

Totalno neshvaćeno jebeno remek delo! :bend::rockdevil:

 

 

A vidis ovih dana podstaknut postovima da je Awake do jaja uzeo i ponovo preslusao i nista!!!!! :seronja: !!! hehehe Erotomania zakon i innocence faded, i nista drugo!!!!!

 

Nego Train of thought je isto dobar ljudi !!!!!!!

 

A sa octaviriuma sam sam se predomislio ipak je ima nekih dobrih kao These Walls !!!!!

 

 

inace :srbija: Srbija do Budokana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej ljudi, pazite šta sam iskopao.

 

Majesty - A Fortune In Lies 1987

 

Plakanje! :) :) :)

 

bolje da vam ja ne postavljam bootlege koje imam prestacete da se dopisujetre u ovoj temi hehehe, ono je strasno na primer

demoi iz perioda kada su bili na berkliju!!! :);)

 

 

Inace taj sam klip gledao vec. hehehehe prljavo strasno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sta vam je ljudi plakanje je to kako izgledaju! ne kako sviraju, ni jedan nas bend ne svira kao oni tada!! hehehe

 

Sem nekih demoa koje sam pomenuo koji su stvarno daleko od onoga sto su postali!!!! budimo realni a ne pristrasni!

Mada razumem ja da ni jedan pocetak nije lak. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz

pa da , oni su već tada uveliko jebali keve, što se muzike tiče, e sad izgled - u to vreme većina metalaca je izgledala u najboljem slučaju tako, kako su tek mejdeni tada izgledali - nemo da sad stavljam slike, ali dobro je što se oni tamo zajebavaju, bar ne glume kojekakve zle metalce, a toga ima i dan danas

Share this post


Link to post
Share on other sites

bolje da vam ja ne postavljam bootlege koje imam prestacete da se dopisujetre u ovoj temi hehehe, ono je strasno na primer

demoi iz perioda kada su bili na berkliju!!! :);)

 

 

Inace taj sam klip gledao vec. hehehehe prljavo strasno....

Baš me zanima kako bi ti izgledao u u ono vrijeme na onom mjestu. Vjerovatno bi furao današnju modu. Ne znam...možda si ti ispred svega...možda...sori ako se varam.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

bolje da vam ja ne postavljam bootlege koje imam prestacete da se dopisujetre u ovoj temi hehehe, ono je strasno na primer

demoi iz perioda kada su bili na berkliju!!! :);)

Onaj sa "Solar Race Song" i sličnim stvarima? :) Pošto vidim da ljudi malo ne shvataju šta sam hteo da kažem, da pojasnim: plakanje je gledati ih, na slušati. Ja nisam ni približno tako svirao sa dvadesetak godina a ni sad nisam bog-zna-koliko blizu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onaj sa "Solar Race Song" i sličnim stvarima? :) Pošto vidim da ljudi malo ne shvataju šta sam hteo da kažem, da pojasnim: plakanje je gledati ih, na slušati. Ja nisam ni približno tako svirao sa dvadesetak godina a ni sad nisam bog-zna-koliko blizu.

 

 

Pa da to je onaj The Majesty demos, ali ljudi ocigledno ne shvataju kiliko je to smesno!! :) :) ima tu onih 85-86 takozvanu berklee demos.

 

 

A odgovor za Ronnie JM2 pa tada sigurno ne bih mogao da furam danasnju modu, jer ne bi mogao ni ti da sada furas modu koja ce biti za 20 godina ali sigurno ne bih ni Heavy metal modu 80- ih kao sto nevolim ni danasnju metal modu!!!!! Stil oblacenja i muzika nemaju veze!!!!! U smislu oblacenja Metalci=Fenseri, ali o muzici koju slusaju fenseri SVE NAJGORE :puke::violent:

 

 

:pivopije::bend:

 

 

 

Moram ovo da dodam posto se ljudi na ovom forumu ljute za sve

 

To sto ne volim stil oblacenja Metalaca :metalac: nema veze sa muzukom, i sa tim ljudima!!!!!! To je moj licni ukus i zdravo :pivopije:

 

Govna na pink i fensere u svakom slucaju :puke: :puke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da svako ima svoje mišljenje o nekoj modi i načinu odjevanja. ali možda se nekom ni tvoj stil ne sviđa pa ti nitko ne govori da si smiješan.( bar mislim da je tako) Na kraju krajeva ni meni nije taj njihov stil baš nešto pa se ne smijem i izrugivam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...