Jump to content

Dream Theater


bu

Recommended Posts

Posto vidim da je opet malo zivnula ova tema, evo ja ponovo da kazem nesto!!! :pivopije:

 

ja bih pre rekao da je novi album na nivou CDeova koji se prodaju na kijosku za 150 din, Sistematic kijosk!!!!

 

Izuzev The ministry of lost souls i In the presence of the enemise pt.1 koje su stvarno inace DO JAJA pesme

ma koliko vi svi ovde zajedno voleli Dream, ali ostale pesme su stvarno govno i to nije samo moje misljenje obicna komercijala koja nema D of Dream theatra.

 

Hocete reci da je The Dark eternal night DT? Obicna shitina koja nastaje u nedostatku kreativnosti, izuzev ref. koji stvarni ima muda ali ona strofa sa onim losim urlanjem je potpuni shit zajedno sa onim instrumentalom u sredini koji je nebuloza. Ovo mogu da kazem slobodno jer sam je slusao neko vreme ne bi lih skapirao (i skapirao sam o cemu se radi) ali to stvarno prevazilazi granice zaludjenosti za iregularne ritmove koji u tom slucaju postaju suvisni i po meni na silu natrpani da bi ljudi rekli aaaaa ovo je TESKO da se svira, a to sto to nema vise veze sa muzikom, to kao nista....?

 

 

Mislim da se DT sve vise svojom tehnickom sasvrsenoscu udaljava od muzike koje je po meni ipak na prvom mestu!!!!!!

 

Moze da se ljuti ko god hoce ali ovo ne znaci da ja ili neko drugi ko deli misljenje sa mnom ne voli DT!!!!

 

 

 

 

Inace koncert u Budimpesti je bio do jaja Petrucci je jabao sve sto postoji na ovom svetu zajedno sa Portnoyem

 

ostale na moram ni da komentarisem, cak je i Labrie bio iznenadjujuce dobar!!!!! :rockdevil:

 

Take the time je bila Ludnidca!!!!!!!!! :rockdevil::bend::muzicar:

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hocete reci da je The Dark eternal night DT? Obicna shitina koja nastaje u nedostatku kreativnosti, izuzev ref. koji stvarni ima muda ali ona strofa sa onim losim urlanjem je potpuni shit zajedno sa onim instrumentalom u sredini koji je nebuloza.

My man! Kao što već rekoh, ova stvar je Lesli Nilsenovska parodija na Dream Theater, a one Rudessove cirkuske teme mi odavno idu na kurac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gospodo (i gospodje) postujem sve prethodno receno, ali previse sebe uzimamo za ozbiljno. Mozda da se tresne bachva groga, vidimo cija majka crnu vunu prede i generalno iskuliramo od generalizacija. Imajuci to u vidu, Meri Krismas end Hepi Nju Jir :pivopije:.

Edited by Dersu Uzala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto vidim da je opet malo zivnula ova tema, evo ja ponovo da kazem nesto!!! :pivopije:

 

ja bih pre rekao da je novi album na nivou CDeova koji se prodaju na kijosku za 150 din, Sistematic kijosk!!!!

 

Izuzev The ministry of lost souls i In the presence of the enemise pt.1 koje su stvarno inace DO JAJA pesme

ma koliko vi svi ovde zajedno voleli Dream, ali ostale pesme su stvarno govno i to nije samo moje misljenje obicna komercijala koja nema D of Dream theatra.

 

Hocete reci da je The Dark eternal night DT? Obicna shitina koja nastaje u nedostatku kreativnosti, izuzev ref. koji stvarni ima muda ali ona strofa sa onim losim urlanjem je potpuni shit zajedno sa onim instrumentalom u sredini koji je nebuloza. Ovo mogu da kazem slobodno jer sam je slusao neko vreme ne bi lih skapirao (i skapirao sam o cemu se radi) ali to stvarno prevazilazi granice zaludjenosti za iregularne ritmove koji u tom slucaju postaju suvisni i po meni na silu natrpani da bi ljudi rekli aaaaa ovo je TESKO da se svira, a to sto to nema vise veze sa muzikom, to kao nista....?

 

 

Mislim da se DT sve vise svojom tehnickom sasvrsenoscu udaljava od muzike koje je po meni ipak na prvom mestu!!!!!!

 

 

 

 

Moze da se ljuti ko god hoce ali ovo ne znaci da ja ili neko drugi ko deli misljenje sa mnom ne voli DT!!!!

Kolega Erotomanijače, mislim da bi se stvarno morao ponašat u skladu sa godinama a mislim da je tvoje proučavanje muzike jako djetinjasto i mislim da bi se morao zapitati neke stvari. Kako možeš napisati da The Dark eternal night nije DT?????? Uopće mi nisi jasam. Mislim da još briješ samo na erotomaniju i to je to. (svaka čast pjesmi) ali Erotomanija nije jedina njihova pjesma. Mislim da pretjeruješ. A što se toče Darka, probaj na bilo kojem instrumentu odsvirat samo jedan, bilo koji dio pjesme i shvatiti ćeš da je to dream. Dok to ne napraviš, mislim da se ponašaš jako plitko sa svojim kritikama. Ne mora svaka njihova stvar ličit na erotomaniju jebote. Pa valjda ljudi imaju pravo radit što im pukne u glavu??? a ti ćeš odmah napisati: TO NIJE DREAM. E pa kolega moj, to je dream. Možda shvatiš jednog dana. Nadam se da hoćeš. Baš bi to volio jer si ok dečko simpatičan al malo letiš pred rudo. Onaj instrumental u sredini je tebi nebuloza??? Da je, zato jer ne možeš doći do njega i ne kužiš ga. Zašto je taj instrumental odličan ljudima koji ga kuže?? Zapitaj se malo. Najlakše je napisati: To je shitina. Kolega, probaj malo svirat i udubi se malo u njihovo stvaranje, bit će ti lakše. Bez zamjerke.

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja eto tek danas prvi put na forumu...DT slusam od '96..........Pokusao sam sto vise da procitam sa DT teme ali sam posle par strana prekinuo.Neverovatnih gluposti sam se ovde nacitao o svojoj prvoj nezaboravnoj muzickoj ljubavi. Najplica stvar koju obozavalac Progressive muzike moze da uradi je da preslusa album dva puta i brze bolje ode na forum i isere se kako mu nevalja ovo ili ono........

Kada se pojavio Falling na prvih 10 slusanja sam bio totalno zbunjen i mozda razocaran ali sam ZNAO da DT treba slusati dugo dugo dugo.I dan danas kad pustim taj album(iako sam ga slusao milion puta) cujem nesto novo.........Neke pesme mi se zalepe tek posle nekoliko godina.....i onda se pitam "Covece jesi ti bio gluv ili koji ti je kurac bio........pa ova pesma je remek delo".Oni koji seru po DT-u ustvari ne slusaju muziku vec samo traze zamerke i prave se pametni.DREAM THEATER se slusa zatvorenih ociju,cistog uma i otvorenog srca!!!! Nije se rodio savrsen covek niti postoji savrsen bend koji ce istim zarom i kreativnoscu napraviti 10 IMAGES-a ili AWAKE-a. Meni je svaki album na svoj nacin neverovatno drag..........i svaki je zapecatio jedan period mog zivota......UZIVAO SAM TRCECI KUCI IZ GRADA DA BI PRESLUSAO NOVI ALBUM :meshuggah:

 

SERONJE NEKA ODU NA WC SOLJU PRE UKLJUCIVANJA KOMPA :evotigana:

Slažem se sa cijelim postom. Konačno netko razuman (novi) Čast pojedincima, pozdrav VLADREAM-u

 

 

Posto vidim da je opet malo zivnula ova tema, evo ja ponovo da kazem nesto!!! :pivopije:

 

ja bih pre rekao da je novi album na nivou CDeova koji se prodaju na kijosku za 150 din, Sistematic kijosk!!!!

 

Izuzev The ministry of lost souls i In the presence of the enemise pt.1 koje su stvarno inace DO JAJA pesme

ma koliko vi svi ovde zajedno voleli Dream, ali ostale pesme su stvarno govno i to nije samo moje misljenje obicna komercijala koja nema D of Dream theatra.

 

Hocete reci da je The Dark eternal night DT? Obicna shitina koja nastaje u nedostatku kreativnosti, izuzev ref. koji stvarni ima muda ali ona strofa sa onim losim urlanjem je potpuni shit zajedno sa onim instrumentalom u sredini koji je nebuloza. Ovo mogu da kazem slobodno jer sam je slusao neko vreme ne bi lih skapirao (i skapirao sam o cemu se radi) ali to stvarno prevazilazi granice zaludjenosti za iregularne ritmove koji u tom slucaju postaju suvisni i po meni na silu natrpani da bi ljudi rekli aaaaa ovo je TESKO da se svira, a to sto to nema vise veze sa muzikom, to kao nista....?

 

 

Mislim da se DT sve vise svojom tehnickom sasvrsenoscu udaljava od muzike koje je po meni ipak na prvom mestu!!!!!!

 

Moze da se ljuti ko god hoce ali ovo ne znaci da ja ili neko drugi ko deli misljenje sa mnom ne voli DT!!!!

 

 

 

 

 

Inace koncert u Budimpesti je bio do jaja Petrucci je jabao sve sto postoji na ovom svetu zajedno sa Portnoyem

 

ostale na moram ni da komentarisem, cak je i Labrie bio iznenadjujuce dobar!!!!! :rockdevil:

 

Take the time je bila Ludnidca!!!!!!!!! :rockdevil::bend::muzicar:

 

Ponavljam ovaj replay jer sam napravio grešku i ispričavam se svima koji čitaju moj prijašnji replay erotomanijaku.

 

 

Kolega Erotomanijače, mislim da bi se stvarno morao ponašat u skladu sa godinama a mislim da je tvoje proučavanje muzike jako djetinjasto i mislim da bi se morao zapitati neke stvari. Kako možeš napisati da The Dark eternal night nije DT?????? Uopće mi nisi jasam. Mislim da još briješ samo na erotomaniju i to je to. (svaka čast pjesmi) ali Erotomanija nije jedina njihova pjesma. Mislim da pretjeruješ. A što se toče Darka, probaj na bilo kojem instrumentu odsvirat samo jedan, bilo koji dio pjesme i shvatiti ćeš da je to dream. Dok to ne napraviš, mislim da se ponašaš jako plitko sa svojim kritikama. Ne mora svaka njihova stvar ličit na erotomaniju jebote. Pa valjda ljudi imaju pravo radit što im pukne u glavu??? a ti ćeš odmah napisati: TO NIJE DREAM. E pa kolega moj, to je dream. Možda shvatiš jednog dana. Nadam se da hoćeš. Baš bi to volio jer si ok dečko simpatičan al malo letiš pred rudo. Onaj instrumental u sredini je tebi nebuloza??? Da je, zato jer ne možeš doći do njega i ne kužiš ga. Zašto je taj instrumental odličan ljudima koji ga kuže?? Zapitaj se malo. Najlakše je napisati: To je shitina. Kolega, probaj malo svirat i udubi se malo u njihovo stvaranje, bit će ti lakše. Bez zamjerke.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Kako možeš napisati da The Dark eternal night nije DT??????

 

2. Pa valjda ljudi imaju pravo radit što im pukne u glavu???

 

3. Onaj instrumental u sredini je tebi nebuloza??? Da je, zato jer ne možeš doći do njega i ne kužiš ga.

 

4. Zašto je taj instrumental odličan ljudima koji ga kuže?? Zapitaj se malo.

1. Mogu i ja to da kažem, i evo rećiću. "Dark Eternal Night" je neinteligentna parodija na Dream Theater. Delovi od kojih je pesma sastavljena nemaju nikakve vidljive veze jedan sa drugim i to sve više izgledao kao da Slipknot pokušava da bude Dream Theater nego zaista kao Dream Theater. Da li su pokušali da pridobiju novu publiku ili da izgube staru, ne znam, ali znam da im prvo nije uspelo. Drugo...

 

2. Imaju, što ne znači da ako im dođe da prde u pojačalo da treba i to da snime i izdaju kao album. Moraju postojati i neki interni kriterijumi, a ne da se snima sve i svašta.

 

3. I meni je nebuloza. Rudess je smorio i Boga i narod sa svojim cirkuskim temama. Kad čujem te gluposti zapitam se šta je sledeće, tetka na trapezu za live act? Sa druge strane, jesam muzičar i kapiram taj instrumental sa muzičke strane, samo mi apsolutno nije jasno zašto jedan bend koji je uvek toliko držao do emocionalne strane svoje muzike sada dozvoljava sebi da snima takva larpurlatistička sranja, tipa "mi ovo umemo da odsviramo, a vi ne umete".

 

4. Prvi put čujem da je nekom ovaj deo odličan. Svaka ti čast ako je to istina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde i ja da kazem koju, s obzirom da ih dosta dugo slusam, a malo se i razumem u muziku, jedini albumi kojima se uvek vracam jesu images and words i awake, ostali se provuku ponekad, ovo novije jednom sam preslusala i njah nikad vise, doduse vremenom je i moje interesovanje za doticne opalo, iz prostog razloga: ja volim da slusam i uzivam u melodiji, a ne da je studiram u domenu njene harmonijske kompleksnosti i da uzivam u tome, mogu da kazem vau, ali kao sto rece Hudini ako nema emocionalne komponente, moj limbicki kroteks ne raguje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam samo kako neko moze da slusa DT od 94 kad ni u svojoj zemlji tada jos nisu bili popularni kako valja a ovde su se njihovi diskovi pojavili ispred skc-a tek tipa 98 a mozda smo imali 94-te brze kompove i skidali muziku ko zmajevi na jos ne razvijenom internetu ili mozda je pgp izdao a da ni oni nisu znali, ne kenjam nikom samo mi nije jasno kako je neko mogao 94-te da dodje do bilo kakvog snimka DT-a u onakvoj zemlji sjebanoj, samo nemojte mi one price kako je neciji burazer dosao iz inostranstva i doneo stvarno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad najozbiljnije, ja ih slušam od 1996. U vreme kad se nisu mogle naći njihove kasete ispred SKC (na diskove je retko ko i pomišljao tad), Polzovići (Explosive Records) su uveliko imali sve njihove albume (osim "Majesty") u ponudi za snimanje, a i stalno su vrteli njihove spotove u emisiji Hard Metal na NS+. "Majesty" i "InstruMental" sam kupio na kasetama ispred SKC 1997, tako da je ih je bilo moguće naći. Osim toga, Sale (Brainsaladsandar Guuuz) je već tada imao 4-5 njihovih albuma na originalima, mislim da ih je uzeo u Pešti. Nije bilo baš tako teško doći do njihovih albuma kao što ti misliš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz
Ne znam samo kako neko moze da slusa DT od 94 kad ni u svojoj zemlji tada jos nisu bili popularni kako valja a ovde su se njihovi diskovi pojavili ispred skc-a tek tipa 98 a mozda smo imali 94-te brze kompove i skidali muziku ko zmajevi na jos ne razvijenom internetu ili mozda je pgp izdao a da ni oni nisu znali, ne kenjam nikom samo mi nije jasno kako je neko mogao 94-te da dodje do bilo kakvog snimka DT-a u onakvoj zemlji sjebanoj, samo nemojte mi one price kako je neciji burazer dosao iz inostranstva i doneo stvarno :)

 

na ayreon temi sam pre neki dan popizdeo od proseravanja i izmišljanja tople vode, ljudi, muzika je postojala i pre interneta, u ovoj našoj rumi se slušalo štošta, i to poprilično na vreme, neke stvari su kasnile za svetom, ali ipak to je bila avantgarda u srbiji i jesmo imali raznorazne kanale sa zapada, nije nam gorbačov slao diskove sigurno, btw i vio-lence je bio omiljen ovde kod starijih thrashera daleko pre nastanka machine heada(da se malo nadovežem na neke teme)

 

 

zašto stalno neko izmišlja i polaže pravo na neki muzički pravac ovde, samo zato jer je on sada u tom fazonu???

to se zove PRDENJE KURCU

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolga HUDINI.

1. normalno je da ćeš reći da nisu pridobili novi dio publike kad ni ti sam nisi novi dio publike. Koliko vidim ti si stari dio publike. Znam brdo ljudi u hrvatskoj (istri) koje je Dark eternal night bacila na dupe. I igrom slučaja baš su ti ljudi oni ljudi koji su nedavno počeli slušati dream. Možda za stare fanove to nije too ali evo ti dokaza za nove.

 

2. Oni ne prede u pojačalo. Oni koliko ja još uspjevam čut sviraju. A to što se tebi ne sviđa šta oni trenutno sviraju to je tvoj problem a ne njihov. Pogledaj i poslušaj zadnji dokumentarac sa Systematic Chaos pa će ti možda biti jasnije. Kriteriji su isključivo njihovi i to je to. Njih je to zadovoljilo u onim momentima i nemo mi sad tu nešto srat: to nie Dream i to nema veze s muzikom.

 

3. Rudess: Pusti čovjeka da radi svoj posao. Ako je izmorio tebe, ne znači da je izmorio druge. Možda je baš zbog takvih tema (cirkuskih naravno: izraz za one ljubomorne klavijaturiste koji ne mogu odraditi 1% takvih tema) poseban i cjenjen klavijaturista u svijetu i drži se na vrhu. Možda baš zbog toga jer je totalno drugčiji od drugih.

 

4. Da, onaj dio mi je odličan, stojim iza toga. svakoj budali-svoje veselje. Živio ti meni sto godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O Dream-u sam odavno prestao da diskutujem sa drugima,jer niko nemoze da ospori da su oni jedni od najcenjenijih muzicara na SVETU,kao da su i uzor i inspiracija mnogima.....a sto se tice novog albuma,razlikuje se od prethodnih sto neznaci da nevalja i meni je definitivno jedan od boljih ako ne i najbolji!!!kao sto rece Portnoy u dokumentarcu da ovaj put zele da budu drugaciji sto su i uradili i ja to neosudjujem,jer na kraju krajeva ko smo mi da sudimo o njihovom neosporavanom talentu!!!i sam sam muzicar i da zivimo 1000 godina nebi dostigli savrsenstvo koje oni poseduju,i iskreno oni i Symphony X su jedini bendovi kojima dozvoljavam da mi zauzimaju prostor na hardu sa novim izdanjima makar svirali na kantama,jer svojim dugogodisnjim umecem su stekli takav status kod mene!!!necu zaboraviti nikad to da sam sanjao njih odmah isto vece po dolasku sa koncerta iz Budimpeste a takav snazan utisak malo ko moze da ostavi na coveka!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Pretpostavljam da su to fanovi Slipknot i System Of A Down. To samo potvrđuje moju teoriju da su tu pesmu snimili samo da bi pridobili nove fanove. Ma OK, lepo od njih što se trude, ali to ne znači da to mora i meni da se dopadne.

 

2. Nisam ni ja rekao da prde u pojačalo, rekao sam da snimaju sve i svašta. Video sam dokumentarac čim se pojavio i baš zato mi je jasno sledeće: Oni nemaju više onoliko ideja koliko su imali nekad. Zato i dozvoljavaju sebi da snimaju stvari poput "Dark Eternal Night".

 

3. Ma nek radi on svoj posao, samo nek nam ne nabija na nos na svakom albumu kako je on dobar klavijaturista, nikad bolji. Pa i Kevin Moore i Derek Sherinian su bili podjednako dobri (sad će 100% neko da kaže kako mogu da mu pljunu pod prozor ali baš me zabole), pa se njihovo sviranje nije svodilo na čistu masturbaciju. Ajmo malo emocije, veliki muzičaru. A za teme kažem da su cirkuske jer me podsećaju na cirkus, a ponekad i na kabare. Na sve, samo ne na nešto ozbiljno.

 

4. Svaka luda ima svoje veselje, tu se apsolutno slažem, samo zašto se uvek kad ja iskažem svoje nezadovoljstvo neko pronađe prozvan da mi soli pamet? Ne pljujem ja nikog što voli "Dark Eternal Night", možda malo pljujem Dream Theater što su snimili to, ali definitivno iskazujem svoje duboko razočaranje nekim stvarima koje danas rade, nakon 10+ godina slušanja. Uživajte ljudi, vi na svoj a ja ću na svoj način.

 

Keep on rockin'...

 

:pivopije:

Edited by Hudini

Share this post


Link to post
Share on other sites

na ayreon temi sam pre neki dan popizdeo od proseravanja i izmišljanja tople vode, ljudi, muzika je postojala i pre interneta, u ovoj našoj rumi se slušalo štošta, i to poprilično na vreme, neke stvari su kasnile za svetom, ali ipak to je bila avantgarda u srbiji i jesmo imali raznorazne kanale sa zapada, nije nam gorbačov slao diskove sigurno, btw i vio-lence je bio omiljen ovde kod starijih thrashera daleko pre nastanka machine heada(da se malo nadovežem na neke teme)

 

 

zašto stalno neko izmišlja i polaže pravo na neki muzički pravac ovde, samo zato jer je on sada u tom fazonu???

to se zove PRDENJE KURCU

 

Kao prvo niti sam u tom fazonu niti polazem prava na bilo kakav muzicki pravac, samo mi nije jasno kako se tada dolazilo do muzike i gde ste je čuli u to vreme jedino je na 3-cem kanalu kao bio mtv i to uglavnom Madona i New kids on the block... ja Pull me under spot nisam tada vidjao (mislim setio bih se sigurno da jesam). I svaka vama rumljanima čast ako ste imali odakle od 92-95 da nabavljate kvalitetnu muziku. A DREAM THEATER odavno vec ne slusam sa istim entuzjazmom kao pre i sve manje i manje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedino je na 3-cem kanalu kao bio mtv i to uglavnom Madona i New kids on the block... ja Pull me under spot nisam tada vidjao

Kažem ti, braća Polzović i emisija Hard Metal na NS+. Pouzdano znam da se taj kanal nije gledao u Beogradu u to vreme. Ja sam u toj emisiji definitivno video spotove "Pull Me Under" i "Lie" (za ostale ne smem da tvrdim) i još brdo live snimaka. Još uvek se sećam Koletovog lapsusa kad je najavljivao izlazak albuma "Falling Into Infinity", pa rekao "Falling Into Innocence". :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se sa cijelim postom. Konačno netko razuman (novi) Čast pojedincima, pozdrav VLADREAM-u

 

 

 

 

Ponavljam ovaj replay jer sam napravio grešku i ispričavam se svima koji čitaju moj prijašnji replay erotomanijaku.

 

 

Kolega Erotomanijače, mislim da bi se stvarno morao ponašat u skladu sa godinama a mislim da je tvoje proučavanje muzike jako djetinjasto i mislim da bi se morao zapitati neke stvari. Kako možeš napisati da The Dark eternal night nije DT?????? Uopće mi nisi jasam. Mislim da još briješ samo na erotomaniju i to je to. (svaka čast pjesmi) ali Erotomanija nije jedina njihova pjesma. Mislim da pretjeruješ. A što se toče Darka, probaj na bilo kojem instrumentu odsvirat samo jedan, bilo koji dio pjesme i shvatiti ćeš da je to dream. Dok to ne napraviš, mislim da se ponašaš jako plitko sa svojim kritikama. Ne mora svaka njihova stvar ličit na erotomaniju jebote. Pa valjda ljudi imaju pravo radit što im pukne u glavu??? a ti ćeš odmah napisati: TO NIJE DREAM. E pa kolega moj, to je dream. Možda shvatiš jednog dana. Nadam se da hoćeš. Baš bi to volio jer si ok dečko simpatičan al malo letiš pred rudo. Onaj instrumental u sredini je tebi nebuloza??? Da je, zato jer ne možeš doći do njega i ne kužiš ga. Zašto je taj instrumental odličan ljudima koji ga kuže?? Zapitaj se malo. Najlakše je napisati: To je shitina. Kolega, probaj malo svirat i udubi se malo u njihovo stvaranje, bit će ti lakše. Bez zamjerke.

 

 

Moram da ti odgovorim na ovo jer PRVO neka kazu drugi ljudi sa foruma ili makar pogledaj moje postove na ovoj temi i videces da NIKADA nisam poredio ni jednu pesmu sa Erotomaniom, i molim vas vise da ne povezujete moje user name sa

mojim muzickim ukusom, jer sam ja pre svega to stavio jer mi je bilo najzucnije u tom trenutku a ujedno je bilo i povezano donekle sa ovom temom.

 

Ima pravo i znam sta pricam kada kritikujem Dark E. N. pricaj sta hoces ali Onaj instrumental nema muzike.

Ne moras da se brines da li cu probati da odsviram neki deo pesme, ja sviram bubanj i vrlo dobro kapiram o cemu se radi u pesmi ali ti i ja ocegledno ne gledamo DT iz istog ugla i sto bi HUDINI reko ta pesma je samo na foru ''ovo mi mozemo da odsviramo a vi ne mozete'' :tongue: i ne mozes da tvrdis da je ne mogu da dodjem do njega, kao sto ja tebe ne omalovazavam i ako postoji mogucnost da ti i ne znas da sviras bass ali ja se u to ne upustam da pricam jer to ne mogu naravno da tvrdim i ne zelim. Nisam samo napisao da je shitina vec sam i rekao zasto to smatram!!!! ali vise to ne mogu da ponavljam, bitino su ljudi poput Hudinija shvatili o cemu sam pricao kao sto se i ja slazem sa svim sto je on rekao povodom Sistematica i Dark e. n...

 

To sto ti povezujes moje shvatanje muzike sa moji godisem (89) i sa mojim user name-om, e to je PLITKO dragi moj Ronnie, a ti sebi mnogo dajes za pravo da vredjas i kritikujes sto neko smatra da je neka pesma govno!

Mogao bih jos 100 godina da ti odgovaram ali vise me mrzi samo jos jednom molim te nemoj da procenjujes necije muzicko znanje i ukus i da to povezujes sa potpuno drugim pojmovima, kao sto drugi to ne rade sa tobom!! :pivopije:

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...