Jump to content

GammaRay


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ucim nemacki vec 4. godinu i poceo sam da ga radim kao latinski, dakle samo ucim pravila napamet pred pismenu, deklinacije and other shit..inace ne razumem skoro nista, tak da u jezicke diskusije(osim ako nisu engleske) nec vise da se mesham icon_wink.gif

 

Erlik@ Ma da zabrljaju tesko..ali LOTF kao i Keeper nosi (barem meni) odredjenu tezinu i obavezu sa sobom..i kad ti tako nazoves album mora da si bas siguran u svoj novi materijal i njegov kvalitet. Nadam se da je to sluchaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Erlik@ Ma da zabrljaju tesko..ali LOTF kao i Keeper nosi (barem meni) odredjenu tezinu i obavezu sa sobom..i kad ti tako nazoves album mora da si bas siguran u svoj novi materijal i njegov kvalitet. Nadam se da je to sluchaj.

Ma da...naziv mu podize ocekivanja...to je zezanje u vatri ako mene pitate...ali makar znam da ce da se potrude da naprave nesto naj...mada ne verujem da moze da bude jace od predhodnika...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da...naziv mu podize ocekivanja...to je zezanje u vatri ako mene pitate...ali makar znam da ce da se potrude da naprave nesto naj...mada ne verujem da moze da bude jace od predhodnika...

Cak i da pokusa da bude kao "Keeper", mislim da ce bolje proci od poslednjeg Helloweena. no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cak i da pokusa da bude kao "Keeper", mislim da ce bolje proci od poslednjeg Helloweena. no.gif

Mnogo vise vjerujem u Hansena nego Weikatha, ali to da ce bolje proci od keeprea 3...... icon_rolleyes.gif . Ne mozes po uspjehu porediti Gamma Ray i Helloween. Helloween je mnogo popularniji. Sto se tice kvaliteta.... meni je Gamma Ray ispred TRENUTNOG Helloweena. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iako su svi emotivno vezani za LOTF kao jedan od (ako ne i) najboljih albuma ovog benda i zanra uopshte ni jedan album Gamma Ray-a nije bio kiks. Ako bude zaostao za prvencem novi album ce u svakom slucaju biti albumcina. Ipak je Kai mastermind power metala i njegovo angazovanje na odrzanju kvaliteta ovog pravca je neprocenjiva!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam inace slabiji sa video bootlezima tako da to pitanje uvek mozes da preskocis icon_wink.gif

A sto se tiche audio bootlega sa nekih skorasknjih gigova nem nista nazalost...lepo si me i podsetio odavno nisam trazio neke bootlege po dc++a

 

inace, Erlik svaka ti zlatna bratac pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo vise vjerujem u Hansena nego Weikatha, ali to da ce bolje proci od keeprea 3...... rolleyes.gif . Ne mozes po uspjehu porediti Gamma Ray i Helloween. Helloween je mnogo popularniji. Sto se tice kvaliteta.... meni je Gamma Ray ispred TRENUTNOG Helloweena. pivopije.gif

Nisam ni mislio po popularnosti, vec po kvalitetu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heloween su izgubili na kvalitetu po Hansenovom odlasku, ali kad uporedim onaj Chameleon koji su svi masovno i zdušno pljuvali sa ovim novim ostvarenjima tipa Master, ...Raw..., Dark Ride... meni je taj album kul, totalno.

A što se tiče Gamma Raya, jedini album koji me je malo razočarao je Powerplant, I Insanitiy and Genius je veoma fin album, ne znam što ga mnogi potcenjuju...bolji je od Sigh No More, iako volim i taj album, možda zato što sam preko tog albuma i skontao Gamma Ray.

Edited by Syrant

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si bas car kad ti je taj album najbolji, to moram da ti priznam... U pozitivnom smislu "car", naravno...

Meni je Insanity and Genius bolji od Land of the Free...

Kad sam prvi put cuo New World Order to mi je bio ubedljivo najbolji album od svega sto slusam, i to bas duze vreme...Ali nekako sam ispao iz tog fazona... Mislim da mi je definitivno najbolji Somewhere Out In Space...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Somewhere i Land su predstavljali zenit kreativnosti benda. Mislim da ti albumi po kvalitetu nikad neće biti prevaziđeni. Ni muzički ni tekstualno, ali je šteta što bend vrlo malo pesama sa tih albuma izvodi uživo. New World Order vuče fazone sa ovih albuma, i takođe mi se veoma sviđa.

Ali s druge strane, ni albumi sa Ralphom uopšte nisu za bacanje...mislim, onaj ludački uvodni rif za Future Madhouse sa Insanity albuma, ekstra!!!

Novi, Majestic album je takođe super.

 

Sa Powerplanta, najjača pesma je Armaggedon a ekstra mi je i Short as Hell, i Gardens Of The Sinner, to je to...

 

Najbolji omot im je definitivno za Land Of The Free, a i Somewhere je takođe zanimljiv na svoj način. Majestic album ima isto veoma jak cover.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...