Jump to content

GammaRay


Recommended Posts

Ja jos ne mogu da verujem koje je savrsenstvo nov album!Dodje mi u nekim trenucima da zaplacem koliko je dobar!!!!

 

Takođe. Fantastičan album i uopšte ne kapiram one koji tvrde da je najslabije Gamma Ray izdanje! Naprotiv, jedno je od najboljih. Pravi power metal od početka do kraja, dosta heavy elemenata, melodije do jaja... Mene su na prvo slušanje najviše povukle When the World i naravno, Insurrection (melodija na početku i kraju liči na jednu pesmu sa poslednjeg albuma Maidena), koja je pravo epic remek delo i uopšte ne zaostaje za pesmama kao što su Keeper of the Seven Keys i Rebellion in Dreamland.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, ja se u duhu priprema bacih malo ozbiljnije na album, od sinoc ga preslusah 3 puta, i odmah da kazem – ovo nije LotF II. Daleko od toga da je losh, Kai ne bi mogao da napravi nesto lose da ga neko tuce u celo bejzbolkom svaki dan u studiju, ali taj sveti naziv treba da se bash zasluzi. Ali nevertheless, album je veoma dobar, pun vrh pesama – Empress, To Mother Earth... i ne bunim se da sviraju bilo koju od njih u subotu, takodje bih ga rado posedovao na originalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je stvarno dobar album, ali ne znam ne drzi me bas ceo album kroz slusanje...do sad ga preslusah jedno petnaestak puta i stvarno ima dobrih pesama, to mother earth, real world, rain, leaving hell... nece mi smetati ako odsviraju nesto, a svirace bar 2-3 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo pushtah neke klasike sa "keca"(trebalo bi da bude "jedini", ali ajde sad..) i stvarno je neverovatno kako me "pogadjaju" i kako se uzivljavam na te pesme...strashna, ali straaaashna albumchina!!! Novi ima dobre pesme, ali jedino dobijem zmarci na recimo "Insurrection", resto...just ok, good or great GR songs :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, makar da od 1 ne patis...

 

Prijatelju, ne znam šta si time hteo da kažeš, ali se ne ljutim.

 

A sad ću reći nešto zbog čega će me pola foruma napljuvati. Land of the Free 2 posle nekoliko slušanja smatram znatno boljim albumom od Gambling with the Devil. Na LOTF2 nema glupe pesme kao što je Can Do It, a i Helloween-u fali jedna srceparajuća balada kakvih je Deris do sada imao da bi album bio kompletan. Za sve one koji kažu kako je Helloween po prvi put nadmašio Kai-a i ekipu, ja kažem suprotno - ne doduše da ih je Kai nadmašio po prvi put uopšte (jer je na samom početku devedesetih Gamma Ray definitivno imao bolje albume), već u poslednjih 13 godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takodje mislim da je super album ali da ne treba da se zove Land Of The Free 2! Pre bih NWO ili Majestic nazvao tako! Mada bih Powerplant nazvao Somwhere Out In A Space II. Inache shto se tiche LOTF2 bolji je od vecine Helloween albuma posle 1990! Ovaj LOTF2 je jednostavno trebao da se nazove ''Temple Of The Earth'' ili pak ''Rise From Ashes''! :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...