Jump to content

Prorock


Telcontar

Recommended Posts

Wow ......... ?!? Ova tema postaje sve zanimljivija i zanimljivija :mhihi::lol::mrgreen::muzicar::mhihi::mhihi:

 

Cudi me da niko ne pominje Nikolu i Dekija klavijaturistu , oni su novi njima treba malo vise paznje da se doda :D:bigblue::lol::mhihi::mhihi::mhihi:

 

No dobro , svirke u kuglasu sledece nedelje nema , jer nije ni trebalo da je bude !??! U Bgu sviramo svaki drugi cet danguba i jednom mesecno kugla.

Danguba sledeca je 1.2. pa 15.2. itd , a Kuglas 9.2 i 9.3.

 

@ Danny : Ne znam kada cemo sledeci put u Pa , po nekim glasinama mozda u februaru u Arhivu budemo svirali , a u Martu smo 99% u Coupe-u.

 

pozzz :pivopije:

 

Jos jedno Wow , tek sad videh da postah Master of metal !!! Kako to mocno zvuci :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

ma bitno je da imaju obozavateljke....mada su mi vishe krajnje smeshne..... :meshuggah::opusteno::mrgreen:

svirka je bila ok sad u cetvrtak u dangubama.....

 

ps. @ Icon: odeshevi me je Gary Moore na pocetku i B.A.-summer of '69....nisam znala

da i to svirate........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prva stvar nismo zadovoljili sve clanove obozavateljkama !!! Ostao je covek koji najbolje svira u bendu , naravno Milos ! Zato sto pre da nadoknadimo taj propust , pa onda mozemo da raspravljamo o ostalim temama :D:bigblue::mhihi:

 

@ budica : svasta mi jos sviramo sto ti ne znas ...

 

@ jonjava : ne znam kom lepom momcicu se obracas ( posto vidim da je ovde mrtva trka , pa nisam siguran kome se obracas ) i o kojim lekcijama se radi ?!? :redface::mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da je nestala 106-a strana ?!? Sto znaci ljudi ajd iskulirajte malo , bilo je ok par gluposti , al pocelo je s preterivanjem.

Sto se tice weirdcop-a , necu da nekoga optuzujem posto nisam siguran 100 % , ali ako se ispostavi da je to ta osoba , onda je stvarno nize pala nego sto sam imao misljenje o njoj :no::no::no:

 

pozdrav do sledece svirke

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Daj devojko dosta vishe...napravila si sve postove ovde...vishe si svima dojadila.Ako je motanje to sto Srdjan svima pokloni malo paznje onda nemas pojma..to rade pravi frontmeni..

Edited by Danny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj devojko dosta vishe...napravila si sve postove ovde...vishe si svima dojadila.Ako je motanje to sto Srdjan svima pokloni malo paznje onda nemas pojma..to rade pravi frontmeni..

 

A mozhda je ipak samo ljubomorna poshto ona ne dobija pazhnju... ajoj smorilo me bre da vishe chitam o ovome!

Dajte ljudi malo komentara o muzici... a ne o Srdjanu, Dekiju ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...