Jump to content

Najbolji Black Metal bubnjar!!!


Baal

Recommended Posts

Od dimmu jedini black metal je EDT,cradle ima vise black albuma.principle,dusk,cruelty,midian,unvoking the unclean,total fucking darkness,erotic pleasure pa i bitter suites.Puritaniu ne smatram za black,death cult jos manje,stormblast mi se iskreno ne svidja a onaj godless savage je prilicno jadan.Za mene ce cradle uvek biti broj 1,poceli su pre dimmu i to dosta,bolji su u tom poslu,paul allender moze da uci silenoza i galdera kako se svira.

Auuuu ala ti lupas gluposti!!Smesno.... icon_smile.gif Ali bas smesno... icon_smile.gificon_smile.gif Promasio si muziku, idi slusaj nesto drugo leba' ti.Ljudi ce ti se mejati, nemoj vise da lupas gluposti.Midian i bitter su black aaa?Pffff! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Kakve nebuloze.... icon_da.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Edited by Wolflord

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jebes i Dimmu i Cradle, i jedni i drugi trenutno rade zbog para, i nove albume snimaju samo da bi od fanova uzeli golemu kintu... Cradle emaveze sa blackom, ono je gothic (nije lose, stavise to je jedan od najkvalitetnijih metal bendova, ali jednostavno nije black), a Dimmu je posle Puritanical... poceo da snima zaista lose albume (mada ih i dalje vise postujem od cradle).

 

I zajebite vise te rasprave oko dimmu i cradle, na koju god temu svratim vi se prepucavate oko toga ko je "tr00" a ko nije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da nije mozda puritania vise black metal nego midian?Nisam promasio muziku,samo se drzim svog stava,a to sto mi se ti smejes to je samo tvoje subjektivno misljenje

PEM je definitivno vise black nego midian.Poslusaj The Maelstrom Mephisto, Indocrination i jos po neku stvar i videces da vise lice na black metal nego bilo koja cradle pesma sa zadnja 4 albuma.

icon_da.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali ovo je tema o bubnjevima i onim sto bubnjaju....

 

DB je kvalitetniji tehnicki nego ovi gothicari iz CoF-a - Danijev ultimativni cilj je da privuce sto vece mase debelih i masnih gothicarki i zlostavlja ih midian-style.... icon_da.gif

Slazem se sa tobom, Dimmu ce uvek i biti kvalitetniji od cradla. icon_da.gificon_da.gif

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda je DB kvalitetniji tehnicki, ali muzicki ne moze ni da se priblizi Cradle-u(stari albumi), pa mogo bi cak i za nove da kazem...

Kvalitetniji je i tehnicki a i muzicki! icon_da.gificon_da.gificon_da.gif Znas kada bi dani uspeo ceo filharmonijski orkestar da uklopi sa celim bendom??Evo reci cu ti ja:NIKAD!!! icon_da.gif Eeee a Silenoz to zna i to perfektno! icon_da.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace jako malo tema je vezano za bubnjare, a vi se prepucavate oko dva jebena benda kao da su jedini koja postoje.

Pa sto se tice domace scene definitivno Drobac, a ostali...pa ima ih dosta,medju najboljima sigurno je Pawel ,al kao sto rekoh ima ih odsta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Death_Cult_Legion >nesto me quote zajebava<

 

Sve to OK!Silenoz u sustini i nije neki "tehnicar" od gitariste ali ima bolje ideje od 80% BM bendova, ukljucujuci i Cradle(ako je to BM).A Galdera verovatno nisi video kako przi solo, lik je Freak totalni!To je moje misljenje.A onaj bivsi gitarista koji je sada u The Kovenant-u, Astennu???E on moze sve njih zajedno da uci kako se "seva" po gitari!Steta sto su ga sutnuli.

 

Btw. Ovo je tema o bubnjarima, daj najebacemo! icon_biggrin.gif

Edited by Wolflord

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovdje se neke stvari nikad nece promjenit.. ovaj death_cult_legion je izrekao najpametniju stvar na black metal forumu - COF je bolji bend od Burzum-a jer je Burzum tema potpuno utihnula, dok se na COF temi rasprava (doduse veoma maloumna i retardna) i dalje vodi icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Sreca(a i shteta) je da nisam moderator, jer bi lik odma zaradio ban(reason-you're so stupid) Mozda i pokrenem peticiju da se ovakvi retardi i osobe koje pljuju osnove ovog pravca fino banuju, cisto da se oslobodimo pacijenata koji ovuda lijece komplekse

 

A sto se teme tice - ne znam sto i dalje mlatite praznu slamu: Hellhammer je tehnicki najbolji bubnjar(i objektivno gledano), a to na koga ko vise vlazi je vec druga prica. I da, Fenriz umije da ubode odlicne ritmove na onim svojim vesh masina bubnjevima icon_smile.gif Savrsen prelazi i kombinacije brzih i sporih dionica, mada mi se cini da sam to nedje vec rekao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...