Jump to content

Najbolji Black Metal bubnjar!!!


Baal

Recommended Posts

Ne radi se o zadovoljstvu, vec o potrebi da se maloumni i napaljeni metalci malo nauce redu i normalnom diskutovanju...

 

A bljuvotine po COF-u dolaze uglavnom od ljudi koji nemaju pametnija posla osim da pljuvaju nesto sto (ne) vole. Ja sam vec pricao o tome - moderno je pljunut na COF, to je tako tr00 kec kvlt. A sto je najbolje, te iste osobe privatno i dalje slusaju COF no to je sad prica za neku drugu temu.

 

Moja preporuka je da se bavite vise onim sto volite, a izbjegavate ono sto mrzite. Ti drkaj i dalje na COF, ima ko ce na Burzum i Varga - zavrsena prica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne radi se o zadovoljstvu, vec o potrebi da se maloumni i napaljeni metalci malo nauce redu i normalnom diskutovanju...

 

A bljuvotine po COF-u dolaze uglavnom od ljudi koji nemaju pametnija posla osim da pljuvaju nesto sto (ne) vole. Ja sam vec pricao o tome - moderno je pljunut na COF, to je tako tr00 kec kvlt. A sto je najbolje, te iste osobe privatno i dalje slusaju COF no to je sad prica za neku drugu temu.

 

Moja preporuka je da se bavite vise onim sto volite, a izbjegavate ono sto mrzite. Ti drkaj i dalje na COF, ima ko ce na Burzum i Varga - zavrsena prica.

COvek kad kaze...on je reko, svaka ti cast na postu, mislim da sam ti i pre ovo reko, ali moram opet jer stvarno znas da kazes nesto pametno za razliku od ostale ekipe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

rekao si otprilike ono sto sam ja skratio,samo drugim recima.po cof-u su najvise srali simpatizeri varga,ja sam na toj temi prvi put pisao pre 2 dana,a na cof-u svaki drugi post je njihov.i ko sad nema druga posla?ja samo branim svoje interese.znaci sad sve svadje treba da se prebace na temu burzum?a sto je doticni zakljucio da sam malouman samo na osnovu toga sto pljujem burzum i nije neki argument.znas u psihijatriji ti ne postavljaju dijagnozu na osnovu toga da li volis burzum ili cradle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne bude kako samo tebe napadam, ni ovi shumari sa druge strane nisu daleko od tebe. Sve je to isti kurac, pljuni po necemu da bi bio tr00 kvlt...

 

Ali na kraj se sve svodi na jedno - ako ne umijes da napises normalnu, objektivnu kritiku, onda bolje ne pisi nista. Cutanje je zlato... samo se serete po forumu sa tim vasim glupostima, bas me cudi kako ne reaguju moderatori i podijele koji ban cisto da se stane malo na put ovom maloumnom diskutovanju.

 

I za kraj ovog posta, sto sam nedje prije napisao - ovdje niko ne trazi da volite i slusate black metal bendove koji su postavili temelje pravca. Samo pokazite postovanje, ili u suprotnom black metal nije muzika za vas

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebiga,kad lik koji slusa burzum konstantno pljuje cradle a tema burzum je relativno mrtva.smori se i ide pa soli pamet

icon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gif

 

Pa znas li ti kad ce COF da stvori atmosferu koju stvara burzum... icon_mad.gif PA NIKAD

Glupost nad glupostima je zakljucivati o bendovima na osnovu toga koliko je stranica razvio... Nemam reci...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...