Jump to content

Najbolji Black Metal bubnjar!!!


Baal

Recommended Posts

Bubnjar Interfectora...Onaj olosh od choeka... :roll: :roll: :mrgreen::wink:tongue.gif

Laki uopšte ne svira black metal bubnjeve u Interfectoru, najviše tu ima progressiva po meni, pa ga zato ne možemo svrstavati u BM bubnjare iako svira u takvom bandu. Da se zna meni je Lakijevo bubnjanje odlično, ali nije BM, š čim će se i on složiti (bar se nadam :mrgreen: ).

 

U globalu se slazem naravno biggrin.gif . Nisam za ogranicavanje, tako da se trudim da sviram raznoliko, zanimljivije je i za svirati i za slusati. Naravno, blast beat ne moze da se izostavi tu i tamo smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel postoji komplet bubnjeva sa vise od dve pedale?

 

Pogledaj na forumu za muzicare, temu "kakav set bubnjeva zelite?" ili tako nesto.

 

 

Imas lepu majicu 8O

 

Ja ne zalim nikakav set,jer ne cukam bubanj,ali pitam one koji znaju,a znam da ih ima na ovoj temi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uživo na nekim pesmama ispada na duplom basu. Poslušajte kada Ihsahn kaže: "Let TRYM introduce himself" i sve će vam biti jasno posle toga.

_________________

 

On kaze "Let Trym introduce this one to you",ako mislis na ono pre pocetka pesme "Night Of The Graveless Souls".

 

A na tom uvodu u svakom slucaju nema nesto posla na duplom basu biggrin.gifa:

 

Šta je pičke, niko ne sme da dira Tryma. U svakom slučaju i na ono malo duplog basa ispada. :evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj bre Drobac, sta se svadjas sa tom decurlijom, vidis da te ovaj lik nije ni skapirao.

 

To su ti wannabe metalci, pokupovali Darkthrone majice i misle da znaju nesto o metalu.

Kratka kosa, za godinu dana ce svi biti fenseri, kao i ovi nasi pozeri ovde. smile.gif

 

`ladno me nije skontao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta je pičke, niko ne sme da dira Tryma.

 

To kralju Trym je Bog za sve bm bubnjare. Nek samo neko ponovi one bubnjeve koje je on u Enslavedu odradio.

 

To za Tryma je bilo u negativnom kontekstu. Uopste ga ne cenim kao bubnjara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta je pičke, niko ne sme da dira Tryma.

 

To kralju Trym je Bog za sve bm bubnjare. Nek samo neko ponovi one bubnjeve koje je on u Enslavedu odradio.

 

To za Tryma je bilo u negativnom kontekstu. Uopste ga ne cenim kao bubnjara.

 

Pa šta ja kao sad treba treba da znam sve tvoje "ironija tripove" da bih te pohvatao u razmiššljanju. :roll: Svejedno slažem se s pozitivnom konstantacijom koju si iznio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj bre Drobac, sta se svadjas sa tom decurlijom, vidis da te ovaj lik nije ni skapirao.

 

To su ti wannabe metalci, pokupovali Darkthrone majice i misle da znaju nesto o metalu.

Kratka kosa, za godinu dana ce svi biti fenseri, kao i ovi nasi pozeri ovde. smile.gif

 

E sinko, sinko da samo znaš šta govoriš.

 

Grofe nemoj da vam ne pošaljem pitanja za intw smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel postoji komplet bubnjeva sa vise od dve pedale?

 

Pogledaj na forumu za muzicare, temu "kakav set bubnjeva zelite?" ili tako nesto.

 

Imas lepu majicu 8O

 

Ja ne zalim nikakav set,jer ne cukam bubanj,ali pitam one koji znaju,a znam da ih ima na ovoj temi.

 

Mislis na ovu na avataru?

 

Inace, na toj temi imas sliku bibnjeva sa vise od dve pedale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...