Jump to content

Najbolji Black Metal bubnjar!!!


Baal

Recommended Posts

\"]Ma onaj 'rvat iz MArduka... mora se priznati da razbija...

 

Dragutinovic je cisto srpsko prezime!!! Pogledajte samo kako nas fudbaler Ivica Dragutnovic jebe keve po Evropi!!! To sto se zove Emil ne mora da znaci da je ustasa!!! Pa i brat Jona Nodtveidta se zove Emil pa je Svedjanin!!!

 

Emil je samo brz bubnjar, ništa više od toga. Umije da uradi kec ekstremno brzo i ništa više od toga. Zbog toga mi se nesviđa.

 

Ne bih se slozio sa tobom oko ove konstatacije!!! Emil ne samo da brzo i dobro zakucava nego covek ima i odlicnu tehniku sviranja i prelazi su mu raznovrsni i inovativni!!! Poslusaj samo pesme Bleached bones i Blessed unholy!!! Takodje, prilicno je precizan!!!

Ali pravi uzitak je slusati kako covek bez ikakvih problema zakucava uzivo!!! Ni jednom nije usporio, ispao iz ritma, cak i kada su se zaredjale tri prilicno brze pesme Of hell's fire, Obedience i Christraping black metal (moram priznati da sam uzivao dok sam slusao i gledao taj holokaust)!!! Da mi je da ih jos jednom gledam pa da umrem!!!

 

Sto se tice najboljih bubnjara na BM sceni, ima suvise dobrih i talentovanih da bih stavio samo jednog ili dvojicu!!! Ali oni koji definitvno drze tron su Hellhammer, Trym, Ole Ohman, Asgeir Mickelson, Munruthel, Emil Dragutinovic, Dirge Rep!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baja Car ne kažem je da je on loš bubnjar, čak naprotiv, veoma efikasno i dobro zakucava, pravi extreme black metal bubnjar, ali mi se kod njega ne sviđa to ponavljanje shvataš? Kod Tryma cijenima što je veoma originalan i što se kod njega stalno javljaju neki novi ritmovi. Ne sumnjam da uživo rastura, da mi je da čujem Christraping...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uživo na nekim pesmama ispada na duplom basu. Poslušajte kada Ihsahn kaže: "Let TRYM introduce himself" i sve će vam biti jasno posle toga.

_________________

 

On kaze "Let Trym introduce this one to you",ako mislis na ono pre pocetka pesme "Night Of The Graveless Souls".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uživo na nekim pesmama ispada na duplom basu. Poslušajte kada Ihsahn kaže: "Let TRYM introduce himself" i sve će vam biti jasno posle toga.

_________________

 

On kaze "Let Trym introduce this one to you",ako mislis na ono pre pocetka pesme "Night Of The Graveless Souls".

 

A na tom uvodu u svakom slucaju nema nesto posla na duplom basu biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bubnjar Naglfara je stvarno lik, ali nije ni prineti ljudima iz Thy Primordiala i Lux Occulte.

Trym je oduvek samo znao da tehnichki odradi shta mu se kazhe od strane komandanta Ishana, ali inovativnost u zhivotu nije upoznao!

Emil je ok, ali moram priznati da iako je bolji od Frederika, malo mi nedostaje brutalni mamlaz sa Panzer Divisiona... :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sigurno ASGEIR MICKELSON (S. Architect) !!! Mada on nije tipican black metal bubnjar, ali ako cemo o tehnici - ovaj je zajebao sve jazzere!

 

Dalje, rekao bih Hellhammer, ali zbog njegove raznovrsnosti i tehnike, koju malo koji bubnjar poseduje (Mayhem, pa The Kovenant, pa Winds, pa nekakav jazz, sve totalno drugacije tehnike)...

 

I naravno, masina od coveka, Nick iz Borgira, sve je rekao na temu bubnjanja na predzadnjem albumu... neponovljivo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...