Jump to content

Metal u medijima


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Pazi, znajuci da u Headbangers Ball vecinu spotova cine bendovi sa Nuclear Blast-a i Roadrunner-a, dolazim do samo jednog zakljucka - LOVA! Ko vise plati, taj se emituje. Isto vazi i za casopise. Bolje recenzije po praivlu u stvarno uticajnim casopisima dobijaju izdanja za koje izdavacka kuca plati reklamu preko cele strane. Ona sto se reklamiraju u fusnotama ili ni tu, tesko da mogu da dobiju neku izvrsnu recenziju, osim ako je muzika stvarno izvanredna. I sta mislis za cime ce raja da posegne? Za malim bendom fenomenalne muzike koji se distribuira underground kanalima, ili osrednjim bendom sa velike izdavacke kuce cije (precenjeno) izdanje moze da nadje u najblizoj prodavnici?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, to si dobro rekla, kompetentna publika. Problem je sto je publika mahom nekompetentna, jer da nije ne bi joj trebala reklama da prepozna sta je dobro.

Verujem da si primerom praska za ves ciljala na Colica. Njemu pesme na svakom narednom albumu postaju sve gluplje i besmislenije. Hoce li mi neko objasniti gomilu turcizama i pesmu "Bembasa"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne na njega nego na Joksimovica. Ja sam inace kupila Colica za 200 dinb samo zbog besplatnog interneta, a ne zbog CDa ili 064 broja, jer vec imam 2 mobilna telefona i razmisljam kome je to potrebno i kome da poklonim. Po samouslugama bukvalno za 99 dinara mozes da nadjes sve, od DVD filmova, do kojekakve beskorisne muzike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikakav problem u trazenju, za to uvek imam strpljenja. Preturao sam ja po svakojakim govnima na berzi, pa medju njima nalazio prave bisere!

Dakle, draga deco, poenta je u kopanju po govnima! Razgrnite malo govna i nacicete sjajne stvari!

Share this post


Link to post
Share on other sites

frubi je imao tremu , hahahah bio je sav zbunjena , a najjace je bilo kad mu je zazvonio telefon hahahah ali morao je da pricha o morbid angelu pa to ti je! :):):)

Je l' nosio Morbid Angel majicu ili nije?

 

Zar je i izvestaj sa Blind Guradian koncerta bio kod nje u emisiji? E, to nisam video.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...