Jump to content

Metal u medijima


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Postoji jedna interesantna stvar...Jedno vreme su mediji ignorisali metal...a evo polako vremena se menjaju...

Pa gledam ti ja izvestaj na City(TV PINK) :? ,najava za hard'n'heavy fest...

lepo rece devojka,ova grupa je ovakva..ona je onakva..fina prica..

i na kraju se nada da ce biti jos prilika za afirmaciju ....ne nije heavy metala..ne mogu se vise setiti kako je tu frazu smuljala smile.gif

Mislim, da je pominjala thrash,ili nedaj Boze neki metal pravac..ne bi bilo fino... :mrgreen:

 

Da li to Heavy Metal ulazi u medije...ali na mala vrata ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace da li ste culi da je metal u modi 8O :? :? Dolazi meni neka fenserka iz skole i kaze:" Sto sam uzela slatku onu body majicu od mejdena bas je super slika, a sta oni sviraju?" :? Ja onako ostadoh u cudu 8O. next-postoje ljdi koji uposte ne slusaju metal ali ga slusaju da bi bili u zonficu pa vi sada vidite...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego ljudi znate sta mi je najbolje kada vidim babu od 500 godina kako nosi majicu Pantere ili Guns-a umrem od smeha smile.gif  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :mrgreen:

josh gore je kad vidish dedu koji nosi Britney S. majcu

valjala sam se od smeha smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego ljudi znate sta mi je najbolje kada vidim babu od 500 godina kako nosi majicu Pantere ili Guns-a umrem od smeha smile.gif  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :mrgreen:

 

Nije to nista... Video sam jednom jednu bakutu od 70ak godina kako nosi majcu Marilyn Mansona, i to jednu od onij najodvratnijih... smile.gifsmile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne slusam metal nesto posebno, i ne nosim majcu nijednog metal benda, al iposto se oblacim malo drugacije od ostatka sveta, oni cim me vide me kategorizuju u metalce... Meni to ne smeta, ko im je kriv sto su glupi, ali vrhunac debilizma mi je bio proslog leta kada sam s eonako obukao relativno sportski sa crnim sorcom, patikama, i Prodigy majcom i lik me zbog majce nazove metalcem!!! A, u stvari, mozda je to bilo zbog duge kose...

Mada, jos veci debilizam je bio kada su me panduri zaustavili jedno vece, meni je onako kosa bila razbacana na sve strane, priznajem da sam izgledao sumnjivo, a jedan pandur me pitao da li sam ja skins jer nosim bele pertle u cipelama... Istina je da sam bas tog dana uvukao bele pertle jer su mi prethodne pukle a druge nisam ni imao, a nisam se setio toga sa skinsima, ali ipak to predstavlja vrhunac idiotizma... Ipak, to je bio samo pandur... biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da, to sam ja zaboravio, tu stvar sa lancima... Licno, nikada ih nisam nosio, ali su uvek mogao da raspoznas metalce (ili skinse, punkere...) po tome sto nose lanceve kod kukova... Ali ovaj military fazon je doneo tu foru da fancy devojke nose one tanke lancice i kao milse da je to super jer je IN... Odvratno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

to sto se vise ne ignorise ne znaci da je in... medjutim cim se pojavi na pinku, dodje ti da se zapitas :? :? :?

slazem se da je u expanziji poslednje dve godine, ali nista za pamcenje... taj trend ce se nastaviti. takodje ce metal pomodarstvo nestati kao sto je nestalo hippie pomodarstvo...

dobro je pa jos nema izvestaja u go-play na tv sekti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ctrax nije to nista jednom dok sam se setala krajom sa ortakom i ortakinjom susreli su nas neki fenseri a mi imali neke majice Maiden-a, Metallice ne secam se tacno, i poceli su da vicu skidajte bre te majice sektasi sta to nosite...Sada bi trebalo svakoj fenserki koju vidimo npr. da nosi mrezaste carape i patike(sto me mnogo nervira) da joj pridjemo i j***** kevu. Strasno ccc....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne shvatam te ljude koji prate modu.Mislim mogu i ja sad da se pojavim na TV-u i kenjam o modi i kazem da je u modi, nemam pojma, zuta boja, i brdo degena ce nositi zuto jer sam ja to rekao. :roll: Cemu to?

Nema veze sto se metal pojavljuje na TV-u, dok god ne pocne da se pusta zajedno sa Romanom, Lunom, Linom Lanom i ostalim turcima.

Sta fali ako se fenserke naloze na metalce, naprotiv... :twisted:

Bas bedak sto trenutno nisam u Srbiji sad.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...